:: SİHİRLİ İKSİR - BİTKİLERLE TEDAVİ YÖNTEMLERİ :: Ana Sayfa
Anasayfa Anasayfa>Denenmiş Bitkisel Reçeteler>Tecrübe ettiğiniz ilaçları bu bölümde paylaşın
  Yeni Mesajlar Yeni Mesajlar
  Forum Yardım Forum Yardım  Forumu Ara   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

tüy dökücü - Olayın Tarihi: 24 Nisan 2006 - 08 Temmuz 2006

Yanıt Yaz Yanıt Yaz Sayfa  <1 45678 72>
Yazar
Mesaj / Okunmamış Mesajları Gör
ilkbahar Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

K.Tarihi: 05 Aralık 2006
Durumu: Aktif Değil
Gönderilenler: 12
Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı ilkbahar Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Takvim Olayı: tüy dökücü
    Gönderim Zamanı: 14 Ocak 2007 Saat 19:37
karınca yumurtası yeni doğmuş bebeklerde işe yarıyo diye biliyorum.bebekken karınca yumurtası sürülüpte büyüdüğünde kılları çıkmayan bikaç şanslı bayan biliyorum!ama büyüklerede sürünce işe yararmı bilemicem.bilen varsa yazsın dicem ama buraya bi yazan bidaha gelmiyo cevap bekleme arkadaşım sen:)
Yukarı Dön
pinarcmtcmt Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

K.Tarihi: 22 Eylül 2006
Gönderilenler: 4
Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı pinarcmtcmt Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 14 Ocak 2007 Saat 22:09
haklısın ilkbahar bi yazan bi daha uğramıyor siteye. her neyse biz varız ya yeter :) karınca yumurtası konusuna gelince evet bebeklerde sürmek %100 etkili diye duydum ama aldıgım aynı duyumlar belli bir yasa gelmiş büyüklerde de, kıllar kökünden alındıktan sonra uygulanmak koşulu ile de işe yaradıgını söylüyor. tabi ne kadar doğru bunu bilemem bunu kanıtlamanın tek yolu karınca yumurtası bulabilnek ve uygulamak sanırım işte asıl mesele karınca yumurtası bulabilmekte..
Yukarı Dön
diplomalıaktar Açılır Kutu Gör
Üye
Üye
Simge

K.Tarihi: 20 Ocak 2006
Gönderilenler: 324
Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı diplomalıaktar Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 15 Ocak 2007 Saat 22:49
Ana karınca yumurtasının günah boyutuda var.
Ben bu işe gönlümü verdim :)
Yukarı Dön
human Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

K.Tarihi: 31 Mayıs 2006
Gönderilenler: 19
Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı human Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 24 Ocak 2007 Saat 21:37
slm arkadaşlar kimseden ses çıkmadı,herkes iyi mi?
yokmu bir gelişme arkadaşlar.haberlerinizi bekliyorum.görüşmek üzere..
Yukarı Dön
hadebeyav Açılır Kutu Gör
Üye
Üye

K.Tarihi: 29 Ocak 2007
Gönderilenler: 41
Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı hadebeyav Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 29 Ocak 2007 Saat 18:26
arkadaşlar bu buhara cı arkadaşa nooldu yavv bide carpit diye bi madde var mış inşaat işlerinde kullanılan zırnığın gördüü işi görüyo diyolarr bilgisi olan varmıı
Yukarı Dön
Üye
Üye

Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı hadebeyav Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 03 Şubat 2007 Saat 17:38
arkadaslar buhara hakkında günlerdir yorum yok ben şüphelendim açıkcası buhara yı pazarlayan firmaya geniş bilgi almak için mail yolladım gelen cevap pek aydınlatıcı değildi fakat ödeme koşulları kısmıı en ince ayrıntısına kadar yazılmış ve fiyatı 1 ay içinde 55 milyonken 95 milyon olmuş buharayı kullanan arkadaş yardımcı olursa çok sevinirim ayrıca diplomalı aktar buharada kullanılar yağlar hakkında yorum yapabilirsen çok memnun olurum şimdiden teşekkürler  
Yukarı Dön
human Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

K.Tarihi: 31 Mayıs 2006
Gönderilenler: 19
Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı human Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 06 Şubat 2007 Saat 23:51
slm arkadaşlar.ben merak ettim neden kimse birşey yazmıyor,ben 3 aydır zırnık kullanıyorum sanki biraz seyrelme oldu gibi ama pmikolojikte olabilir :)
lütfen herkes faydasını gördüğü şeyleri paylaşırsa çok sevinirim.görüşmek üzere..diplomalıaktar sana bir msj atmıştım cevap vermedin ama yinede teşekkürler sanada.
Yukarı Dön
jjelibon Açılır Kutu Gör
Üye
Üye
Simge

K.Tarihi: 09 Şubat 2007
Gönderilenler: 48
Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı jjelibon Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 09 Şubat 2007 Saat 03:59
İyi geceler herkese...
yeni üye oldum. bende bu konu hakkında bilgi arıyordum........<zırnık'ı 4-5 yıl once keşfettim. ilk kullandığımda işe yaradı ama parmak uçlarımı hissetmedim.3 gün parmaklarımda diken batmış gibi gezdim...

(:ev çok kötü kokuyor ona göre:)

......ayrıca....

Düzenleyen jjelibon - 09 Şubat 2007 Saat 04:04
Yukarı Dön
jjelibon Açılır Kutu Gör
Üye
Üye
Simge

Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı jjelibon Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 09 Şubat 2007 Saat 04:06
....ayrıca....
zırnık kolayıma geldiği için onu denedim. daha zor olan bir kaç iksir daha vardı.notlarını aldım ama Hala bulamadım:-(bulunca dener ve aynen yazarım..onlarda kullanılanları size yazayım belki araştırarak sizde bulabilirsiniz....

......ayrıca....
Yukarı Dön
jjelibon Açılır Kutu Gör
Üye
Üye
Simge

Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı jjelibon Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 09 Şubat 2007 Saat 04:13
......ayrıca....

1..yeşil kurbağa kanı..(denedim sayılır!!.sayılır diyorum çünkü sonucu ne olursa olsun kokuya dayanamaz vazgeçersiniz.hele bide kan olduğunu biliyorsanız)

......ayrıca....
Yukarı Dön
jjelibon Açılır Kutu Gör
Üye
Üye
Simge

Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı jjelibon Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 09 Şubat 2007 Saat 04:16
ve işte kaybettiğim iksirler!...

2..merkep sütü(evet aynen boyle yazıyordu..ama sorduğum herkes:
<merkebin sütü değil idrarı> dedi
içine bişeyler daha katılıyor..hatırlayamdım

3.. turunç (yine bununda bazı malzemeleri var..)
Yukarı Dön
merve.bade.eser Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

K.Tarihi: 16 Şubat 2007
Gönderilenler: 8
Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı merve.bade.eser Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 16 Şubat 2007 Saat 18:21
merhaba arkadaşlar.. ben aranıza yeni katılıyorum.. zırnıkla suyu karıştırarak macun kıvamına getirip kullanmıştım aynı tüy dökücü krem gibi.. yani kökten çözüm bulamadım fakat şifalı bitkiler kitaplarında zırnığı merkep sütüyle karıştırarak kıllandığımızda kesin çözüm bulabileceğimizi sölüyoo.. tabi nerden bulcam merkep sütü bilemiorum ama bulabilecek ve kullanmak isteyen vardır belki diye sizlerle paylaşmak istedim.. ben de bu konudan çok muzdaribim.. her türlü şeyi denemeye de haızırm..
Yukarı Dön
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı merve.bade.eser Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 16 Şubat 2007 Saat 18:32

arkadaşlar şu zırnığı deneyen kişilerle konuştum çok olumlu sonuçlar aldıklarını sölüyolara ama evet merkep sütü deil merkep idrarı ile karştırıyolarmı.. bu konuda bişey bilen var mı acaba?? çok iğrneç gibi gelioo kulağa ama kesin köten bi çözümse ben denerim vallaaa.. nolcak sonra 3 gün banyodan çıkmam gerekirse yeter ki kesin çözüme ulaşıyım.. ayrıca başka kökten çözüm bilen varsa ve paylaşırsa çok sevinirim.. şu buhara carpit gibi şeyler söleyen arkadaşlar daha geniş bilgi verirseniz çok memnun olurum.. nerden bulcaz buharayı?? ben izmirdeyimm. burda nerden alabilirim????

Yukarı Dön
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı merve.bade.eser Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 16 Şubat 2007 Saat 18:36

mrb diplomalı aktar bi de sana bi sorum olcaktı.. tüm yazılanları okudum buraya.. sen başlarda zırnığı bişeyle karıştırıp kullandığını olumlu sonuç aldığını ama ne olduğunu burda söliyemeyeceğini yaznışsın.. o şey merkep idrarı mıydı acaba??? :):) yani ben söledim gitti işte nolcak çözümse yaparım onu da.. bi de sanırım sen bu konuda epey çalışmalar yapıosun.. nası sonuçlar buldun?? biraz daha bilgi verir misin?? kimyager falan mısın?? nerden bilgi alıoyosun acaba??? bizlerle paylaşırsan çok sevinirim.. çok teşekkürler..

Yukarı Dön
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı merve.bade.eser Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 16 Şubat 2007 Saat 22:06

mrb jjelibon bişey sorucaktım sana şu kurbağa kanı işe yarıyo mu?? kullanımı nası acaba??? inan koku falan problem deil.. yeter ki kesin çözüm olsun.. nası kullanıldığını anlatabilir misin sana zahmet?? bi de turunnç nası kullanılıoo??

Yukarı Dön
Üye
Üye

Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı hadebeyav Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 18 Şubat 2007 Saat 18:45
merve sen bu konuda baya dertli gibisin bende uzun zamandır araştırıyorum en son buhara tüy yok edici krem diye bişey çıkarmışlar aklıma yattı açıkcası ama diğerleri gibi para tuzağıda olabilir onun için kullanmaya çekiniyorum hazır sen herşeyi kullanmaya hazırken:) bunuda kullan bence kendini bizim gibiler için feda et:) 95 milyon olmuş fiyatı almak istersen buraya mesaj bırak sana nasıl temin edeceğiini anlatırım
Yukarı Dön
HAYA-L Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

K.Tarihi: 01 Aralık 2006
Gönderilenler: 14
Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı HAYA-L Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 19 Şubat 2007 Saat 09:31
Merhaba arkadaşlar,
Ben zırnıkla yaklaşık 3 ay öncebu site sayesinde tanıştım ve hemen denedim.sadece belli bir bölgede deniyorum.Her almadan sonra sürüyorum.4 kez falan sürmeme rağmen gözle görülür bir azalma ve incelme oldu.Sadece kimyasal bir madde olduğu için biraz tedirgin oluyorum acaba bir zararı olur mu diye.Onun dışında kesinlikle etkili bir yöntem.Ama uzayan tüylere değilde tüyleri aldıktan hemen sonra uygularsanız kıl köklerine nüfuz ettiği için daha etkili oluyor.Kolay gelsin..

Yukarı Dön
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı merve.bade.eser Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 19 Şubat 2007 Saat 20:50
merhaba arkadaşlar.. ben buharayı kullanmayı düşünürüm eğer etkili bişeyse.. bana nerden temin edeceğimi sölersen çok sevinirim arkadaşım.. hemen alır kullanır sonucu da sizlere bildiririm..
bu arada hayal sana da bi sorum olcak.. hani zırnık kullanıyormuşsun yaa acaba tek olarak zırnık mı kullanıyosun?? yani bişeyle karıştırmadan toz halinde kıl köklerine mi sürüyosun?? bu konuda bizleri bilgilendiririsen çok mutlu oluruz..
Yukarı Dön
HAYA-L Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

K.Tarihi: 01 Aralık 2006
Gönderilenler: 14
Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı HAYA-L Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 20 Şubat 2007 Saat 08:58
Zırnığı az miktarda suyla karıştırıp macun kıvamına getirdikten sonra sürüyorum.Başka birşey karıştırmıyorum.zırnık+su.
Yukarı Dön
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı merve.bade.eser Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 20 Şubat 2007 Saat 16:07

teşekkür ederim hayalcim..

Yukarı Dön
 Yanıt Yaz Yanıt Yaz Sayfa  <1 45678 72>

Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.67