:: SİHİRLİ İKSİR - BİTKİLERLE TEDAVİ YÖNTEMLERİ :: Ana Sayfa
Anasayfa Anasayfa>Cilt>Cilt Sorunları Ve Bakımı
  Yeni Mesajlar Yeni Mesajlar
  Forum Yardım Forum Yardım  Forumu Ara   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

Saçınıza muzla bakım yapın - Olayın Tarihi: 06 Kasım 2010 - 06 Kasım 2010

Yanıt Yaz Yanıt Yaz
Yazar
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

K.Tarihi: 02 Kasım 2010
Durumu: Aktif Değil
Gönderilenler: 22
Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı sakiz Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Takvim Olayı: Saçınıza muzla bakım yapın
    Gönderim Zamanı: 06 Kasım 2010 Saat 13:23
Yazdan sonbahara geçerken saçlarınızda kuruluk ve cansızlık oluştuysa, çözümü muzda arayın. Saçlarınıza, muz masajıyla bakım uygulayın.

GAZETE HABERTÜRK-HT MAGAZİN-SUNA DUMANKAYA

Saçlarım çok kuru ve yıpranmış görünüyor. Saç uçlarımda çatallar ve kırıklar var. Bu görüntüden kurtulmak için ne yapabilirim? Deniz E./Antalya

Bir muzu ezin ve birkaç damla badem yağıyla karıştırın. Bu karışımı masajla saçlarınıza yayın. 15 dakika saçınızda bekletip, maden suyuyla
durulayın. Ardından da şampuanla yıkayın.

Elleriniz terlemesin

Ellerim yaz-kış çok terliyor. Özellikle heyecanlandığımda bu sorunum iyice artıyor. Bu durumun önüne geçmek için bana ne yapmamı tavsiye edersiniz? Aslı K./Ankara

Öncelikle mutlaka bir doktora görünün. Ayrıca bir çorba kaşığı şap tozu, yarım bardak limon suyu ve bir çorba kaşığı konyağı karıştırıp, ellerinizi haftada üç gece 20 dakika bu karışımda bekletin.

Boynunuzu greyfurtla gençleştirin
Boynumda oluşan çizgileri giderebilmem için ne yapmamı tavsiye edersiniz? Gönül B./İstanbul

Bir limon ve bir greyfurdu sıkıp, sularını karıştırın. Hazırladığınız bu karışıma batırdığınız pamukla, boynunuza kompres uygulayın. Yarım saat bekletip, silin. Buğday özü yağı
ile masaj yapmayı da ihmal etmeyin.
~ ъύѕЅѕяa∂éм ~

ья науат giьi аvcυма çіziLdіи..*
Yukarı Dön
nature Açılır Kutu Gör
Yönetici Üye
Yönetici Üye
Simge

K.Tarihi: 05 Ocak 2009
Gönderilenler: 307
Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı nature Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 06 Kasım 2010 Saat 13:31
çok değişik tarifler
özelliklede terleme için verileni çok ilgimi çekti;şap tozu ,hımmmmmmmmm
Yukarı Dön
sakiz Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

K.Tarihi: 02 Kasım 2010
Gönderilenler: 22
Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı sakiz Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 06 Kasım 2010 Saat 13:46
yaklaşık 1 yıldır filan çok ilgileniyorum öğrenmem gereken daha çok şey ..diğer sitelerde paylaştıklarımı burdada paylaşmak istedim yada yeni bulduğum tarifleri filan ama sınırlı sayıda msj atılıyomuş :D artık günlere dağıtacağz napalm :D :)
~ ъύѕЅѕяa∂éм ~

ья науат giьi аvcυма çіziLdіи..*
Yukarı Dön
 Yanıt Yaz Yanıt Yaz

Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.67