:: SİHİRLİ İKSİR - BİTKİLERLE TEDAVİ YÖNTEMLERİ :: Ana Sayfa
Anasayfa Anasayfa>Sorununuzu burada Paylaşalım>Ne tür bir rahatsızlığınız var?
  Yeni Mesajlar Yeni Mesajlar
  Forum Yardım Forum Yardım  Forumu Ara   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

polikistik over&sara34seni arıyorum - Olayın Tarihi: 27 Nisan 2006 - 30 Haziran 2006

Yanıt Yaz Yanıt Yaz Sayfa  <1 171819
Yazar
Mesaj / Okunmamış Mesajları Gör
kahtalı Açılır Kutu Gör
Yönetici Üye
Yönetici Üye
Simge

K.Tarihi: 15 Aralık 2006
Durumu: Aktif Değil
Gönderilenler: 921
Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı kahtalı Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Takvim Olayı: polikistik over&sara34seni arıyorum
    Gönderim Zamanı: 29 Aralık 2008 Saat 15:37
dr ların çoğu bitkilerin faydasını kulak arkası ediyorlar..tabiki önce dr a görünmeliyiz sonra bitkilere başvurmalıyız...soğanın hiç bir yan etkisi yok...sabah akşam 1 bardak içilecek...sevgiler simgecim
Yukarı Dön
herb_fairy Açılır Kutu Gör
Üye
Üye

K.Tarihi: 21 Ekim 2008
Gönderilenler: 33
Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı herb_fairy Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 29 Aralık 2008 Saat 18:54
    sevgili dileksel,civanpercemini bursada hangi aktardan aldin,adini verebilir misin lutfen,sevgiler.
Yukarı Dön
dileksel Açılır Kutu Gör
Üye
Üye
Simge

K.Tarihi: 27 Nisan 2006
Gönderilenler: 221
Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı dileksel Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 29 Ocak 2009 Saat 18:53
arkadaşım ben civanperçemi almadım aldığım sey hormon düzenleme çayı idi ve onun içinde civanperçemi oldugunu düşünüyordum.kutusundada öle yazıyor zaten...içinde bir çok bitkinin harman edildiği içeriğini tam olarak bilmediğim bir çay bu...
Yukarı Dön
herb_fairy Açılır Kutu Gör
Üye
Üye

K.Tarihi: 21 Ekim 2008
Gönderilenler: 33
Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı herb_fairy Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 29 Ocak 2009 Saat 21:18
    anladim seker,tesekkur ederim   
Yukarı Dön
kahtalı Açılır Kutu Gör
Yönetici Üye
Yönetici Üye
Simge

K.Tarihi: 15 Aralık 2006
Gönderilenler: 921
Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı kahtalı Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 04 Şubat 2009 Saat 22:29
herb_fairy:canım..civanı ve biberiyeyi kullan eminim faydasını görüceksin..pco olmasanda düzensizliklere iyi geliyor sevgiler

Düzenleyen kahtalı - 04 Şubat 2009 Saat 22:38
Yukarı Dön
nature Açılır Kutu Gör
Yönetici Üye
Yönetici Üye
Simge

K.Tarihi: 05 Ocak 2009
Gönderilenler: 307
Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı nature Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 14 Haziran 2010 Saat 22:59
hep prolaktin düşürücü olarak hayıt tohumundan bahsedilmiş ama hayıt  tohumunda eser miktarda var bu madde,oysaki hayıtın yaprağında daha yüksek miktarlarda var
artı en iyi prolaktin düşürücü bitki yine aynı maddeyi içeren "sinirli ot" bitkisinde mevcuttur ,bilginize..
civanperçemi neredeyse birçok kadın hastalıklarında çok eski tarihlerden beri kullanılagelen etkili bir bitkidir.
yanlız her regl düzensizliğinin sebebi prolaktin yüksekliği değildir,overlerden yada böbrek üstü bezlerden salgılanan androjen hormonlarının fazla salgılanışıda söz konusudur.
bunun içinde kırmızı biber,keten tohumu ve çörek otu tavsiye edilebilir..

Yukarı Dön
pelina Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye

K.Tarihi: 05 Temmuz 2010
Gönderilenler: 1
Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı pelina Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 05 Temmuz 2010 Saat 17:45
merhaba bende aynı sorunla karşı karşıyayım hiç bir çaresi yok hayatımızın sonuna kadar böyle yaşamak zorundayız.

Yukarı Dön
plasebo Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye

K.Tarihi: 12 Ağutos 2010
Gönderilenler: 3
Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı plasebo Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 12 Ağutos 2010 Saat 11:17
toz haline getirilmiş çörekotu balla karıştırılıp macun kıvamına getiriliyor.tam emin değilim ama aç karnına alındığında,adet düzensizliğine iyi geliyo.
Yukarı Dön
dileksel Açılır Kutu Gör
Üye
Üye
Simge

K.Tarihi: 27 Nisan 2006
Gönderilenler: 221
Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı dileksel Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 30 Nisan 2011 Saat 18:21
ya arkadaşlar herkes konuları okumadan soruyor tecrubelerimi kullandığım ot karısımının faydalarını yazdım ınanan denemek ısteyen varsa lutfen bana ulaşsın.o çay ılk aldıgım zamankı formunda degıl sıparış verıyorum onlar hazırlıyr bır kaç gun sonrada gıdıp alıyorum eskısı gıbıde ucuz degıl en az 20 tl lık hazırlıyorlr ama içinde epey var .bursa dışında almak ısteyen varsa guvenıyorsa ulaşsın hazırlatayım.
Yukarı Dön
jalekaya Açılır Kutu Gör
Üye
Üye

K.Tarihi: 05 Mart 2012
Gönderilenler: 13
Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı jalekaya Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 05 Mart 2012 Saat 10:21
Faydalı bilgiler. Teşekkürler.
Yukarı Dön
 Yanıt Yaz Yanıt Yaz Sayfa  <1 171819

Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.67