:: SİHİRLİ İKSİR - BİTKİLERLE TEDAVİ YÖNTEMLERİ :: Ana Sayfa
Anasayfa Anasayfa>Denenmiş Bitkisel Reçeteler>Tecrübe ettiğiniz ilaçları bu bölümde paylaşın
  Yeni Mesajlar Yeni Mesajlar
  Forum Yardım Forum Yardım  Forumu Ara   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

tüy dökücü - Olayın Tarihi: 24 Nisan 2006 - 08 Temmuz 2006

Yanıt Yaz Yanıt Yaz Sayfa  <1 23456 72>
Yazar
Mesaj / Okunmamış Mesajları Gör
abam Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

K.Tarihi: 23 Ağutos 2006
Durumu: Aktif Değil
Gönderilenler: 18
Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı abam Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Takvim Olayı: tüy dökücü
    Gönderim Zamanı: 02 Eylül 2006 Saat 01:51
Orjinalini yazan: ccerence

bioder kullananlar ne oldu?  sonuçları yazıcam demişlerdi???

teyzem yüzüne kullanıyor 1 aydır.çok şikayetçiydi ve hergün almak zorunda kalıyordu.bugün sordum 2 günde bir alıyorum ve bariz incelme oldu diyor.
ben almaya karar verdim.
s://bence.wordpress
Yukarı Dön
human Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

K.Tarihi: 31 Mayıs 2006
Gönderilenler: 19
Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı human Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 02 Eylül 2006 Saat 22:09

Bende 1,5 aydır düzenli kullanıyorum şunu söyleyebilirim geç çıkartıyo ve sanki çok azda zayıflattı.Günde iki kere sürüyorum.Keşke daha etkili bir krem yada ilaç OLSAAAAAAAAAAACry

Yukarı Dön
pinarcmtcmt Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

K.Tarihi: 22 Eylül 2006
Gönderilenler: 4
Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı pinarcmtcmt Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 22 Eylül 2006 Saat 21:09
merhaba arkadaşlar.ben yeni üyeyim Smile bioder adlı ürünü yaklaşık 1aydır kullanıyorum ancak bir sonuç aldığımı söyleyemeyeceğim gerçi kullanmaya baslayalı henüz cok yeni kremin prospektüsünde zaten 3 ay içerisinde sonucun gözlenebileceği yazıyo. bakalım hayırlısı kaldı 2 ay. sonuçları bildiririm
Yukarı Dön
SEVİMLİOTCU Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

K.Tarihi: 03 Ekim 2006
Gönderilenler: 27
Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı SEVİMLİOTCU Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 03 Ekim 2006 Saat 11:08
SEVGİLİ KARDEŞİM TÜY DÖKÜCÜLER HAZIRLANABILIR AMA KOKTEN ÇÖZÜM DEYIL AMA SORUN HORMONAL BİR BOZUKLUKSA BENSIZE YARDIMCI OLABILIRIM ALLAHIN YARATMIŞ OLDUĞU NORMAL BIR METBOLIZMAYI BOZMAK SORUN ÇIKARABILIR
ONUN İÇİN HORMONAL BİR SORUNDAN DOLAYI TÜYLENME SORUNU YOKSA ÜZERINE FAZLA DÜŞMEYİN DIYER TÜRLÜ SIZE GARANTI VEREREK YARDIMCI OLURUM .SAYGILARIMLA 
Yukarı Dön
zamane Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Gönderilenler: 20
Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı zamane Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 03 Ekim 2006 Saat 11:57
MERHABA ZAYIFLAMA ADI ALTINDA DOLANIRKEN SİTENİZİ GÖRDÜM OKUDUM VE DAYANAMAYIP ÜYE OLDUM
ÖNCELİKLE HERKESE SELAM OLSUN
ARKADAŞLAR BİLDİĞİM KADARIYLA KIL KÖKLERİNİ ÖLDÜREN BU TÜR ŞEYLER KULLANMAK İYİ DEĞİL.YALNIŞ HATIRLAMIYOSAM TERLEMEYİ ÖNLÜYORMUŞ BU GİRİŞİMLER BUDA VÜCUT YAPISI İÇİN İYİ DEĞİLMİŞ. BU BİLGİ KULAKTAN DOLMA AMA BELKİ BU KONU HAKKINDA BİLGİSİ OLAN Bİ ARKADAŞ AÇIKLAMA YAPABİLİR.
Ermm
Yukarı Dön
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı SEVİMLİOTCU Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 03 Ekim 2006 Saat 15:05

SEVGILI ARKADASIM VER MIŞ OLDUUM BILGILER BILIMSEL OLARAK KANIOTLANMIŞIDIR

ONUN İÇİ TEKRAR SÖYLUYORUM NORMAL VÜCUTTAKI TUYLERI YOK EDEMEZSINIZ.AMA HORMONAL BIR SORUNDAN DOLAYI İSTENMEYEN BIR TUYLENNME SORUNUNUZ VARSA EYER BEN BUNU HALADECEYIMI IDDIA EDEBILIYORUM.

Yukarı Dön
kedimania Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye

K.Tarihi: 04 Ekim 2006
Gönderilenler: 7
Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı kedimania Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 05 Ekim 2006 Saat 13:34
sevimliotcu merhaba ben yeni üyeyim.benim başım tüylerle dertte.çare olabilirim demiştiniz bana yardımcı olurmusun lütfen?
Yukarı Dön
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı SEVİMLİOTCU Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 05 Ekim 2006 Saat 16:43
sevgili kedimina
tüy sorunların derekne hormonal bır sorundan mı bahsedıyoruz acep.saygılarımla

Yukarı Dön
Yeni Üye
Yeni Üye

Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı kedimania Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 05 Ekim 2006 Saat 17:51
 ben çocukluğumdan beri kıllıyımdır ama son bikaç yıldır dahada koyulaştı kalınlaştı.senin tamamen bitireceğin formül sayesinde kurtulmak istiyorum kıllardan..
birde bu Buhara adlı tüy yok eden yağ hakkında ne diyosun?
Yukarı Dön
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı SEVİMLİOTCU Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 05 Ekim 2006 Saat 20:23
sevgılı kedımanıa buhara tüydökücü hakkında bır bılgım yok .kılo alıp vermeden  kaynaklanan çatlaklar için  ardıçyağı10gr havuçyağı10gr evıgen ampul 4adet(eczaneden alınız)adaçayı yağı5gr buğday yağı15gr gülyağı10gr limon yağı25gr bunların hepsını karıstırın 2güne bır sorunlu bölgeye sur yarım saat beklet daha sonra yosun özlübır sabunla temızle  bunları 1ay uygula.saygılarımla
Yukarı Dön
diplomalıaktar Açılır Kutu Gör
Üye
Üye
Simge

K.Tarihi: 20 Ocak 2006
Gönderilenler: 324
Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı diplomalıaktar Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 06 Ekim 2006 Saat 13:01
AngrySevimliotçu ya ve bitkiuzmanına burdan bir şey söylemek istiyorum. Eğer kedimanyanın her hangi bir sorduğuna cevap verirseniz sizinlede görüşürüm sonra. Angry

Düzenleyen diplomalıaktar - 06 Ekim 2006 Saat 13:02
Ben bu işe gönlümü verdim :)
Yukarı Dön
Yeni Üye
Yeni Üye

Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı kedimania Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 06 Ekim 2006 Saat 14:01
a a hiç böyle birşeyle karşılaşmadım çok şaşırdım gerçekten.
arkadaşlar siz buraya niye üye oldunuz?paylaşım için diilmi?1 derdi-sıkıntısı olan paylaşacak..çaresini bilen varsa arkadaşının derdine derman olmayacakmı?kavga etmeyemi üye oldunuz?
sevimlii otçu ve bana cevap yazan arkadaşlara teşekkür ediyorum.benim merak ettiğim 1 konuda beni aydınlattığı için.verdiği bilgi sonucu kendisinde bir eksilme oldumu-kendini kötü hissettimi acaba?hiç sanmıyorum.bilakis kendisinin bu konuda bilgili olması benim gibi bilmeyenlerin dikkatini çekmiştir.kendiside bundan mutlu olmuştur.
diplomalı aktar arkadaş niye bilgi cimriliği yapıo?ben sadece bildiği birşeyi söylememesine tepki gösterdim.üstüne üstelik diğer arkadaşlarında kendisi gibi tepkili olmasını istiyo?
hiç hoş bir davranış değil.
Yukarı Dön
Üye
Üye
Simge

Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı diplomalıaktar Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 06 Ekim 2006 Saat 18:55
Isralıyım ve onlar beni anladı.
Ben bilgi saklamıyorum. Bilgi sakladığımı kim idda edebilir?
Yukarı Dön
ebruli_0507 Açılır Kutu Gör
Üye
Üye
Simge

K.Tarihi: 21 Ağutos 2006
Gönderilenler: 74
Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı ebruli_0507 Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 06 Ekim 2006 Saat 21:24
slm diplommalı aktar bende tam anlamıyla anlayamadım bunu paylaşmalarında ne sakınca var??kedimanıa ya  olan bir teepkidenmi kaynaklanıyor?
ebruuuuu
Yukarı Dön
Üye
Üye
Simge

Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı diplomalıaktar Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 07 Ekim 2006 Saat 10:38
Önceki sayfaları bi okuyun da paylaşmıyım paylaşmamış mıyım bi bakın isterseniz.
Yukarı Dön
human Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı human Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 01 Kasım 2006 Saat 18:49
slm arkadaşlar
nasılsınız merak ettim hepiniziTongue
yok mu bir gelişme hiç yazan olmamış.ben bioderi kullanıyorum ama çok faydalı diyemem (3 ay oldu Cry)
biraz zayıflattı o kadar.görüşmek üzere.....Clap
Yukarı Dön
sıla Açılır Kutu Gör
Üye
Üye
Simge

K.Tarihi: 05 Nisan 2006
Gönderilenler: 52
Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı sıla Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 02 Kasım 2006 Saat 08:58
slm kızlar bir yıldır sır ağda kullanıyorum 6-7 aydırda zırnık da kullanıyorum ve şimdi %50 azalma oldu ilgilenenlere duyrulurWink
Yukarı Dön
human Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı human Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 02 Kasım 2006 Saat 19:38
Sılacım cvp için çok saol Clap.Eğer mümkünse bu zırnıkla ilgili yani kullanımıyla ilgili bilgi verirsen çok sevinirim,hangi renk zırnık kullanıyorsun.İnanki yazını okuyunca çok sevindim,umarım benimde derdime derman olur.Yüze kullanılıyor mu acaba onuda çok merak ediyorum.Şimdiden çok teşekkür ederim.görüşmek üzere.....Embarrassed
Yukarı Dön
sıla Açılır Kutu Gör
Üye
Üye
Simge

K.Tarihi: 05 Nisan 2006
Gönderilenler: 52
Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı sıla Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 03 Kasım 2006 Saat 10:28

sirden sonra gri zırnığı su ile krem kıvamına getirerek sürüp, 2 dk kadar bekletip yıkıyorum zırnık yakıcı bir madde olduğu için bekletme süresi herkese göre değişebilir tüyleri kökden alınınca etkisi daha kuvvetli olur

Yukarı Dön
human Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı human Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 03 Kasım 2006 Saat 12:27
sıla cvp için çok teşekkürler,bir ricamda bu zırnığın kullanıldığı yerleri yazarmısın yüzde kullanılıyo mu yani hassas bölgelere zararı varmı canım.tekrar teşekkür ederim...
Yukarı Dön
 Yanıt Yaz Yanıt Yaz Sayfa  <1 23456 72>

Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.67