:: SİHİRLİ İKSİR - BİTKİLERLE TEDAVİ YÖNTEMLERİ :: Ana Sayfa
Anasayfa Anasayfa>Denenmiş Bitkisel Reçeteler>Tecrübe ettiğiniz ilaçları bu bölümde paylaşın
  Yeni Mesajlar Yeni Mesajlar
  Forum Yardım Forum Yardım  Forumu Ara   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

tüy dökücü - Olayın Tarihi: 24 Nisan 2006 - 08 Temmuz 2006

Yanıt Yaz Yanıt Yaz Sayfa  <1 5556575859 72>
Yazar
Mesaj / Okunmamış Mesajları Gör
ozlem Açılır Kutu Gör
Üye
Üye

K.Tarihi: 16 Nisan 2007
Durumu: Aktif Değil
Gönderilenler: 126
Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı ozlem Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Takvim Olayı: tüy dökücü
    Gönderim Zamanı: 24 Ağutos 2007 Saat 13:58
simcim kesinlikle katılıyorum sana ..ben bi tanıdık aktara sormuştum ilk aradığım zamanlarda kyy nı.yani ne derece etkili olur o şişeler falan diye kadının söylediği aynen şuydu '' karıncanın yumurtası gerçekten bu konuda etkilidir yani tüyleri bitirir ama satılan yağın içine ne kadar katarlar bilmiyoruz.ve bir şişe içinde çoğu farklı yağsa çok az ky katıyolardır demişti. ve kanmayın o şişeler bitirmez o sorunu'' dedi ama ben yine de kullandım işte .
Yukarı Dön
sim;) Açılır Kutu Gör
Üye
Üye
Simge

K.Tarihi: 21 Haziran 2007
Gönderilenler: 283
Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı sim;) Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 24 Ağutos 2007 Saat 14:59
Canım bence sakın pısmanlık duyma ve uzulup canını sıkma. Hıc bır sey ıcın daha gec deıl kyy nın yaramadıgını ogrendın artık onu kullanmazsın o senın deneyımın bız de katıyoruz deneyımlerımızı.ona gore en ıısını bulucaz ve artık yok kyynın kremı yok su deyıp kendımızı kobay etmıcez cunku neyın ıse yarayıp yaramadıgını goruyoruz. ben lımon ve tuzu da haberdar edıcem. canını sıkma ozlemcım:)))
Yukarı Dön
ozlem Açılır Kutu Gör
Üye
Üye

K.Tarihi: 16 Nisan 2007
Gönderilenler: 126
Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı ozlem Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 24 Ağutos 2007 Saat 18:53
simcim üzülüyorum diyemicem artık ya insan bişileri deneyip de yine kurtulamayınca sanırım kabulleniyo durumunu yavaş yavaş:)inceldi diyen çok fazla ama benim kullananlardan beklediğim sonuç evet şu kadar ay kullandım ve üstünden şu kadar zaman geçti ve hala tüy çıkmadı demeleri.bunu da söleyen olmadı hiç yine de devam etsem mi diyorum ve inan gülüyorum artık napim:) limon-tuz u bende bacaklarımda kullanmaya başladım işe yarar umarım :)
Yukarı Dön
sim;) Açılır Kutu Gör
Üye
Üye
Simge

Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı sim;) Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 24 Ağutos 2007 Saat 22:44
canım lımon ve tuz hemen farkedıyor bacakta gercekten de . ben bacaklarımı makıneyle alıyorum tık tık dıe sesler cıkıyor ve hepsı kokten rahat acıtmadan cıkmaya basladı hemen farkedıyor ıncelme falan olmasa da haftada bı aldıgım ıcın azalmayı da ınceleyemedım..
Yukarı Dön
rezene_naturel Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

K.Tarihi: 06 Ağutos 2007
Gönderilenler: 7
Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı rezene_naturel Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 25 Ağutos 2007 Saat 13:06
arkadaşlar yeni site açtım şuan tam olarak bitmedii bitkilerle ilgilenenler bakabilirler saygılar
rezene.naturel.sitemySihirli İksirSihirli İksir

Yukarı Dön
sim;) Açılır Kutu Gör
Üye
Üye
Simge

Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı sim;) Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 25 Ağutos 2007 Saat 13:22
ya valla hıc bellı olmuyor rezene_naturel bence sen aralıklarla yaz sihiliiksir yazan kısımlar kaybolsun
Yukarı Dön
yosuun Açılır Kutu Gör
Üye
Üye
Simge

K.Tarihi: 15 Temmuz 2007
Gönderilenler: 91
Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı yosuun Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 27 Ağutos 2007 Saat 15:32
merhaba sim.cim:) benim  bacaklarımda  baya bi gelişme  var  azalma  varmı farkedemiyorum çünkü  hepsi  aynı anda  çıkmıyorki  ama  artık  eskisi  kadar çabuk  uzamıyor  önceden  haftada  bir alıyordum şimdi 2  haftada bir  birde  acayip   çabuk  kopuyor elimle  bile  çekince  geliyor  bu bile  benim için iyi  gelişme  çünkü  kolay kopmazdı .ama zor  oluyor  valla  yazın  sıcagında  bacaklarım  limonlu tuzlu yatılmıyor ateş basıyor :)bir de  öyle  işe  gidiyorum  sabah  yıkmadan (24  saat  su deymiycekmiş)birde  yolda  terleyince  nasıl  yakıyor  anlatamam  :)bu kadar  çilleye  bitse  bari ama  inanıyorum  bitticek  2.5  ayda  bu gelişme  bile  olumlu  geliyor bana .kolarımda da  uygulamıyı düşünüyorumda  her tarafım  limonlu tuzlu nasıl  dolancam diye düşünüyom:)k.y.y pek  olumlu  olmadı  galiba  kullanan  arkadaşlardan ses çıkmıyor  birde  zırnık  kullananlar vardı noldu  sonuç?
HERKESİN BERAAT  KANDİLİNİ KUTLUYORUM  DUALARINIZDAN BİZLERİDE  EKSİK ETMEYİN
Yukarı Dön
sim;) Açılır Kutu Gör
Üye
Üye
Simge

Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı sim;) Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 27 Ağutos 2007 Saat 15:40
ben de senınkını kutluyorum. ya benım de 3 ay olmak uzere. yuzumdekı ayva tuylerınde barız bı fark var. bı aynamız var orda ayva tuylerım bellı olurdu bı ısıktan dolayı dun baktım da sankı yok gb gozukuyor ve benım cenemdekı tuyler sarı hıc almadım ama bole uzun olanlar var yanı bellı bıraz. sımdı elıme gelıyorlar dıkkat edıyorum koklerıyle hem de. bu gıdısle bı senede bı sey kalmaz gbme gelıyr. ama ben kasımın ortasına surerken kasıma da kacırmısım sanırım kasım dokuldu yaaa:((( 10 tane dokuldu elımle oynarken bı anda sok oldum sanırım oralara kullanmıcam sen ne dersın??
Yukarı Dön
ilsu Açılır Kutu Gör
Üye
Üye
Simge

K.Tarihi: 10 Mayıs 2007
Gönderilenler: 205
Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı ilsu Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 27 Ağutos 2007 Saat 17:50
bencede sürme canım ya ne kadar dikkatli sürmeyede çalışsan bulaşır nası gidio valla ben yine denicem senin dediin gibi bi alabilsem yapıcamda işte..
Yukarı Dön
sim;) Açılır Kutu Gör
Üye
Üye
Simge

Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı sim;) Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 27 Ağutos 2007 Saat 22:11
ya kaslarım yıne dokuldu sınemaya gıttık orda da dokuldu uuuf sınrıım bozuldu ben lımonu alnımda kulanamıcam malesef:(( onun dısında ıı gb:))

Düzenleyen sim;) - 27 Ağutos 2007 Saat 22:12
Yukarı Dön
tab_alt_20 Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

K.Tarihi: 23 Ağutos 2007
Gönderilenler: 26
Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı tab_alt_20 Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 27 Ağutos 2007 Saat 22:30
[QUOTE=sim;)]ya kaslarım yıne dokuldu sınemaya gıttık orda da dokuldu uuuf sınrıım bozuldu ben lımonu alnımda kulanamıcam malesef:(( onun dısında ıı gb:)) [/QUOTE
 vay sim vala lımonun hıc bılınmeyen bı ozellıgını ortaya cıkarmıssınız.
bır cok seyde kullanıldıgını bılıodum faydasıda var.
 tuy dokucu olarakda  kullanılabılıomus ilk defa duydum. cok ii bı deneksın sen  helal sana:))) neyse gorusmek uzere kıb. bazı urunlerı kullanırken dıkkatlı olun bırısı kullanmıs bızde kullanalım dıe yuzunuzu veya vucudunuzu bozmayın. bılıosun sım kımıne ıı gelen urun bı baskasına ii gelmeyebılır veya onun baska bı rahatsızlıgını tetıkleyebılır. hadee byeee....kıb

Düzenleyen tab_alt_20 - 27 Ağutos 2007 Saat 22:30
Yukarı Dön
ilsu Açılır Kutu Gör
Üye
Üye
Simge

K.Tarihi: 10 Mayıs 2007
Gönderilenler: 205
Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı ilsu Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 28 Ağutos 2007 Saat 22:13
arkadaşlar avonun tüy azaltıcısınnı hiç kullanan duyan varmı??? dün teyzem geldi o söledi bacaklarını makineyle alıp sürüomuş ben memnunum dedi ama onun zati pek çıkmaz azdır ama bilmem hiç bilen varmı
Yukarı Dön
sim;) Açılır Kutu Gör
Üye
Üye
Simge

Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı sim;) Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 28 Ağutos 2007 Saat 22:43
ben avon hayatta kullanmam hıc bı urununden memnun kalmamısım tuy azaltısından hıc sanmıyorum cok ıddıalı bı konu.bence teyzenın psıkolojık de olabılır tatlım..
Yukarı Dön
sim;) Açılır Kutu Gör
Üye
Üye
Simge

Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı sim;) Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 28 Ağutos 2007 Saat 22:45
perili
08-08-2007, 20:12
işinize karışmak gibi olmasın ama arkadaşlar avonun hiçbir ürününü tavsiye etmiorum ben çok ürününü kullandım ama büyük hataymış yüzüme kullandığım bütün ürünleri sivilce yaptı geçirene kadar canım çıktı... bronzlaştırıcısını aldım leke yaptı aman haaa sakın arkadaşlar size tavsiyem kullanmayın...

kesınlıkle katılıyorum cilt ürünleri kötü.tüy azaltıcı kremı de işe yaramıyor

kadınlar klubunden alıntı...

Düzenleyen sim;) - 28 Ağutos 2007 Saat 22:47
Yukarı Dön
kahtalı Açılır Kutu Gör
Yönetici Üye
Yönetici Üye
Simge

K.Tarihi: 15 Aralık 2006
Gönderilenler: 921
Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı kahtalı Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 28 Ağutos 2007 Saat 23:46
avonun bi tek rujunu aldım alerjim var benim yemeden ruj kozmetik alamam.şişo elim yüzüm.aldım tadına baktım  bişi yok ama 2 st sonra mahvoldum.ama çok kullanan var yaaa ben pek bilmiomrum bi rujunu denedim okadar.en pahalı parka işe yaramaz alerji yapar en ucuzuda hiç alerji yapmaz...bi arkadaşımdada kıllanma yapmıştı kimisinede nıvea kıllanma yapıo..kişiye göre değişio galiba yaaa
Yukarı Dön
jajakaya Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye

K.Tarihi: 28 Ağutos 2007
Gönderilenler: 6
Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı jajakaya Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 29 Ağutos 2007 Saat 00:04

BAKIN BEYLER VE BAYANLAR TRANSSEKSÜELLERİN KULLANDIĞI Bİ HORMON İLACI VAR BU SAYEDE VUCUTLARINDA Kİ TÜM TÜYLERDEN KURTULUYORLAR BEN ARAŞTIRMA YAPTIM AMA DAHA Bİ SONUÇ ALAMADIM AMA ŞU SIRALAR REVAÇTA OLAN İLAÇ BU TÜMFUTBOLCULAR SANATÇILAR HEPSİ BU SAYEDE KURTULMUŞ BEN ARAŞTIRMA YAPTIM AMA BULAMDIM BU KONU HAKKINDA BİLGİSİ OLAN VARSA BANAMAİL ATARSA SEVİNİRİM BENİM MSN NİM STUNNER_KAYAaHOTMAİLSihirli İksir

Yukarı Dön
sim;) Açılır Kutu Gör
Üye
Üye
Simge

Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı sim;) Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 29 Ağutos 2007 Saat 00:20
jajakaya ben almayayım o dedıgınden.

Bu ARADA ewt ya nıe herkes avon kulllanıyor. ben yurtta kalıyorum butun kızlar yıllardır avon kullanıyor ama ne gusel cıltlerı var ne de sacları cok gusel.anlamadım... nıe devam edıyorlarkı.. ben de 5 sene once cok duzenlı salatalıktan olmus bı maskesı vardı onu kullandım ya bı halta yaramadı.. yanı ne salakmısım buzdolabında taze taze ve ucuz salatalık dururken ben dunyanın parasını bayılıp hıc bı halta yaramayan bayat salatalık maskesını kullanmıssım...Doru yoldayım ewt ewt dorruuu....
Yukarı Dön
banuyıldırım Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

K.Tarihi: 11 Haziran 2007
Gönderilenler: 22
Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı banuyıldırım Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 29 Ağutos 2007 Saat 11:18
hamaotu kullandım bikere yer yer çıkmayanlar oldu bacaklarımda ikinciyide dün yaptım üstüne soğan sürdüm tuzla ovdum bakalım neler olacak gelişmeleri sizlere aktarırım şu transeksüellerin klullandığı ilacı merak ettim mantıksız deil:D
Yukarı Dön
kahtalı Açılır Kutu Gör
Yönetici Üye
Yönetici Üye
Simge

K.Tarihi: 15 Aralık 2006
Gönderilenler: 921
Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı kahtalı Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 29 Ağutos 2007 Saat 11:39
jajakaya taranseksüel arkadaşlarımız her şey için hormon alıolarmış..Allah korusun bu hormonlar bi süre sonra kanser yapıomuş.Allah ayrdımcıları olsunda..ben almam korkarım öle ilaçlardan.ama genede saol...
            avon diğerlerine göre daha uygun fiatlı die millet tercih edio bence simgecim.ama şunu atlıolar:avonun grajları çok az....ve dediğin doğru simcim salatalığını kendin hazırla..
Yukarı Dön
jajakaya Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye

K.Tarihi: 28 Ağutos 2007
Gönderilenler: 6
Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı jajakaya Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 29 Ağutos 2007 Saat 13:39
işte arkadaşlar bu hormon ilaçaı biraz daha geliştirilmiş ama bu lazare li epilasyon aletlerini yapan firma bu ilacı çıkartmamak için elelrinden geleni yapıyormuş bende sağlıklı bi sonuç alamadım ama şimdirevaçta olan ialaç bu ve herkes kullanıyormuş(futbolcular sanatçılar.....) ilacı gidip eczanelerede soramıyorum yanlış anlaşılır diye ama kesin çözümmüş inanın şimdi kullansan  anında etkisini gösteriyormuş ama bi sonuç alamadım hiç bi bilgi yok tarnsseksüel arkadaşı olan sorarsa sevinirim en zzından ne kadar doğru  haberlerinizi bekliyorum
Yukarı Dön
 Yanıt Yaz Yanıt Yaz Sayfa  <1 5556575859 72>

Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.67