:: SİHİRLİ İKSİR - BİTKİLERLE TEDAVİ YÖNTEMLERİ :: Ana Sayfa
Anasayfa Anasayfa>Denenmiş Bitkisel Reçeteler>Tecrübe ettiğiniz ilaçları bu bölümde paylaşın
  Yeni Mesajlar Yeni Mesajlar
  Forum Yardım Forum Yardım  Forumu Ara   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

batık ve lekeleri - Olayın Tarihi: 24 Nisan 2007 - 24 Nisan 2007

Yanıt Yaz Yanıt Yaz Sayfa  12>
Yazar
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

K.Tarihi: 24 Nisan 2007
Durumu: Aktif Değil
Gönderilenler: 6
Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı esra1102 Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Takvim Olayı: batık ve lekeleri
    Gönderim Zamanı: 24 Nisan 2007 Saat 18:22
    yeni üye oldum herkese merhaba öncelikle..sorunum bacağımadki batık lekeleri iğneyeyle dönen tüyleri çıkarıyım derken bacağım mahvoldu.çicek lekesi gibi bişe.yardım edin lütfenn..
Yukarı Dön
ozlem Açılır Kutu Gör
Üye
Üye

K.Tarihi: 16 Nisan 2007
Gönderilenler: 126
Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı ozlem Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 25 Nisan 2007 Saat 19:13
    arkdaşım başka bi yerde Tend Skin Losyon die bişi okumuştm çok iyi geliyormuş hatta web adresinden de bakabilirsin google den arat:) eczanelerde satılıyomuş yoksa da siparişle getirtiliyomu ama losyon olmasına dikkat edin diolar.
Yukarı Dön
esra1102 Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı esra1102 Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 25 Nisan 2007 Saat 20:23
teşekkürler özlem.bi tek sen yazmışşsın çok saol    
Yukarı Dön
ozlem Açılır Kutu Gör
Üye
Üye

Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı ozlem Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 25 Nisan 2007 Saat 22:23
    rica edrim canım ya bildiklerimizi birbirimize paylaşmalıyız bence :)
Yukarı Dön
gizemUSA Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

K.Tarihi: 09 Mayıs 2007
Gönderilenler: 3
Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı gizemUSA Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 10 Mayıs 2007 Saat 01:35
ya esra bende de ayni sorun var. batik gordugum anda elimi surmemek icin kendimi zor tutuyorum ama dayanamiyorum igneyle operasyona girisiyorum. yalniz banyo yaparken yumusak keseler degil de sert lifler var, onlarla yikanirsan cildinin cok tazelendigini puturlerin azaldigini goruceksin bir de dustan cikinca kurulanmadan bebek yagi sur batik cikmasini biraz da olsa engelliyor cildin kuru olursa tuyler cikmakta zorlaniyor.
Yukarı Dön
Rabi$ Açılır Kutu Gör
Üye
Üye
Simge

K.Tarihi: 10 Mayıs 2007
Gönderilenler: 39
Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı Rabi$ Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 10 Mayıs 2007 Saat 22:27
batık iin en mükemmel yöntemi söyleyeyim mi:) ben denedim ve gerçekten de harika.
sert bir lif alıyoruz (adını bilmiyorum ama şu deniz altında çıkan tel tel lifler varya onları kullandım)
batığın olduğu alanı onlarla ovuyoruz.maksat batığın altında ulunduğu ölü deriyi kaldırmak. sonuc gercekten etkili oluyor... Ayrıca iğne ile olan yöntem inanın çok sağlıksız. iğnenin hijyeni çok önemli ve buna pek de dikkat etmiyoz açıkcası.
Yukarı Dön
şaşkınperi Açılır Kutu Gör
Üye
Üye
Simge

K.Tarihi: 21 Eylül 2006
Gönderilenler: 42
Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı şaşkınperi Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 16 Mayıs 2007 Saat 09:27
Merhaba arkadaşlar batıklara en güzel çare bence susam yağı ve limon suyu karışımı. Benim kollarımda bu sorun vardı batıklar yüzünden pürüzlü bir görüntü oluşturuyordu. sonra bu karışımı duydum ve denedim. haftada 2 kere banyodan sonra ( sorunlu bölgeyi iyice keseleyin ) bu karışımı sorunlu bölgenize sürün inanın kısa sürede etkisini göreceksiniz. deri altındaki tüm tüyler çıkmaya başlıyor.
Yukarı Dön
ozlem Açılır Kutu Gör
Üye
Üye

Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı ozlem Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 16 Mayıs 2007 Saat 22:18
Orjinalini yazan: şaşkınperi

Merhaba arkadaşlar batıklara en güzel çare bence susam yağı ve limon suyu karışımı. Benim kollarımda bu sorun vardı batıklar yüzünden pürüzlü bir görüntü oluşturuyordu. sonra bu karışımı duydum ve denedim. haftada 2 kere banyodan sonra ( sorunlu bölgeyi iyice keseleyin ) bu karışımı sorunlu bölgenize sürün inanın kısa sürede etkisini göreceksiniz. deri altındaki tüm tüyler çıkmaya başlıyor.

susam yağı kıl köklerini beslerse napcaz acaba öle bi etkisi var mı kurtulmaya çalışırken çoğalmasın:)
Yukarı Dön
Üye
Üye
Simge

Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı şaşkınperi Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 17 Mayıs 2007 Saat 09:23
Orjinalini yazan: ozlem

susam yağı kıl köklerini beslerse napcaz acaba öle bi etkisi var mı kurtulmaya çalışırken çoğalmasın:)
Yukarı Dön
Üye
Üye
Simge

Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı şaşkınperi Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 17 Mayıs 2007 Saat 09:25

Orjinalini yazan: ozlem

besleyip beslemediği hakkında bir bilgim yok ama deri altındaki tüm tüyleri çıkardığından dolayı eskiye nazaran daha tüylü bi görüntü olduğu kesin Big smile ama ben o kadar çok kafaya takmıştımki kollarıma çıkan tüyler umrumda olmadı.pürüzlü sivilceli bi görünümdense tüylü olması daha iyi. En azından herhangi bi yöntemle alarak kurtulabiliyoruz LOL
Yukarı Dön
Üye
Üye
Simge

Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı şaşkınperi Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 17 Mayıs 2007 Saat 09:27
besleyip beslemediği hakkında bir bilgim yok ama deri altındaki tüm tüyleri çıkardığından dolayı eskiye nazaran daha tüylü bi görüntü olduğu kesin Big smile ama ben o kadar çok kafaya takmıştımki kollarıma çıkan tüyler umrumda olmadı.pürüzlü sivilceli bi görünümdense tüylü olması daha iyi. En azından herhangi bi yöntemle alarak kurtulabiliyoruz LOL
Yukarı Dön
firstclass Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

K.Tarihi: 31 Mart 2008
Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı firstclass Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 11 Nisan 2008 Saat 23:19
Unhappyslm arkadaşlar yeni üye oldum benimde bacaklarım çok kötü oldu batıklardan sivilce gibi mahvoldu ne olur yardım edin bana diz altı  eteklerimin hiç birini giyemiyorum artık utanıyorum lütfen yardımcı olun bana yaza kadar geçsin artık pmikolojim bozulmaya başladı öok kafama takıyorumCry
Yukarı Dön
sahmeran Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye

K.Tarihi: 23 Eylül 2008
Gönderilenler: 4
Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı sahmeran Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 23 Eylül 2008 Saat 16:31
selam arkadaşlar bendede aynı sorun var geçen aktara gittim bana defne yaprağı ve lavanta tohumu verdi bu iyi gelir dedi kaynatıp yıkanacaksın dedi saçların yeniden çıkmasınada yardımcı oluyormuş üç kere falan kullandım ancak sonra korktum saçları yeniden çıkartıyorsa tüyleri kesin çoğaltır diye bıraktım birde kantaron yağı vermişti kutusu sarı 4kere kullandım azda olsa yaraları söndürüyo deriye parlaklık veriyo birazcıkta beyazlık var ama bilmiyorum tamamen geçirmez heralde önemli olan şu kalan lekeleri halletmek gerisini susam yağı limon karışımı demiş arkadaş onu bi deneyim diyorum bende çok takıyorum kafama iğrenç bi görünüm pütürlü yaaCry
Yukarı Dön
herb_fairy Açılır Kutu Gör
Üye
Üye

K.Tarihi: 21 Ekim 2008
Gönderilenler: 33
Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı herb_fairy Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 26 Ekim 2008 Saat 17:50
    merhaba,ben de igneyle eseledim deseledim bi dunya yara bere leke oturdum kaldim.once,batik olmamasi icin olu derinin temizlenmesi gerek,bildigimiz hamam kesesi ( bursa kesesi makbuldur,kelebek markanin kesesi cok iyi )yada peeling kremleri,elinize ne gecerse hangisi kolayiniza gelirse olu deriden arinin.batik olusumunu engelliyor.yagli terkipleri hic onermem,cildi yumusattigi icin killar cikabiliyor ve batik olusmuyor ama bhu arada istemedigimiz kurtulmaya calistigimiz killar beslenmis oluyor.
olusmus olan lekeler icin sinir otu yada sinirli ot kullanin.bu iki isimle biliniyor.tazesini bulursaniz tahta yada mermer havanda ezip lapa yapin lekelerin uzerine koyup bekletin.kurusunu bulursaniz havana alin,uzerine cok az ama cok sicak su koyun,uzerine kapak kapatip bekletin,havanin icinde iyice ezin,lapayi lekeler uzerine koyun.her turlu yara lekesi,iz icin birebir.batik kurcalama yaralarinin lekerinden ve lazer epilasyonda feci yanik yaralarim olusmustu lekeye donusmustu,bununla kurtuldum.
sevgiler.
Yukarı Dön
sifaci-girl Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

K.Tarihi: 04 Ocak 2008
Gönderilenler: 34
Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı sifaci-girl Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 22 Kasım 2008 Saat 20:19
arkadaşım epilasyon veya ağdaya gitmeden önce bacağına bide buhar banyosunda kese atıp öle gidermisin..gerçi kanıtlanmış bişi yok ama ben yapmıştım biraz faydası oldu.iğneyle fazla uğraşma aksi takdirde iz kalır bayan oldumuz için etek giymen bile zorlaşır..
Yukarı Dön
esra1102 Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı esra1102 Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 07 Nisan 2009 Saat 15:08
arkadaslar tesekkur edrım edrım cawapalrınıs için.keseyi ve sinir otunu denicem inşllhh.
Yukarı Dön
esra1102 Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı esra1102 Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 10 Nisan 2009 Saat 13:30
herb fairy kesin gecio mu lekeler kullanmadıgım krem,ot kalamadı da.ewet dersen yarın alıcam.
Yukarı Dön
nature Açılır Kutu Gör
Yönetici Üye
Yönetici Üye
Simge

K.Tarihi: 05 Ocak 2009
Gönderilenler: 307
Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı nature Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 10 Nisan 2009 Saat 13:36
esra hoşgeldin
herbfairyin üyeliği askıya alındı
sinirli ot yara otu olarakta biliniyor
faydası olabilir cnm
bi dene istersen ,zararlı olacağını samıyorum

Yukarı Dön
nature Açılır Kutu Gör
Yönetici Üye
Yönetici Üye
Simge

K.Tarihi: 05 Ocak 2009
Gönderilenler: 307
Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı nature Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 10 Nisan 2009 Saat 13:39
batıklar için susam yağı+limon suyunuda denedinmi
bundan fayda görende çok
ama ben çenemde iyileşmeyen bir sivilce izi  için kiraz suyu sürerek iyileştirmiştim
bunuda tvde duymuştum ,geçtiğimiz yaz kirazı ikiye bölüp direk sürdüm

Düzenleyen a_b_c - 10 Nisan 2009 Saat 13:39
Yukarı Dön
esra1102 Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı esra1102 Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 11 Nisan 2009 Saat 00:41
a b c cim tesekkur ederım=)
Yukarı Dön
 Yanıt Yaz Yanıt Yaz Sayfa  12>

Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.67