:: SİHİRLİ İKSİR - BİTKİLERLE TEDAVİ YÖNTEMLERİ :: Ana Sayfa
Anasayfa Anasayfa>Sorununuzu burada Paylaşalım>Ne tür bir rahatsızlığınız var?
  Yeni Mesajlar Yeni Mesajlar
  Forum Yardım Forum Yardım  Forumu Ara   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

yağ bezesi( lipom ) - Olayın Tarihi: 04 Şubat 2005 - 14 Temmuz 2006

Yanıt Yaz Yanıt Yaz Sayfa  123 7>
Yazar
Mesaj / Okunmamış Mesajları Gör
reha Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

K.Tarihi: 04 Şubat 2005
Durumu: Aktif Değil
Gönderilenler: 6
Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı reha Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Takvim Olayı: yağ bezesi( lipom )
    Gönderim Zamanı: 04 Şubat 2005 Saat 10:45

vucudun çesıtlı yerlerınde çıkan yağ bezelerı ıcın nasıl bır tedavı yapılabılır.

Yukarı Dön
bulent Açılır Kutu Gör
Yönetici Üye
Yönetici Üye

K.Tarihi: 17 Kasım 2005
Gönderilenler: 32
Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı bulent Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 18 Kasım 2005 Saat 15:58
bağışıklık sistemi zayıfladığında bademcikler savunma amaçlı küçük yağ bezeleri atabilir. genelde zararsızdır. diğerleri için doktora gitmen gerekir
Yukarı Dön
diplomalıaktar Açılır Kutu Gör
Üye
Üye
Simge

K.Tarihi: 20 Ocak 2006
Gönderilenler: 324
Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı diplomalıaktar Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 20 Ocak 2006 Saat 02:44
Kan temizleyiciler yeşil çay ve ısırgan gibi. O şekilde vücuttan atabilirsiniz. Ayrıca biberiye demlemesi öneririm. Yağ çözücü özelliğinden dolayı. Birde ısırgan tohumu.
Yukarı Dön
reha Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı reha Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 26 Ocak 2006 Saat 09:44

soruma cevap veren degerlı arkadaslar, yag bezesi yanı( lipom) derken vücutta deri altında oluşan çeşitli büyüklükte olan ve kol,bacak.bel.karın bölgemde yaygın olan ve yayılmaya devam eden şişlikler demek istedim.birkaç kez cerrahi olarak çıkarttım ama çözüm değil.o kadar çok ki hangi birini ameliyatla alacaklar.sizden ricam bu konuda tecrübe edilen bir tedavi varmı.

saygılarımla

reha görgülü

Yukarı Dön
Üye
Üye
Simge

Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı diplomalıaktar Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 26 Ocak 2006 Saat 11:36
O yağ bezelerini ne sebebpten oluşuyor, o konuda bilginiz var mı? Çünkü biz genelde hastalığın temelinde yatan sebebe göre bir tedavi uygularız. Size önerim yukarda yazdıklarımı uygulayın. Birde 100 gr çörek otu ve 50 gram ısırgan tohumunu bal ile macun yapıp günde üç kere bir tatlı kaşığı yemeklerden önce alın. Geçmiş olsun.
Ben bu işe gönlümü verdim :)
Yukarı Dön
BercaU Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

K.Tarihi: 12 Mayıs 2006
Gönderilenler: 5
Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı BercaU Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 12 Mayıs 2006 Saat 12:24

Merhaba Bundan Bir yıl önce Sağ Kaşımın Hemen Yanında Bir sivilce çıkmıştı ve ben bunu sıkmaya kalktım sanırım beceremedim ve bu sivilce yağ bezesi haline geldi ve  hep aynı boyutta ağrısı falan da  yok fakat ben bunu  yok etmek istiyorum  bunu nasıl yapabilirim bir  öneriniz varmı acaba..

Yukarı Dön
BercaU Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı BercaU Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 23 Mayıs 2006 Saat 09:58
Kimse  Cevap Vermeyecekmi Soruma ?
Yukarı Dön
BercaU Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı BercaU Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 26 Mayıs 2006 Saat 15:04
Sanırım Kimse  Cevap Yazmayacak Sorunuma  
Yukarı Dön
ccerence Açılır Kutu Gör
Yönetici Üye
Yönetici Üye
Simge

K.Tarihi: 04 Nisan 2006
Gönderilenler: 596
Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı ccerence Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 26 Mayıs 2006 Saat 15:27

Bİ BİLGİM YOK VALLA YARDIMCI OLMAK İSTERDİM AMA....SAKİN OL YAFF NE KIZIYON MİLLETE BİLSELER YAZARLARWink

BENCCE Bİ DERMATOLOJİYE (CİLDİYE) GÖZÜK DAHA SAĞLIKLI ÇÖZÜM ÜRETİRLER.

RAST GELE..HOŞÇAKAL.BABAYYYWink

*** BİR DOSTUN DERDİNE HERKES ÜZÜLEBİLİR,BU ÇOK KOLAYDIR.BİR DOSTUN BAŞARISINA SEVİNEBİLMEKSE SAĞLAM BİR KARAKTER GEREKTİRİR ***

Yukarı Dön
BercaU Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı BercaU Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 27 Mayıs 2006 Saat 13:18

Valla  çok teşekkür  ederim ccerence yardımcı olamasanda  en  azından  forumu  gozden  gecirip bir  cevap  yazdın ya  çok sağol valla...

ben genel cerrahi ye  cıktım ama  asker  oldugum için  askeri hastaneye  cıktım doktor da  rütbeli oldugu  için  alamam  onu falan dedi  e  bizde  asker  oldugumuz  için  sesimizi  cıkartamadık  neyse  yinede   cok sagolun..

Yukarı Dön
dileksel Açılır Kutu Gör
Üye
Üye
Simge

K.Tarihi: 27 Nisan 2006
Gönderilenler: 221
Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı dileksel Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 27 Mayıs 2006 Saat 17:56

bir cildiyeciye görünemezmisin peki?

çünkü bu konular çok önemli.artık bir sivilcenin bile onlarca sebebi ,hastalık

belirtisi olduğu dönemdeyiz.bir tavsiye bir ot sebebi bilinmeden nasıl verilsinki

önce nedenini bul sonra sana burda yardım edicek kişi çıkar elbet inşallah

iyi bir doktora gider ve kurtulmanın yolunu bulursun

Yukarı Dön
BercaU Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı BercaU Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 28 Mayıs 2006 Saat 10:15

dileksel  çok teşekkür  ederim   cevap yazdığın için ve önerin için.  fakat  dediğim  gibi ben askerim ve  sadece askeri hastaneye  cıkabiliyorum askeri hastane de bana yardımcı olmuyor. yani tek çarem bir  bitkisel tedavi.. sebebine  gelince de sebebini de  yazmıştım bir  sivilce  çıktı ve  ben  bu  sivilceyi  sıktım sivilce de  büyüdü yağ bezesi  haline dönüştü ve şu an bir  fındıktan çok az  birşey küçük.. yüzümde oldugu için de çok kötü  görünüyor..  herşey  için  çok teşekkür ederim..

Yukarı Dön
gakgoş23 Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

K.Tarihi: 26 Haziran 2006
Gönderilenler: 1
Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı gakgoş23 Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 26 Haziran 2006 Saat 17:44
Orjinalini yazan: reha

soruma cevap veren degerlı arkadaslar, yag bezesi yanı( lipom) derken vücutta deri altında oluşan çeşitli büyüklükte olan ve kol,bacak.bel.karın bölgemde yaygın olan ve yayılmaya devam eden şişlikler demek istedim.birkaç kez cerrahi olarak çıkarttım ama çözüm değil.o kadar çok ki hangi birini ameliyatla alacaklar.sizden ricam bu konuda tecrübe edilen bir tedavi varmı.

saygılarımla

reha görgülü

sayın reha bey

bende aynı problemle muzdaripim

7 defa vücudumun muhtelif yerlerinden lokal anestezi ile lipom aldırdım

fakat başka yerlerde yine çıkıyor. siz herhangibir çare bulabildiniz mi

saygılar

yusuf özer

Yukarı Dön
reha Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı reha Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 27 Haziran 2006 Saat 08:59

sayın yusuf özer,

diplomalı aktar; sağolsun birtakım bitkisel reçeteler gönderdi bana.kullanıyorum.istersen bana mail at.istersen diplomalı aktar la iletişim kur.

rehagorgulu@mynet.com

Yukarı Dön
Üye
Üye
Simge

Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı diplomalıaktar Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 27 Haziran 2006 Saat 10:29
:) hala kullandığınızı bilmek güzel. Bende merak ediyordum.
Ben bu işe gönlümü verdim :)
Yukarı Dön
reha Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı reha Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 29 Haziran 2006 Saat 11:56

sayın diplomalı aktar; mail adresinize ulaşamadım.bilginiz olsun.

Yukarı Dön
beone Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

K.Tarihi: 30 Haziran 2006
Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı beone Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 30 Haziran 2006 Saat 23:22

mrb arkadaşlar bu yağ bzesinden bende cok sıkıntılıyım vucudumun her yerinde onlarca var bu konuda tedaviden yada bitkilerden yana bir bilgisi olan varsa nolu banada ulaşşsın;cok sıkılıdm bunlardan ve hiç bir doktor bu konuda yardımcı olmuoyr

Yukarı Dön
aysel Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye

K.Tarihi: 14 Temmuz 2006
Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı aysel Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 14 Temmuz 2006 Saat 10:05
selam arkadaşlar. benimde yüzümde ( göz kısmını üzerinde ) sizilcem vardı. sivilcemle çok oynardım. şimd,ide yağ bezesi olarak kaldı nohut büyüklüğünde. oda yüzümde çirkin bir görüntü oluyor. kendimi çirkin buluyorum. bu njedenle. doktora gidipte aldırmak istiyorum. ameliyattan korkuyorum. ne yapacam bilemiyorum.
Yukarı Dön
sibelatay Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

K.Tarihi: 05 Eylül 2006
Gönderilenler: 7
Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı sibelatay Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 05 Eylül 2006 Saat 17:58
yağ bezeleri konusunda bende yardım almak istiyorum o kadar çok ürün kullandımki kulak etrafında ve cildimde küçük küçük yağ bezeleri var ne kulanmam gerktiğini bilemiyorum her sene dahada artıyor zaten yardım ederseniz sevinirim kulak etrafında olanlarından bir tanesi cerrahi yöntenmle alındı doktor yenilemez demişti ama tam tersi dahada ilerledi teşekkürler.Smile
Yukarı Dön
ufuk Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

K.Tarihi: 22 Ağutos 2006
Gönderilenler: 4
Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı ufuk Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 11 Eylül 2006 Saat 14:41

arkadaşım o bezelere karşı tek sorun devamlı aldırmaan başka bir şey yapılamıyor malesef vucut metobalizması devamlı üretiyor aynı sorun bende var geçmiş olsun sevgili sibelatay.

Düzenleyen ufuk - 11 Eylül 2006 Saat 14:41
Yukarı Dön
 Yanıt Yaz Yanıt Yaz Sayfa  123 7>

Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.67