Sayfayı Yazdır | Close Window

Kirpiklerim çok kısa

Nereden Yazdırıldığı: :: SİHİRLİ İKSİR - BİTKİLERLE TEDAVİ YÖNTEMLERİ ::
Kategori: Sorununuzu burada Paylaşalım
Forum Adı: Ne tür bir rahatsızlığınız var?
Forum Tanımlaması: Bu bölümde sizlere alternatif tıb uzmanları yol göstercektir.
URL: http://www.sihirliiksir.com/forum/forum_posts.asp?TID=181
Tarih: 24 Ekim 2014 Saat 21:06
Program Versiyonu: Web Wiz Forums 9.67 - http://www.webwizforums.com

Konu: Kirpiklerim çok kısa
Mesajı Yazan: sevda
Konu: Kirpiklerim çok kısa
Mesaj Tarihi: 29 Ağutos 2006 Saat 14:21
Kirpiklerim o kadar kısa ve seyrek ki nerdeyse yok gibiler. onları uzatmak ve gürleştirmek için bir formül bilen varmı?

Cevaplar:
Mesajı Yazan: ccerence
Mesaj Tarihi: 31 Ağutos 2006 Saat 10:34
badem yagı
 tecrübemle yazıyorum :)

-------------
*** BİR DOSTUN DERDİNE HERKES ÜZÜLEBİLİR,BU ÇOK KOLAYDIR.BİR DOSTUN BAŞARISINA SEVİNEBİLMEKSE SAĞLAM BİR KARAKTER GEREKTİRİR ***

Mesajı Yazan: diplomalıaktar
Mesaj Tarihi: 03 Eylül 2006 Saat 03:41
Yakmasına dayanabilirsen sarmısak yağı. Tecrübemle biliyorum. Bir gece badem yağı bir gece sarmısak yağı.

-------------
Ben bu işe gönlümü verdim :)

Mesaj Tarihi: 04 Eylül 2006 Saat 10:52
badem yağını deniyorum ama hiç faydasını göremedim .trila diye bir ilaç satılıyor. 28 günde uzatma garantisi veriyormuş. deneyen varmıdır aranızda.

Mesaj Tarihi: 04 Eylül 2006 Saat 11:55
badem yagını ne kadardır kullanıyosunki?

-------------
*** BİR DOSTUN DERDİNE HERKES ÜZÜLEBİLİR,BU ÇOK KOLAYDIR.BİR DOSTUN BAŞARISINA SEVİNEBİLMEKSE SAĞLAM BİR KARAKTER GEREKTİRİR ***

Mesaj Tarihi: 04 Eylül 2006 Saat 16:13
1 hafta kadar oldu. ayrıca ilacın adını yanlış yazmışım talika olucaktı.

Mesaj Tarihi: 05 Eylül 2006 Saat 10:24
1 hafta yetersiz bence devam et emin olki fayda göriceksin ben kirpiklerimden çok menmnundum maşallah :)) gene de kullandım daha da olsun siye..ve oldu da :)) annemde 2-3 arkadaşım da kullandı benden sonra onlarda fayda aldılar kullanmaya devam etmeni tavsiye ederim şahsen...

-------------

Mesajı Yazan: **selin
Mesaj Tarihi: 12 Eylül 2006 Saat 12:52

sarımsak yağı ve badem yağı demeye değer.ama ne şekilde, nezaman sürüp ,nekadar süre beklememiz gerekiyor?birde badem yağı tatlı badem yağı mı?

Mesajı Yazan: bitki uzmanı
Mesaj Tarihi: 16 Ekim 2006 Saat 21:59
badem yagını ve sarmısak yagını mutlaka sür.hiç kirpigi kalmayan insana bile normalden uzun kirpik çıkartıyr.

Mesajı Yazan: lara
Mesaj Tarihi: 17 Ekim 2006 Saat 03:30
sevdacım korkulacak bişey yok arkadaşlara aynen katılıyorum badem yagı ve sarmısak çok iyi geliyo dene yalnız şunada dikkat etmeni öneririm kirpiklerine kullanacagın satın aldıgın rimellerede çok dikkat et çünkü bazı ürünler yani kalite bakımından diyorum kirpiklere zarar verebiliyo dökülme seyrelme gibi bunada dikkat et canım sen yineWink

Mesaj Tarihi: 17 Ekim 2006 Saat 17:22
Herkese tsk ederim. Talika ürününü kullandım 28 gün oyunca ve maşallah kirpiklerim süper oldu. gür ve uzun. Sanırım o ürününü içindede sarmısak ve badem yağı ve hint yağı varmış. Ama almış bulundum birkere:))

Mesajı Yazan: alparslan
Mesaj Tarihi: 22 Ekim 2006 Saat 00:54
ccerence  nin tavsiyesine katılıyorum işe yarıyor gerçekten

Mesaj Tarihi: 15 Kasım 2006 Saat 15:52
talikayı ilk kez sizlerden duydum ama bu tür ürünlerde gene bizim önerdiğimiz ürünlerden yapılıyordur sanırırm...

kızlar rimellerinize (özellikle hergün kullanıyorsanız) bi miktar badem yağı dökün aldıgınızda...ben öyle yapıyorum.bu anlamda kailteli ürünler almaya gayret ediyorum ama ne de olsa kozmetik ürünü...zararlarını en aza indirmekte fayda var ;)

talika kullanan arkadaşım adına sevindim.bu arada üzerinde falan içinde ne oldugu yazmıyor mu? yazmıyorsa iyi cesaret etmişsin yazıyorsa ne diye bizi yorfun yaf yok badem yok sarımsak :D:D:D yeni kirpiklerinle "güzel" bakışlar sana..;)

-------------

Mesajı Yazan: lütfiye
Mesaj Tarihi: 18 Kasım 2006 Saat 22:08
Arkadaşlar kekik yağıda kirpiklere çok iyi geliyormuş.Ben ihtiyacım olmadığı için(çok şükür ki) kullanmadım ama kullanan arkadaşlarım çok memnun kaldıklarını söylüyorlar.

Mesajı Yazan: punkiex
Mesaj Tarihi: 12 Aralık 2006 Saat 13:15
bu talika eczanelerde ne kadara satılıo?

Mesaj Tarihi: 18 Aralık 2006 Saat 19:24
arkadaşlar........... kirpikleri uzatmak için bi krem keşfettim vee faydası nı görük ama söleyememmmmmmmmm meslek sırrıTongue

Mesajı Yazan: punkiex
Mesaj Tarihi: 19 Aralık 2006 Saat 10:37
bnde aldım talika kullanıyorum
kirpik köklerine nufüz eden doğal lipozomlar içerir diyor..

Mesaj Tarihi: 29 Ocak 2007 Saat 10:16
Bitki uzmanı madem söylemeyeceksin kremin adını neden krem var diyorsun....

Mesaj Tarihi: 31 Ocak 2007 Saat 20:08
cnm kremin adı yok piyasadada satılmıyo satılsa sölerim herhalde kremi ben kendim yapıyorum arkadaşların önerdigi kremleri piyasadan bulabilirsin ama

Mesajı Yazan: deniz_18
Mesaj Tarihi: 09 Şubat 2007 Saat 21:08
slmm arkadaşlar ne olur banada yardım edin. benimde kirpiklerim ve kaşlarım çok seyrek. badem ve hint yağını yaklaşık 1 sene kullandım ancak yararını görmedim. kullanmadığım yağ kalmadı. kaşım için kekik yağı önerdiler ilk zamanlar çok yakıyodu fakat oda bi işe yaramadı. şuan 2 gündür çam terebentini kullanıyorum daha önce kullananınız oldumu?? kirpiklerim ve kaşlarım için badem yağından hariç tavsiyesi olan var mı?? umarım yakında gür ve uzun kirpiklerim olur ;)......

Mesajı Yazan: resores
Mesaj Tarihi: 07 Eylül 2007 Saat 21:37

arkadaşlar kiprik konusunda sarımsaktan şaşmayın derim. benimde kipriklerim gür ve uzundur.  buda sarımsağı ve sarımsaklı yemekleri sevmemden kaynaklanıyor herhalde.Wink  

Mesajı Yazan: gülse
Mesaj Tarihi: 07 Eylül 2007 Saat 23:58
hint yağı+kakoa yagı karısımının ıyı geldıgını cok kez duydum ama hiç uygulamadım .

Mesajı Yazan: SAHTERE
Mesaj Tarihi: 08 Eylül 2007 Saat 00:51
GÜLSE DOĞRU SÖYLÜYOR.

-------------
sahtereahotmailSihirli İksir

Mesajı Yazan: claire
Mesaj Tarihi: 08 Eylül 2007 Saat 11:49
sarımsak yağını bende öneriyorum arkadaşlar

Mesajı Yazan: POZİTİF
Mesaj Tarihi: 10 Eylül 2007 Saat 13:39
badem yağını benim bi öğretmenim kullanıyodu ondan duydum denedim faydasını gördüm ancak müthiş bi değişimde yaşamadım sarımsak yağı nasıl bi etki gösteriyor alıp denicem ama bi zararı olmasın gözlerime

Mesajı Yazan: kara_melek
Mesaj Tarihi: 16 Eylül 2007 Saat 10:51
sarımsak yağını nerden bulucas  kii veya kendimiz yapabilirmiyiz ???

Mesaj Tarihi: 16 Eylül 2007 Saat 13:09
Benim kankam kastamonulu bir kız ve ailece malum sarmısagın anavatanı oldugu için çok kullanırlar.Kızı görseniz kirpiklerinden gözleri görünmüyor walla:))))

Mesajı Yazan: sivasli-sezer
Mesaj Tarihi: 16 Eylül 2007 Saat 15:01
vallamııııııııı

Mesaj Tarihi: 17 Eylül 2007 Saat 15:53

yaa söyleyin bii nerden bulucaas kendimiz yapa bilirmiyiz veyaa

Mesajı Yazan: bembeyaz
Mesaj Tarihi: 17 Eylül 2007 Saat 16:23
talika diye bi ürün var çok övüyolar bi dene istersen

Mesaj Tarihi: 21 Eylül 2007 Saat 20:39
yaww sarımsağı alıp kipriğimize sürsek olmaz mı yaaa illa yağı mı olucaak puff hıııı

Mesaj Tarihi: 21 Eylül 2007 Saat 21:29
cevap bile vermiyolaar pehhhhhh

Mesaj Tarihi: 21 Eylül 2007 Saat 21:31
ya evet paylasımlar cok azaldı.İnsanın kimseyle birsey paylaşası gelmıyor boyle olunca.

Mesajı Yazan: dileksel
Mesaj Tarihi: 21 Eylül 2007 Saat 22:32
alın sarımsak yagını surun gozunuzede sorna kan otursun yaa arkadaşlar normalde bademyagı kullanan bır kız vardı gece kullanır ertesı gun kıpkırmızı ve heran aglayacakmış gıbı duran gözlerle gelirdi kızın cok uzun cabalarından sonra guzel kırpıkleri oldu olmasınada sarımsak yagı bence denenmemesı gerekır canını yakmaktan hoşlanmıyorsa

Mesaj Tarihi: 22 Eylül 2007 Saat 11:50
yok yok en iyisi biz sarımsağı alıp sürelim kpriğimize illa yağı mı olucaak yanii

Mesajı Yazan: gamzelim_0666
Mesaj Tarihi: 22 Eylül 2007 Saat 20:31
sarımsağı suda bekletip o suyu sürsek olmaz mı?

Mesaj Tarihi: 22 Eylül 2007 Saat 20:59
aaaa iyi fikir olabilir mi kiii

Mesaj Tarihi: 22 Eylül 2007 Saat 21:01
yaaa sarımsak yağını nasıl çıkarıcak kii kendimiz ??

Mesajı Yazan: muratseko
Mesaj Tarihi: 22 Eylül 2007 Saat 22:45
aktarlarda satılıyor sarımsak yagı dimdirek sarımsagı sürünce belki sorun cıkarabilir!!

-------------
Şehvetin adını Aşk Koydular
Eger Şehvet Aşk Olsaydı
Eşekler Aşkın Şahı Olurdu

Mevlana Celaleddin Rumi

Mesajı Yazan: sim_ge
Mesaj Tarihi: 23 Eylül 2007 Saat 09:53

ewt bence de kırpıge dırek sarımsak surulmez. Cunku benım de kasımla cok oynadıgım ıcın kasım dokulmustu sarımsak surdum ıı geldı ama kokusu gecmek bılmıyor.

Mesajı Yazan: rorol
Mesaj Tarihi: 23 Eylül 2007 Saat 14:16
Sarımsak yağı her aktarda var. Fiyatı 3 ytl civarı felan.

Mesajı Yazan: claire
Mesaj Tarihi: 23 Eylül 2007 Saat 14:35
sarımsağı direkt olarak kiprpiğe sürmenin bir etkisi olmaz. aktarlarda satılan sarımsak yağını kullanmanız gerekir. onu da gözünüze değdirmeden kulak temizleme çubuğu ile dikkatlice kirpiklerinize sürün. inanın farkı göreceksiniz.

Mesaj Tarihi: 29 Eylül 2007 Saat 23:11
bakın suyu alın kipriğinize sürün işdeee bee en doğal yönteem

Mesaj Tarihi: 29 Eylül 2007 Saat 23:16
saf suyun bir faydası varmıymış öle drumlara ?

-------------
Eger Şehvet Aşk Olsaydı

Mevlana Celaleddin Rumi

Mesaj Tarihi: 29 Eylül 2007 Saat 23:17
sadeceee 40 sanieliğine filan haha

Mesaj Tarihi: 29 Eylül 2007 Saat 23:20
hım oda iyi sen devam et suyu yanında bulundur devamlı 40 saniyede bir sür :=)

-------------
Eger Şehvet Aşk Olsaydı

Mevlana Celaleddin Rumi

Mesajı Yazan: schala
Mesaj Tarihi: 06 Ekim 2007 Saat 10:46
Ben sarımsak yağı ve badem yağını kullandım, hala da ara sıra devam ediyorum üşenmezsem.. :) benimkilerde şöyle oldu; ben kirpiklerim zaten çok uzun ama ben sadece çoğalmasını istiyorum ama bu yağlar iyice uzattı :S çoğalması için ne yapmalıyım? alt kirpiklerimin kalem sürmüş gibi çok fazla gür olmasını istiyorum  (zaten seyrek değil ama ben daha fazlasını istiyorum :)

Mesajı Yazan: ilsu
Mesaj Tarihi: 02 Kasım 2007 Saat 21:58
ya bendede aynı sorun var yani dökülüodu çıkar demiştim ama çıkmadı ya bende bugün aktardan sarımsak yağı sordum var dedi ama başka bi tane yağlar karışımı var bu daha ii gelir dedi bende onu aldım içinde en az 10 çeşit yağ var bakalım kullanıcam bugünden itibaren ii gelirse tekrar yazıcam.....

-------------
gülümse..

Mesajı Yazan: sonbahar
Mesaj Tarihi: 04 Kasım 2007 Saat 13:43
ilsu yazarsan sevinirim biara bi arkadaş talika diye bir üründen bahsetmişti.oda çok etkiliymiş benden onu almayı düşünüyorum.inş işe yarar.

Mesaj Tarihi: 04 Kasım 2007 Saat 18:45
benim otama diye bi yağ saç için ama kirpiğe de ii gelio dedi adam ben adını yazmadım ii gelmezse diye alıp kimse kullanmasın ilk önce ben deniim işe yararsa sölerim demiştim inş. yarar...

-------------
gülümse..

Mesajı Yazan: silverblack
Mesaj Tarihi: 04 Kasım 2007 Saat 22:18
Sarımsak yağı saç dökülmesine de çok iyi geliyor ama felaket kokuyor ve bi kaç gün kokusu çıkmıyor bu kokuyu engellemesi için hangi yağ ile karıştırmam gerek bilen var mı??

Mesajı Yazan: gamzelim_0666
Mesaj Tarihi: 14 Kasım 2007 Saat 13:38
çam terebentin yağı saça kullanıldığı gibi kaş ve kiprik için de kullanılabilir mi?

Mesaj Tarihi: 14 Kasım 2007 Saat 17:42
ya kullanılabilio heralde çünkü adamın bana verdiği yağ karışımında oda var gerçi bisürü yağ var içinde ama biraz ii gelio gibi ben şu bi kaç gündür süremedim ama biraz daha kullanıyım söylicem ...

-------------
gülümse..

Mesaj Tarihi: 22 Kasım 2007 Saat 17:15
kullandğım şey biraz ii gelio gibi ama daha öle çoğalma falan yok içindeki yağları yaziim bi dedim size kekik,portakal,zeytin,sarımsak,badem,çam terebentin,jojoba,limon,ısırgan,ceviz,çörekotu,papatya,fındık,zencefil,defne yağı işte bunlar var ama tekrar söliim ben adama kirpik için sarımsak yağı istedim adam bu saç için ama daha ii gelir dedi acaba rimel gibi mi sürsem kızlar çünkü ben sadece temizleme çubuğuyla diplerine sürüorum acaba öbür türlümü yapsam....

-------------
gülümse..

Mesajı Yazan: kahtalı
Mesaj Tarihi: 22 Kasım 2007 Saat 23:19
ilsucum selam canım:)içinde sarımsak var diosun diplerine sürüomuşsunda yakmıyomu gözlerini?rimel gibide sür diplerinede sür bence.zaten badem yağını okadar çok kullanan ve sonuç alan arkadaşım varki anlatamam o işe yarıo bide tabikiii talikada süper:))

Mesaj Tarihi: 23 Kasım 2007 Saat 15:47
selam canım..ya sonuçta yağ tabiki biraz akınca hafif yakıo ama o kadar çok fazla değil ya bide sen kullandın dimi yani sence ne kadar kullanmam lazım şöle gür olması için bunu bi kullaniim de eğer çok memnun kalmazsam dediin talikayı alcam cnm

-------------
gülümse..

Mesajı Yazan: kahtalı
Mesaj Tarihi: 23 Kasım 2007 Saat 17:58
rimelden biraz dökülme olmuştu bende kalitelide olsa kalitesizde bazı rimeller alerji yapabilio.banada yaptı.çıkmayan rimeldi.bende talikayı duydum aldım 1kere aldım 1 kutu yani.2-3 ay mı gitti hatırlamıyorum.ama ii geldi.şimdide çıkmayan rimel değil normallerinden aldım içine badem yağı koyuyorum.gayet gür uzun ve dökülme yok...tavsiye ederim

Mesajı Yazan: su.sude
Mesaj Tarihi: 29 Kasım 2007 Saat 23:16
slm  badem yağı gerçkten çok faydalı LOL ama benim kirpiklerin uzamasın yardım eden tek şey arko kremdi inanmayacaksınız ama öyle  çok yağlı bi krem olduğundan kirpiklerin diplerini besliyo ben şahitim yalnız kulanırken dikkat edin gözünüze değdirmeyin sadece kirpiğe uygulayın

Mesaj Tarihi: 30 Kasım 2007 Saat 15:37
kahtalıcım ya dün rimel aldım adama dedimki içine badem yağı koyiimmi yok bozulur o zaman dedi onu ayrıca sür ama ii gelir dedi ben bi eski az kalmış rimelime koyup bi denicem yinede senin dediini cnm

-------------
gülümse..

Mesajı Yazan: gök-su
Mesaj Tarihi: 28 Şubat 2011 Saat 15:01
arkadaşlar ben uzun zamandır badem yağını kullanıyorum ama hiç bi etkinini göremedim.talika diyorsunuz ama onda araştırdım herkeste faydalı olmuyor.kısa kipriklerimi uzatmam için bana bişey söylermisinz

Mesajı Yazan: Selinay
Mesaj Tarihi: 13 Nisan 2011 Saat 20:07
Kullanımını Açıklarmısınız Lütfen  Smile

Mesajı Yazan: Selinay
Mesaj Tarihi: 13 Nisan 2011 Saat 20:22
Biri yardımcı olsun Cry

Sayfayı Yazdır | Close Window

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.67 - http://www.webwizforums.com
Copyright ©2001-2010 Web Wiz - http://www.webwizguide.com