:: SİHİRLİ İKSİR - BİTKİLERLE TEDAVİ YÖNTEMLERİ :: Ana Sayfa
Anasayfa Anasayfa>Sorununuzu burada Paylaşalım>Ne tür bir rahatsızlığınız var?
  Yeni Mesajlar Yeni Mesajlar
  Forum Yardım Forum Yardım  Forumu Ara   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

polikistik over&sara34seni arıyorum - Olayın Tarihi: 27 Nisan 2006 - 30 Haziran 2006

Yanıt Yaz Yanıt Yaz Sayfa  <1 1516171819>
Yazar
Mesaj / Okunmamış Mesajları Gör
matmazzel Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

K.Tarihi: 04 Haziran 2007
Durumu: Aktif Değil
Gönderilenler: 28
Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı matmazzel Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Takvim Olayı: polikistik over&sara34seni arıyorum
    Gönderim Zamanı: 04 Kasım 2007 Saat 13:28

SLM SARA, DİLEKSEL İN ÇAYINDAN BENDE İÇİYORUM. HENÜZ KENDİMDE BİR DEĞİŞİKLİK HİSSTEMEDİM.BU BENİM SUÇUM SANIRIM ÇÜNKÜ DÜZENLİ OLARAK İÇMEYİ İHMAL EDİYORUM DAHA DOĞRUSU UNUTUYORUM. AMA O ÇAYA ÇOK GÜVENİYORUM NEDENSE. KARIŞIM OLMASINA RAĞMEN TADI KÖTÜ DEĞİL, İÇİMİ KOLAY. BEN ÇAY DEMLENİPTE SÜZDÜKTEN SONRA POSASINI BİLE YİYORUM :) SEN NE ZAMANDIR KULLANIYORSUN?

Yukarı Dön
sara34 Açılır Kutu Gör
Üye
Üye

Gönderilenler: 161
Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı sara34 Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 04 Kasım 2007 Saat 23:02
matmazzel,bu çayın yanında haşlanmış soğan suyu da iç,daha çabuk sonuç alırsın.Çayı kullanmam iki haftayı buldu canım.
Yukarı Dön
dileksel Açılır Kutu Gör
Üye
Üye
Simge

K.Tarihi: 27 Nisan 2006
Gönderilenler: 221
Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı dileksel Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 14 Kasım 2007 Saat 01:25
selam arkadaşlar bılıyorum cayı verdım ve cıktım dıceksınız ama maalesef ole oldu:))saracım sana teşekkur etmek ıstıyorum.rejimdeyım ve sıze gonderdıgım caydan ıcıyorım yanındada senın soeldıgın soğan suyundan sabah akşam 2 defa ıcıyorum..ve degdıgın gıbı resmen ıcımın temızlendıgını hıssettım.ben sıze gonderdıgım cayı ıctıgım zaman yuzum gozum degışırdı şimdi aynen oleyım son demde cıkan sivilcelerim bıle yok oldu adet sonrası olmasına ragmen hala akıntım varr ve bel agrım oluyor kısacası hissediyorsunuz.sıze tavsıyem bu hastalıga sahıpsenız rejım ot hareket ve sogan suyu ve metabolizmayı hızlandırıcı cayıda deneyın...zaten gun ıcınde cok fazla bıtkı suyu ıctıgınız ıcın sanırım toksınlerde atılıyorr...ee cay ıcmeye fırsatınız cok az oluyorr.herkese öneririm soganı burda dogu kokenlı herkes bılıyor bı bız bılmıyormusuz mor soganın kabuklarını kaynatarak çocuk düşürüyormuş eskıler hala anadoluda uygulanan bır yontem ...ve kadın yollarında oluşan ıltihabı sokmede bırebırmışş...
Yukarı Dön
kahtalı Açılır Kutu Gör
Yönetici Üye
Yönetici Üye
Simge

K.Tarihi: 15 Aralık 2006
Gönderilenler: 921
Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı kahtalı Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 24 Kasım 2007 Saat 19:13
kızlar bildiklerimziin paylaştıklarımızın çoğu bir çok kitaptada var.yani doru yoldayız.regl azlığı ve yokluğu içim bir formül...civan perçemi,defne yaprağı,kekik yaprağı,böğürtlen kökü,hıltan tohumu bunlardan 50şergr,soğan dış kabuğu 10 adet soğanın.....yapılışı:soğan kabukları ve böğürtlen kökğ 10 su bardağı su ile 10dk kaynatılır.içine 14 su bardağı su daha eklenir ve diğer bitkiler konulur ve 5 dk daha kaynatılarak soğuması beklenir süzülür.buzdolabına konuluryemeklerden yarım st önce 1su bardağı içilir.15 gün içinde netice alınacaktır...atabay güvenoğlunun bu tarifinde:saracığımında dediği gibi soğan kabuğundan bahsetmiş.civan perçeminide unutmamak lazım:)))
Yukarı Dön
sara34 Açılır Kutu Gör
Üye
Üye

Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı sara34 Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 24 Kasım 2007 Saat 22:40
rica ederim arkadaşlar,bildiklerimizi,duyduklarımızı paylaşmak için buradayız,benim de görevim bu.Ben de bu sitedeki arkadaşlardan çok şeyler öğrendim.Herkese çok teşekkür ederim.Başarmanın kuralı ısrarla devam  etmektir.Üşenmek ve vazgeçmek yok.Ben ayrıca,adet göremeyen,çocuğu olmayan,spermi olmayan,şişman,sivilceli,kabızlığı,hemoroidi olan,alerji,egzama,mantar,bilumum cilt rahatsızlığı çeken ,kısacası bütün hastalıklara karşı,bütün arkadaşlarımdan rafine şekeri,bilhassa şekeri kullanmaktan vazgeçmelerini şiddetle tavsiye ediyorum.Bir müddet deneyin,farkı siz de anlayacaksınız.Türk milletinin çay içme gibi bir huyu var,lütfen bunu kayısı,incir veya dut gibi doğal şekerle tatlandırın.Becerebilirseniz kendi dilinizin tatlılığı ile için.Ne kadar zindeleştiğinizi göreceksiniz.
Sonra da diğer rafine ürünlerden vazgeçin olur mu? Bir dost olarak rica ediyorum.
Yukarı Dön
kahtalı Açılır Kutu Gör
Yönetici Üye
Yönetici Üye
Simge

Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı kahtalı Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 25 Kasım 2007 Saat 16:15
içeceklerdeki şeker direk karın bölgesine gidiyomuş...ben asla çayı şekerli içmem ama yanında dut kurusu tüketirim saracım...incir de de çok şeker var.onu çok sevmeme rağmen 1-2 tane yemekle yetiniyorum.dediklerine aynen katılıyorum canım:)
Yukarı Dön
sara34 Açılır Kutu Gör
Üye
Üye

Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı sara34 Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 25 Kasım 2007 Saat 20:47
zaten bir adet incir yeterli,şeker yağa dönüşüp karında birikiyor.Allah korusun.
Yukarı Dön
kahtalı Açılır Kutu Gör
Yönetici Üye
Yönetici Üye
Simge

Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı kahtalı Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 26 Kasım 2007 Saat 23:43
saracım:civan perçemi ve biberiye karışımını tavsiye ettiğim herkez aynı şeyi söylüyor...bağırsakları da çalıştırıo galiba bu bitkiler.çok enteresan yaa.biberiye çarpıntıyı kestiği gibi hazmı da kolaylaştırıo..

Düzenleyen kahtalı - 26 Kasım 2007 Saat 23:43
Yukarı Dön
sara34 Açılır Kutu Gör
Üye
Üye

Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı sara34 Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 27 Kasım 2007 Saat 19:03
evet kahtalıcım,dediğin doğru,çok etkili iki bitki bunlar.Ben de çok memnunum.
Yukarı Dön
yosuun Açılır Kutu Gör
Üye
Üye
Simge

K.Tarihi: 15 Temmuz 2007
Gönderilenler: 91
Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı yosuun Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 15 Ocak 2008 Saat 09:30
merhabaa arkadaşlar nasılsınız?bitki çaylarınız faydalı oldumu bilgilendirirseniz sevinirim.ben çok memnunum diane35 bırakalı  tam 4 ay oldu 5.ci ayıma girdim adetlerim gayet  düzenli  bitki çayımı hiç aksatmadan günde iki kez içiyorum .nane,aslan pençesi,papatya,adaçayı,ısırgan(bunu yeni ekledim),hayıt tohumu.Birde arada  sogan suyumu içiyorum .birde  ben çok sancı çekiyordum  sancıdan eser kalmadı  çok  rahat geçiriyorum  regli zamanlarımı .
Dogrusu bunun için size  çok şey borçluyum sara34,ilsu,simge,kahtalı untuklarımda olabilir kusura bakmayın.hepiniz çok sağolun bilgilerinizi ve deneyimlerinizi  bizimle paylaştıgınız için.

ilsucum bende sivilcelenme olmadı  deride  yaglanmada   sende durumlar nasıl? dr.gittmedim 1 ay sonra  dr.gidip ultrosonda baktırmayı  düşünüyorum
UZAK DENİZLERE AÇIL; DEMİYORUM
LAKİN BİR KEZ AÇILMIŞSAN TUFANDAN KORKMA!
Yukarı Dön
ilsu Açılır Kutu Gör
Üye
Üye
Simge

K.Tarihi: 10 Mayıs 2007
Gönderilenler: 205
Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı ilsu Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 15 Ocak 2008 Saat 20:21
canım yaa çok sevindim ii olmana nasılsın nası oralarda hayat...sivilce olmaması iiye işaret bence ilerlemediğini gösterir ama dra gittiğinde daha ii anlarız ttabi..bende içmeye çalışıorum aslanpençesii falan ama tam düzenli diil bu aralar yaa

Düzenleyen ilsu - 16 Ocak 2008 Saat 01:09
gülümse..
Yukarı Dön
sim_ge Açılır Kutu Gör
Üye
Üye
Simge

K.Tarihi: 06 Eylül 2007
Gönderilenler: 203
Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı sim_ge Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 16 Ocak 2008 Saat 08:34
selam arkadaslar ben de prolaktın yuksek oldugu ıcın hayıt tohumu kullanıyorum. bence bızım evlerımızde kullandıgımız nanenın cok faydası var normalde suleyman demırelde okuyan bır kız kıvırcık nane demıs ama ben normal nanede bıle fark hıssettım acıkcası. 3 ay kullandım onu bıraktım fazla kullanmasam ıyı olur dıye dusundum nısanda ben de prolaktınımı olcturcem sıze haber verırım.yosuncum canım ya ıyı olduguna ben de cok sevındım. bır ay sonra donuyorsun sanırım memlekete:) gusel haberlerını beklıyoruz optum ılsu senı de cok optum;)
Yukarı Dön
sim_ge Açılır Kutu Gör
Üye
Üye
Simge

Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı sim_ge Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 16 Ocak 2008 Saat 17:07
kahtalıcım hayıt tohumu falan denıyordun ya senın adetlerın nasıl su an duzenlı mı??
Yukarı Dön
sim_ge Açılır Kutu Gör
Üye
Üye
Simge

Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı sim_ge Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 18 Ocak 2008 Saat 09:21

masallah herkesın de cenesı bı dustu..:P nıe kımse sıteye gırmıyor:(

Yukarı Dön
kahtalı Açılır Kutu Gör
Yönetici Üye
Yönetici Üye
Simge

Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı kahtalı Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 19 Ocak 2008 Saat 21:48
canım hayıt kullanmıorum civanperçemi ve biberiye kullanıorum gayet memnunum
Yukarı Dön
selcan Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye

K.Tarihi: 19 Ocak 2008
Gönderilenler: 4
Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı selcan Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 20 Ocak 2008 Saat 20:41
Hanımlarrrr...polikistik overlilerin en overlisi...sivilcelilerin en sivilcelisi...kıllıların en kıllısı geldiiii...bu siteyi akşam buldum sabaha kadar eski msj okudummm.çok beğendim.İnş arkadaş edinebilirim.herkese slm.
Yukarı Dön
sim_ge Açılır Kutu Gör
Üye
Üye
Simge

Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı sim_ge Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 21 Ocak 2008 Saat 08:38
bence fazla umutlanma cunku herkez puuuf oldu gıttı. sıteyı kımse zıyaret etmıyo:(
Yukarı Dön
ilsu Açılır Kutu Gör
Üye
Üye
Simge

K.Tarihi: 10 Mayıs 2007
Gönderilenler: 205
Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı ilsu Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 21 Ocak 2008 Saat 17:37
canım siteye girilmio ben mesela dün bütün gün giremedim bugün bunu zar zor yazdım kaçıncı düzenleyle ve bayadıırrda böyle
admin ve yönetici arkadaşlar ilgilenirse sevinirim...kimse giremio ve yazamıoo...o yüzedende eskisi gibi olamıoooo

Düzenleyen ilsu - 21 Ocak 2008 Saat 21:05
gülümse..
Yukarı Dön
sim_ge Açılır Kutu Gör
Üye
Üye
Simge

Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı sim_ge Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 22 Ocak 2008 Saat 08:29
ya ewt sitede bi sorun var gercekten de..bazen sıte acılmıyor :( ama bız sevıyoduk bu sıteyı Cry
Yukarı Dön
kahtalı Açılır Kutu Gör
Yönetici Üye
Yönetici Üye
Simge

Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı kahtalı Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 22 Ocak 2008 Saat 18:28
admine ilettim bende aynı sorunları yaşıorum bırakın mj yazmayı giriş yapamıorum...:(
Yukarı Dön
 Yanıt Yaz Yanıt Yaz Sayfa  <1 1516171819>

Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.67