:: SİHİRLİ İKSİR - BİTKİLERLE TEDAVİ YÖNTEMLERİ :: Ana Sayfa
Anasayfa Anasayfa>Sorununuzu burada Paylaşalım>Ne tür bir rahatsızlığınız var?
  Yeni Mesajlar Yeni Mesajlar
  Forum Yardım Forum Yardım  Forumu Ara   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

polikistik over&sara34seni arıyorum - Olayın Tarihi: 27 Nisan 2006 - 30 Haziran 2006

Yanıt Yaz Yanıt Yaz Sayfa  <1 16171819>
Yazar
Mesaj / Okunmamış Mesajları Gör
sim_ge Açılır Kutu Gör
Üye
Üye
Simge

K.Tarihi: 06 Eylül 2007
Durumu: Aktif Değil
Gönderilenler: 203
Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı sim_ge Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Takvim Olayı: polikistik over&sara34seni arıyorum
    Gönderim Zamanı: 23 Ocak 2008 Saat 08:31
saol canımcım bu sorun cozulurse cok ıyı olur. bence cogu ınsan bundan dolayı vazgecıyor sıteye gırmekten.
Yukarı Dön
sonbahar Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

K.Tarihi: 24 Temmuz 2007
Gönderilenler: 27
Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı sonbahar Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 26 Ocak 2008 Saat 20:32

Evet sim_ge haklýsýn ne zamandýr yazmak istediklerim vardý ama birtürlü yazýlmadýðýndan dolayý uzun zamandýr siteye girmiyordum umarým düzelir kýsa sürede..

Düzenleyen kahtalı - 05 Ekim 2008 Saat 14:40
Yukarı Dön
sonbahar Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

K.Tarihi: 24 Temmuz 2007
Gönderilenler: 27
Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı sonbahar Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 26 Ocak 2008 Saat 20:35
aaa  aksiliğe bak bu yazıda gitmez diye ölesine yazmıştım yukardakı msj ı birde baktım gitmiş hiçte dikkat etmemiştim ne yazdığıma neyseki yanlış bişi yazmamışım:):):)
Yukarı Dön
sim_ge Açılır Kutu Gör
Üye
Üye
Simge

Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı sim_ge Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 28 Ocak 2008 Saat 12:13
:))))))
Yukarı Dön
sim_ge Açılır Kutu Gör
Üye
Üye
Simge

Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı sim_ge Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 12 Şubat 2008 Saat 15:12
selam arkadaslar hayıt tohumunu ıkı hafta boyunca kullandım adetım duzenlı geldı( ama normalde de duzenlı) fakat sole bı durum varkı. hayıt tohumu adet sancısını falan gecırır yazmıslardı. ne adet sancım azaldı ne gogsumdekı acı. sadece o konuda bence hıc faydası yok.
Yukarı Dön
herbalist sirin Açılır Kutu Gör
Üye
Üye
Simge

K.Tarihi: 07 Mart 2008
Gönderilenler: 48
Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı herbalist sirin Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 08 Mart 2008 Saat 12:40

merhaba kader arkadasım bende 5 yıl oncesıne kadar senın sıkıntılarını fazlasıyla yasadım. doktorun verdıgı ılaclar benı allak bullak ettı ve dayanamadım bıraktım sımdı daha ıyıyım bıtkı cayları ıcıyorum tam olarak uymasamda ıcmeye calısorum en azından o kullandıgım ılacların bende olusturdugu hasarlar yok oldu bıde en onemlıı akin olmas sıtres dahada artırıo arkadasım sana tavsıyem az sitres ve bıtkısel cozumler ok

Yukarı Dön
herbalist sirin Açılır Kutu Gör
Üye
Üye
Simge

K.Tarihi: 07 Mart 2008
Gönderilenler: 48
Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı herbalist sirin Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 10 Mart 2008 Saat 14:30
mrb arkadasım korkmana gerek yok tabıkıde var kadın hastalıklaıyla ılgılı cok gusel karısımlar var adet dusensızlıgı olsun mıyom olsun kıst olsun bu karıısm cay ve macunlar cok ıyı gelıoooooo ama dusenlı kullanır san ve bıde hayatından sıtreı yok edıcen ınan cok etkılıo stres bu tur hastalıklarııı kendımde yasadıgım ıcınnnn yardımcı olmak ve solemek ıstedımmmmmm
Yukarı Dön
dileksel Açılır Kutu Gör
Üye
Üye
Simge

K.Tarihi: 27 Nisan 2006
Gönderilenler: 221
Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı dileksel Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 19 Eylül 2008 Saat 20:22

pkos konusunda uyguladığım yöntemler özellikle burdan da bir çok kişiye gönderdiğim çay hakkında sorular soruluyor..tedaviyi yine bıraktım ve bugun itibariylede yeni bir paket çay alarak başladım...bu çay ve yanında içtiğim enginar suyu ile ısırgan tohumu suyu bende çok fazla düzelme saglıyor adetlerim düzene giriyor saç dökülmem azalıyor yüzümdeki sivilce ve lekeler gidiyor.bu bitkilerle birlikte rejimede girmem kolay oluyor..bunları daha öncee yazdım..bu çayı sara cerence ve adını sanını anımsamadıgım bunun için özür dilerim bir çok kişiyede gönderdim o kişilerden de bilgiler alınabilir.çayın formatı değişmiş sallama çay şeklinde yapmışlar paketin üstündede civanperçemi yazıyor ama içinde yalnızca cıvanperçemi yok..ruhsat vs için sanırım tek ot seklınde gosterılmış..1 kutunun içinde 20 adet sallama çay var ve fiyatı 15 ytl bu karışım yalnızca bursada mevcut oncekki gibi alıp yollamak isterdim ama arkadaşlar maddi durumum şuan için hiç ama hiç müsait değil.bu bilgileri bana soran kişilere tek tek anlatmak yerine yine aynı konu başlıgında anlatıyorum.eğer istediğiniz herhangi bir sey varsa ben burdan alıp yollayabilirim inanın eskisi gibi hediye etmek isterdim ama durumum malesefki iyi değil:((

Yukarı Dön
dileksel Açılır Kutu Gör
Üye
Üye
Simge

K.Tarihi: 27 Nisan 2006
Gönderilenler: 221
Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı dileksel Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 25 Eylül 2008 Saat 05:30

arkadaşlar bu çay bende işe yarıyor yıne uzun bır donem ıcmediğim halde 19 eylülden itibaren cay ve enginar suyu takviyelerime başladım 1,5 aydır belkide daha fazla olmadığım adetımi oldum ve pc başına koştum..hormon ılaçları kullanan, dogum kontrol hapları ile adetini düzene koymaya çalışan arkadaşlara lütfen bır donem ıcın bırakıp bu tip çaylara yönelin diyorum..

Yukarı Dön
kahtalı Açılır Kutu Gör
Yönetici Üye
Yönetici Üye
Simge

K.Tarihi: 15 Aralık 2006
Gönderilenler: 921
Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı kahtalı Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 05 Ekim 2008 Saat 14:44
sara,dilek neredesiniz kızlar?civanperçemini hala kullanıyorum tüm arkadaşlarımada tavsiye ettim.herkez çoook memnun.dilekselcim dediğine katılıyorum canım ilaçlara ara verip bitkilere başlamak lazım.hem ilaçların çoğununda yan etkileri faydalarından fazla.bırakıncada eski haline dönmesi cabası.ne varsa bitkilerde var .Winksevgiler
Yukarı Dön
moryel Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

K.Tarihi: 08 Ekim 2008
Gönderilenler: 7
Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı moryel Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 08 Ekim 2008 Saat 12:19
    merhaba ben yeni üye oldum
bende polikistiğim..
son zamanlarda lahana suyunu çok duyuyordum bende deneyim dedim, evlendikten sonra biraz kilo aldım da . yalnız 3.4. günde lahana suyunu içerken terleme olmaya başladı..ve sürekli sırtım üşüyo..adet dönemine de denk geldi ikisi birleşince halsizlik başgösterdi.. lahana suyu toksin atıcı olduğundan normaldir diye düşünüyroum ama kullanan arkdaşların başına da geldimi bu merak ediyorum?
Yukarı Dön
guldennn Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye

K.Tarihi: 21 Ekim 2008
Gönderilenler: 2
Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı guldennn Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 21 Ekim 2008 Saat 20:58
    farlutal kullanarak geçen ay hasta olmuştum aslında geçen aydan önceki aylar adetim düznli bir şekilde oluyordu ama geçen ay ve bu ay adetimde sorunlar yaşıyorum bu ayda farlutal kullandım ilacım bitti geçen ay 2 tane ilaç kaldığında adet olmuştum ama bu ay ilaçlarımı bitirmeme rağmen hasta olamadım kaç gün daha beklemeliyim ve eğer hasta olmazsam ne yapmalıyım?
Yukarı Dön
kahtalı Açılır Kutu Gör
Yönetici Üye
Yönetici Üye
Simge

Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı kahtalı Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 22 Ekim 2008 Saat 00:33
gulden selam...canım ilacı bırakman ya da başlamanla ilgili sorularını dr una danışmalısın.burada poc olan ya da regl düzensizlikleri olan arkadaşlar sadece kullandıkları bitkileri paylaşıyorlar sevgiler
Yukarı Dön
emelly Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

K.Tarihi: 22 Ekim 2008
Gönderilenler: 16
Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı emelly Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 22 Ekim 2008 Saat 02:36
    slm gülden hanım ben bir sağlıkçı olarak size şunu önermek istiyorum.farlutalı kullanıp bittikten sonra en az 10 gün beklemek zorundasınız.yaşınızı bilmiyorum ama eğer sürekli adet sorunları yaşıyorsanız hormon tahlillerini yaptırmanızı öneririm.

Düzenleyen emelly - 22 Ekim 2008 Saat 02:37
Yukarı Dön
guldennn Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye

K.Tarihi: 21 Ekim 2008
Gönderilenler: 2
Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı guldennn Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 01 Kasım 2008 Saat 20:26
çok teşekkür ederim arkadaşlar 2 gün sonunda hasta oldum ve burdan okuduklarımla civanperçemini aldım bursadan ama bana sallama şeklinde değil de bi torbanın içinde ot biçiminde verdiler sıcak suyu üstüne dökerek içiyorum.daha yeni başladım iğrençç bi tadı var.bi de beyaz soğanın üstüne sumak döküp yiyorum bakalıom inşallah faydası olur.
Yukarı Dön
green Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

K.Tarihi: 03 Kasım 2008
Gönderilenler: 1
Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı green Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 03 Kasım 2008 Saat 19:44
dr. polikistik over teşhisi koymustu, cok kafaya taktım hastalıgı iyice inceledim. 6 ay diane 35 kullandım sonra gttigimde bana gecmedigini bir 6 ay daha kullanmam gerektigini soyledi. cok uzuldum. 1 ay daha kullandım sonra   allahın izniyle umreye gitme fırsatı buldum. mekkede bol bol şifa niyetine inanarak zemzem içtim. her kabeye gidişimde   bardak bardak içtim. cok da dua ettim, sonra dondugumde kendim eski testlerin aynısını yaptırdım, elhamdulillah hersey cok normale dondu. sonra baska bir doktora gittim ve olanı anlattım, o da yumurtalıklarım normal oldugunu soyledi, hatta ve diane 35e son vermemi soyledi. elhamdulillah suan 1 aydır kullanmıyorum. fırsatı olan arkadaslara ben zemzem içmelerini ve bol bol dua etmelerini tavsiye ederim. umreye gitmeden once de cok dua etmiştim.ve suan tekrar o hastalıga yakalanmamak için ediyorum (hap nedeniyle 8 kilo aldım onu verirsem tekrar yakalanma riskim azalır insallah) rabbim acil sifalar versin insallah hepinize. saygılarımla.selamlar
Yukarı Dön
sim_ge Açılır Kutu Gör
Üye
Üye
Simge

Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı sim_ge Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 16 Aralık 2008 Saat 21:40
Selam arkadaslar sogan kurunu deneyenler gercekten ıse yarayıp yaramadıgını yazarmısınız?
Yukarı Dön
kahtalı Açılır Kutu Gör
Yönetici Üye
Yönetici Üye
Simge

Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı kahtalı Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 27 Aralık 2008 Saat 10:50
simgecim soğan kürü çok faydalı sorunu olsun olmasın her bayan yılda 2 defa bu kürü yapmalıymış...
Yukarı Dön
kahtalı Açılır Kutu Gör
Yönetici Üye
Yönetici Üye
Simge

Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı kahtalı Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 27 Aralık 2008 Saat 10:55
moryel selam..lahana yorgunluk yapar kimi insanda..beyaz lahana daha çok toksin atıcı ve zayıflatıcı özelliğindedir...diğer su atmaya yarayan yöntemlerde;hem su hem tuz attıldığı için halsizlik olurken lahana sadece su attığı için halzislik yapmaz..ama dediğim gibi kimi bünyedede yapabiliyor..lahana terletir endişelenme..özellikle alın bölgesinde sırtta terleme görülür bol bol duş al ve çok su iç lahanayı kullanırken..ama pco için soğan daha etkili sevgiler geçmiş olsun canım
Yukarı Dön
sim_ge Açılır Kutu Gör
Üye
Üye
Simge

Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı sim_ge Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 27 Aralık 2008 Saat 11:44
Ya benim endokrin uzmanım oyle bır seyın olmadıgını soyledı ama yıne de ben ıceyım dıyorum ne de olsa ıctıgımız sogan suyu en kotu ıhtımal ıse yaramaz:)) yan etksıı yok sanırsam!!
Yukarı Dön
 Yanıt Yaz Yanıt Yaz Sayfa  <1 16171819>

Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.67