Sayfayı Yazdır | Close Window

azosperm

Nereden Yazdırıldığı: :: SİHİRLİ İKSİR - BİTKİLERLE TEDAVİ YÖNTEMLERİ ::
Kategori: Sorununuzu burada Paylaşalım
Forum Adı: Ne tür bir rahatsızlığınız var?
Forum Tanımlaması: Bu bölümde sizlere alternatif tıb uzmanları yol göstercektir.
URL: http://www.sihirliiksir.com/forum/forum_posts.asp?TID=421
Tarih: 25 Nisan 2014 Saat 00:13
Program Versiyonu: Web Wiz Forums 9.67 - http://www.webwizforums.com

Konu: azosperm
Mesajı Yazan: seçgül
Konu: azosperm
Mesaj Tarihi: 11 Haziran 2007 Saat 17:17
merhabalar,
ben yeni üyeyim umarım buradan birçok şey öğrenicem ama şuan en önemli sorunumuz eşimin azosperm olması.5 haziran 2007 de microtese ameliyatı oldu ancak sperm bulunamadı .sperm üretimi sağlayabilmek için paylaşabileceğiniz herhangi bir karışım yada ilaç varmı ?
sevgiler....

Cevaplar:
Mesajı Yazan: kahtalı
Mesaj Tarihi: 11 Haziran 2007 Saat 17:56
L-cartine nin (bu bi ilaç solgar firmasının)yapılan araştırmalarda:vücuttaki yağ oranını azalttığı ve ayrıca, sperm sayısını yükselttiği söylenio...solgarın sitesine bi bak....bide çakşır die bir bitki var. aktarlardan temin edebilirsin.bu bitkiyi de balla karıştırıp tüketmek sperm sayısını arttırıomuş.çok geçmiş olsun...bys:)

Mesaj Tarihi: 11 Haziran 2007 Saat 18:58
Orjinalini yazan: kahtalı

L-cartine nin (bu bi ilaç solgar firmasının)yapılan araştırmalarda:vücuttaki yağ oranını azalttığı ve ayrıca, sperm sayısını yükselttiği söylenio...solgarın sitesine bi bak....bide çakşır die bir bitki var. aktarlardan temin edebilirsin.bu bitkiyi de balla karıştırıp tüketmek sperm sayısını arttırıomuş.çok geçmiş olsun...bys:)
teşekkür ederim kahtalı  faydası olabilir ama dediğin gibi sayıyı yükseltiyor bizim sayı (0)üstelik olgunlaşmamış bana üretimi başlatacak birşeyler lazım aslında imkansız ama ümit işte.Unhappy

Mesajı Yazan: tontonnnn
Mesaj Tarihi: 12 Haziran 2007 Saat 20:14
Merhaba Secgül,
cinko, c vitamini ve l-carnitin bide arada bir suda eriyen aspirin haftada 2 defa falan, burda bir arkadasimizin basindan gecti ayni olay doktorlar kesin teshis koydular olamaz bebeginiz diye arkadas kendini sporsalonlarina atti zaman kaybi olsun depresyona girmesin diye ama orada kas gelistirici ilaclarin icinde bulunan mineral ve vitaminler sperm sayisini ve olusmasini gerceklestirmis hanimini hastaneye kaldirdilar migde enfeksionu diye simdi turp gibi ikiz cocuk sahibleri. :-)))))
Allahtan umut kesilmez
bys

Mesaj Tarihi: 12 Haziran 2007 Saat 22:51
tontonn
valla inanmayı çok isterim ama aklım almıyor tam olarak durumu bizimle aynımı acaba azosperm?......
peki bu bahsettiğin arkadaş halen sitenin üyesimi yani kendisiyle yazışmak isterim.cevap verdiğin için çok teşekkürler

Mesaj Tarihi: 23 Haziran 2007 Saat 23:26
bitki uzmanı,

diplomalı aktar,

yardımınıza ihtiyacım var benim eşimde sperm sayıısı sıfır mikrotese ameliyatı oldu ondada olgunlaşmış sperm yok doktorlar yok sayıyorlar yani
tıbbi olarak bir tedavisi yok kök hücre bekliyoruz ama ben elim kolum bağlı oturamam bazı bitkisel kürler ve karışımlar hazırlıyorum eşime .
bana önereceğiniz bişeyler varmı ?çok umutsuzum
bir bebeğimin olmasını çok istiyorum allah isteyen herkese nasip etsin
cvp larınızı bekliyorum

Mesaj Tarihi: 23 Haziran 2007 Saat 23:46
seçgül selaaam..neden umudunu yitiriosun?tv de bir uzman "erkeklerdeki sorunlar eskisi gibi çözümsüz değil tıp çok çok ilerledi.şu anda yurt dışından bile tr ye ye hasta akıo dünyada 1 numarayız"vb. die konuşuodu.ne var 1 kerede çözümü bulamadıysanız.üzülme:( bence başka dr lar arayın..inşallah bebişiniz olur.ve emin ol bu çok yaygın kim bilir ne zaman kimin başına gelicekk....belli olmaz..çok çok geçmiş o

Mesaj Tarihi: 24 Haziran 2007 Saat 01:58
teşekkürler kahtalı
ülkemiz tüp bebek konusunda çok iyi bunun bilincindeyim ama maalesef bize şuan için bir tedavi imkanı yok kök hücre var oda kimbilir ne zaman ülkemize gelecek.
evet çok yaygın bir durum ve inanılmaz derecde artıyor o kadar çok kişiyle karşılaşıyorumki erkeklerimizin sonu nereye gidiyor bilemiyorum bu şehir hayatı her yönüyle insanlığı tehdit ediyor.

Mesaj Tarihi: 17 Temmuz 2007 Saat 23:39
arkadaşlar iyi geceler
sperm üzerinde etkili bildiğiniz bitki yada karışımları paylaşırsanız çok sevinirim
bizde sayı koca bir sıfır....... yardımlarınıza ihtiyacım var!

Mesajı Yazan: sara34
Mesaj Tarihi: 18 Temmuz 2007 Saat 01:33
seçgül,benim şahit olduğum bir olayı anlatayım.Doktor bir arkadaş var,kendisi de dahil,üç erkek kardeşin çocuğu olmadı,ablası ve kızkardeşi de genç yaşta göğüs kanserinden öldüler.Doktorun ağbisinin gitmediği doktor kalmadı,Hacettepede,Cerrahpaşada,yurtdışında tedavi oldu ama yine de nafile.Giritten bile otlar getirtmişlerdi.En son tedaviyi filan bıraktılar.Hanımı kendikendine şifali bitkiler kitabından okuyup bir bitkisel ilaç hazırlamış,ardıç tohumunu dövüp bal ile veya meyvesuyuyla yedirmiş.Miktarlarını Sihirli İksir hatırlamıyorum.Buradaki bitki uzmanlarından sorabilirsin.40 gün sonra kadın hamile kaldı ve şimdi 2 çocukları var.Diğer erkek kardeşte de aynı sorun vardı,onun da çocuğu oldu.Doktor arkadaş da yeni evlendi,çocukları yok henüz.Bu terkibi o da denediyse bile,onun hanımında yumurtlama problemi de olduğu için işi biraz daha zorlaştı.Tayinleri İstanbul dışına çıktığı için son gelişmeleri bilemiyorum.Bildiğim ardıç tohumu bu konuda etkili,yemeklerine zencefil de eklersen iyi olur.

Mesaj Tarihi: 18 Temmuz 2007 Saat 22:41
teşekkürler saracım deniycem
bende keçi boynuzu ayrıca ballı bir karışım deniyorum inşallah yararı olur sperm 3 ayda üretildiği için yeni gelişmeyi 2 ay sonraki testte öğrenicem

Mesajı Yazan: ÇİLEK-10
Mesaj Tarihi: 22 Temmuz 2007 Saat 10:33

Merhaba Ben Yeni üyeyim

Herbalist SelçukKaya hakkında bilgisi olan varsa acele bilgilerini paylaşırsa sevinirim

Mesaj Tarihi: 22 Temmuz 2007 Saat 11:02
çilek10,sakın,sakın,sakın ha,herbalistin h sini bile kullanma onun için,hastalığını anlatıyorsun,o da yardımcısının eline bir kağıt tutuşturuyor,şunları yan odada hazırla getir diye.Asla sana ne kullanman gerektiğini söylemiyor,tabii bu arada ben bir anlık gaflettten istifa ederek yazdığı kağıdı okuyorum.Minicik bir kavanoz civanperçemine 50 milyon istiyor.Kendini çok akıllı mı zannediyor yoksa milleti aptal yerine mi koyuyor.Yorumu sana bırakıyorum.

Mesaj Tarihi: 22 Temmuz 2007 Saat 11:03
çilek10,sakın,sakın,sakın ha,herbalistin h sini bile kullanma onun için,hastalığını anlatıyorsun,o da yardımcısının eline bir kağıt tutuşturuyor,şunları yan odada hazırla getir diye.Asla sana ne kullanman gerektiğini söylemiyor,tabii bu arada ben bir anlık gaflettten istifade ederek yazdığı kağıdı okuyorum.Minicik bir kavanoz civanperçemine 50 milyon istiyor.Kendini çok akıllı mı zannediyor yoksa milleti aptal yerine mi koyuyor.Yorumu sana bırakıyorum.

Mesaj Tarihi: 22 Temmuz 2007 Saat 11:49
Merhaba sara 34
Bilgilerin için çok teşekkür ederim. Bahsettiğim kişinin interSihirli İksirr sitesine baktıysanız ; her
konuda kendisinden çok emin ve çok da iddialı. Ben o yüzden biraz inanmıştım.

Mesaj Tarihi: 22 Temmuz 2007 Saat 13:18
Maalesef ben de çok inanmıştım ama bu inancım çok pahalıya maloldu.Onun söylediği bilgileri ben çoğu aktardan öğrenmiştim ve saklanacak,gizlenecek şeyler de değil.Çok  ağır kelimeler kullanmak istemiyorum.Anlayan anlamıştır zaten.İnsanların hastalığını,zayıf yönlerini kullanıp fahiş miktarda para kazanmak erdem değil.Hadi parayı alıyorsun bari verdiğin malzemelerin ne olduğunu söyle.Her neyse o adamın ismini duymak bile sinirlerimi bozuyor.

Mesaj Tarihi: 22 Temmuz 2007 Saat 17:00
     Merhaba Arkadaşlar

Güvenilir,tavsiye edebileceğiniz herbalist var mı?

Mesaj Tarihi: 22 Temmuz 2007 Saat 23:21

çilek bunlarla uğraşma canım kendin bişeyler yap içine ne katıldığını bilirsin en azından durumunu yazarsan sana yardımcı olabilirim deneyen kişilerden aldığım sonuçlar var....

Mesaj Tarihi: 23 Temmuz 2007 Saat 11:11
Merhaba Seçgül; eşim azosperm. Testis biyopsisi yapıldı. Testislerde sperm olduğu görüldü. İki kere tüp bebek yaptırdık. Maalesef olmadı. Bende de yumurta az.1-2 tane.

Mesaj Tarihi: 23 Temmuz 2007 Saat 14:34
çilekcim ne mutluki eşinde sperm üretimi var sendede yumurta ver bebek için 1 tane sağlıklı yumurta yeter
bizde tüp bebek tedavisine başlamıştık önce ben hazırlandım yumurta toplanacağı gün eşimde microtese oldu sperm bulunamayınca toplanan 30 yumurta hoop çöpe !...
bebek için çok yumurta tek başına işe yaramıyor anlayacağın
herşeyde vardır bir hayır üzme kendini

Mesaj Tarihi: 23 Temmuz 2007 Saat 18:22
Merhaba Arkadaşlar:
Bu gün interSihirli İksirte çakşır otunun azosperm üzerinde olumlu etkileri olduğunu okudum.
Doğru mudur bilmiyorum.

Mesaj Tarihi: 23 Temmuz 2007 Saat 19:05
bende çakşır otunu yaptığım bi karışımda kullanıyorum bir çok yerde okumuştum faydasını hatta tabletleri bile var
ayrıca keçi boynuzu kürü sperm üzerinde müthiş etkili ama sayı olması gerekiyor bizde sayı yok ama yinede kullanıyoruz

Mesaj Tarihi: 23 Temmuz 2007 Saat 21:09
Merhab Seçgül
Eşim azosperm, ancak TESE ile sperm bulundu. İki kere tüp bebek yaptırdık.Maalesef
olmadı. Yazdıklarının bizim için bir faydası olabilir mi?

Mesajı Yazan: SAHTERE
Mesaj Tarihi: 23 Temmuz 2007 Saat 23:37
DENEMEKTE FAYDA VAR !

-------------
sahtereahotmailSihirli İksir

Mesaj Tarihi: 24 Temmuz 2007 Saat 22:12
Merhaba Arkadaşlar, nasılsınız? Bugün 'Azospermle Savaş' diye bir yere girdim. Oradaki
daha önce azosperm olan bir kişinin şu an 100 bin sperminin olduğunu yazıyoyor.
İsterseniz sizde bir bakın.

Mesajı Yazan: sonbahar
Mesaj Tarihi: 25 Temmuz 2007 Saat 08:37
çilek-10 bunu bizimlede paylaştığın için çok teşekkür ederim.hemen bende bakıcam o siteye.İnşallah faydalı bilgiler bulurum.

Mesaj Tarihi: 25 Temmuz 2007 Saat 11:11
Merhaba sonbahar kardeşim. Ne yaptın? Siteye baktın mı?

Mesaj Tarihi: 25 Temmuz 2007 Saat 15:07
slm.çilek-10 siteye baktım.Gerçekten çok sevindim.Gerçi bizim sorunumuz çok daha farklı.varikosel var ve bu sebeple çocuğumuz olmuyor.Ama ben yinede çok umutluyum.Allah'dan ümit kesilmez.Çakşır tabletini ve keçi boynuzu kürünü deniycez.İnş bizede faydası olur.

Mesaj Tarihi: 25 Temmuz 2007 Saat 15:46
Merhaba sonbahar, varikosel zannedersem ufak bir operasyonla düzeltiliyor.
Baktığın sitedeki arkadaş, macunu yapan kişiyi de bulmaya çalışıyor. İnşaallah bulur da
bize de faydası olur.

Mesaj Tarihi: 25 Temmuz 2007 Saat 16:18
Merhaba seçgül;
Dün akşam "azospermle savaş" adlı bir siteye girdim. Oradaki bir arkadaş
azosperm iken kullandığı şeylerle şu anda sperm sayısı 100 bine çıkmış. Oraya bakar mısın?

Mesajı Yazan: dertli
Mesaj Tarihi: 26 Temmuz 2007 Saat 21:45
merhaba seçgül bende yeni üyeyim benim eşimde de hiç sperm yok ve bu durum beni çok üzüyo bunu ilk duyduğum an dünya başıma yıkıldı neolur bildiğiniz bişey varsa bizede yol gösterin yazdığınız bitkiler gerçekten yararlımı şimdiden tşk.Cry

Mesajı Yazan: MARIAJANE
Mesaj Tarihi: 26 Temmuz 2007 Saat 23:25
ARKADAŞLAR VARİKOSEL KÜÇÜK Bİ CERRAHİ OPERASYONLA DÜZELTİLEBİLİYOR.ÇARESİ VAR YANİ.

Mesaj Tarihi: 27 Temmuz 2007 Saat 14:46

mrhaba seçgül ben yeni üye oldum durumum seninki ile aynı böyle bişey hiç aklıma gelmezdi hep evlenip bi çocuğun hayalini kurardım doktordan bunu duyduğum an yıkıldım hala da kendime gelemiyorum bir türlü aklımdan çıkmıyo ne olur bildiğiniz bişey varsa yardımcı olun.yazdığınız bu bitkiler ve ilaçlarla tedavisi gerçekleşen arkadaşlar varsa cevap yazsında içime birazcık rahatlık düşsün şimdiden tşk.

Mesaj Tarihi: 27 Temmuz 2007 Saat 15:43
dertli merhaba bir kaç gündür yoktum cvp yazamadım kusura bakma keşke işe yarayan bişeyler bilsem bizde sizin gibi çaresiziz ama arkadaşlarında bahsettiği siteye bende uzun zamandır bakıyorum ve yaptıkları kürler hakkında bilgilrim var keçi boynuzunu deniyoruz şuan ve birde 1 kilo bal,1 kilo antep fıstığı,35 gr turp tohumu ,35 gr havuç tohumu ,50 gr çakşır kökü çektirip kattım şuan bu karışımı uyguluyorum eşime .1,5 aydır deniyoruz yakında test yapacağız gelişmeleri paylaşırım .
keçi boynuzunuda yazarım isterseniz

Mesaj Tarihi: 27 Temmuz 2007 Saat 15:53
çilekcim bende bahsttiğin sitedeki arkadaşı takip ediyorum yalnız o çakşırlı tabletten olduğuna emin değil çünkü daha öncede kullandığı bir macun varmış şimdi içeriğini bulmuş tekrar başlayacak.
bence araştırmadan hemen başlamayın gönen deva gıda olarak arama motoruna girerseniz bu tablet hakkında bilgi alabilirsiniz ismi:
çakşırlı bitkisel karışım

Mesaj Tarihi: 27 Temmuz 2007 Saat 15:59
dertli
sizdeki durum tam olarak nedir?eşin microtese oldumu ?hormonları nasıl?

Mesaj Tarihi: 28 Temmuz 2007 Saat 12:22
seçgül mrb cevap verdiğin için sağol bunu denicem ama diğerinide yazarsan sevinirim.biz ist.da bir doktora gittik bende bir problemin olmadığını eşimdede hormonların normal olduğunu fakat tek sorunun sperm olmaması dedi çocuk sahibi olamazsınız dedi ama ben peşini bırakmadım Sihirli İksirte dr.emre beyin sitesini buldum en kısa zamanda ona gitmeyi düşünüyoruz inş hepimizin bi bebeği olur tüp bebek falanda denememize gerek yok dedi şansınız %3dedi boşuna uğraşırız dedi ve hiç bir ilaç yada öneride bulunmadı ne yapcaz bilmiyorum işin kötü tarafı kimseye söyleyemedik şimdi düşünmüyoruz diyoruz Allah hepimizin yardımcısı olsun iyiki varsınızCry

Mesaj Tarihi: 29 Temmuz 2007 Saat 13:09
    slm.arkadaşlar.bizde sperm sayısı 4 milyon,normal yoldan bebek olabilmesi için en az 20 milyon olması lazım.Bizde çok karışımlar denedik ama hiçbir değişiklik olmadı.Varikosel ameliyatını doktorlar bize gerekli görmedi.yani ameliyat olsada pekbir değişme olmazmış.Bu yüzden bize sadece tüpbebek öneriyorlar.Ama ben inancımı yitirmedim inş.normal yoldan olacağına inanıyorum.şimdi çakşıra başladık inş kısa zamanda neşeli haberler veririm...

Mesaj Tarihi: 29 Temmuz 2007 Saat 14:13
dertli merhaba canım böyle bir durumda bitkiler en son sırada deneyeceğin şeylerdir çünkü biz çaresizlikten yapıyoruz.bak şimdi öncelikle sitesine baktığın doktor varya ona git tavsiye ederim.eşinin spermiogrami hormon analizi na varsa yanında götür.sırayla sperm testi,hormon analizi,ultrason,ge n e t i k (kromozom ve y delasyon)testlerini isteyecek bunlara bakmadan öyle yüzde üç şans veren doktoru tanımam ben.bunlara göre microtese operasyonu yapılacak canım ve ameliyatta sperm bulunursa dünyalar sizin olacak inşallah bulunur.
bizde herşey normal olmasına karşın bulunamadı o yüzden bitkisel deniyoruz okey? kendine iyi bak kafana takılanı sor

ha bu arada sperm testinde sıfır çıkıpta diğer testlerde 1 kaç tanede olsa çıkanlar var kaç kez sperm testi yaptırdınız ?üzülme allah büyük bir bakmışsın bişeyler çıkar    

Mesaj Tarihi: 29 Temmuz 2007 Saat 14:23
sonbahar 4 milyon çok güzel bir rakam kıymetini bil..
bence sperm varken dondurun derim sayıyı yükselticem derken allah korusun zamanla sıfıra kadar düşebilir.
çakşırda iyi ama sperm arttıran benim bildiğim en iyisi keçi boynuzu deneyenlerden sonuç alan çok

yapılışı :
6-7 adet keçiboynuzunu küçük küçük kırıyorsun yarın litre kaynayan suyun içine koyup 3 dakika ağzı kapalı kaynatıyosun sonra ağzı kapalı 20 dakika dinlendirip keçi boynuzlarını içinden alıyorsun toplam iki bardak su çıkıyor zateni.ilk hafta 1 bardak gece yatmadan önce 1 bardak sabah aç karnına içiriyorsun.sonraki 3 ay sadece geceleri içecek
bol şans canım denemeni tavsye ederim 3 ay sonra değişimi göreceksin allahın izniyle
yan etkisi yok

Mesaj Tarihi: 29 Temmuz 2007 Saat 19:10
seçgül desteğin için çok tşk.inş hepimizin olur eşimin bu ikinci sperm testi yaptırışı ama ilkini hatırlamıyo sonucunu biz doktora gitmedende yine tekrar birkez daha yaptırmayı düşünüyoruz.ya biz eşimin işinden dolayı doğuda görev yapıyoruz yani en doğu heryere okadar uzağızki Allah yardım etsin tümüyle kafayı yicem neyse sende kib

Mesaj Tarihi: 29 Temmuz 2007 Saat 19:36
rica ederim dertli taaa uzaklardasın demek allah yardımcınız olsun tabi istanbul bu konularda daha iyi.anladığım kadarıyla sana hiç bebeğiniz olmaz diyen doktor bulunduğunuz yerdendi ama istanbulda asla böyle bişey söylenmez canım çünkü azosperm(menide hiç sperm bulunmaması)durumunda iki kişiden birinde microtese ile sperm bulunabiliyor.onun için üzülme tamammı şansınız yüzde elli diyebiliriz
testide doktora gittiğinizde zaten tekrarlatacaklardır

Mesaj Tarihi: 30 Temmuz 2007 Saat 21:37

Merhaba Arkadaşlar;
Merhaba dertli, lütfen karamsarlığa kapılma.Allah'tan ümit kesilmez. Azospermle Savaş" diye bir site var. Oraya biraz takılır mısın?

Mesaj Tarihi: 30 Temmuz 2007 Saat 22:18
çilek sen oraya üyemisin ?

Mesaj Tarihi: 30 Temmuz 2007 Saat 23:28

Merhaba Seçgül, nasılsın?

Ben değil eşim üye.Siz üye misiniz? Bitkisellerin bir zararı olmaz. Onun için denemekten zarar
gelmez.

Mesaj Tarihi: 31 Temmuz 2007 Saat 12:26
eşinin nick 'i ne peki ben bakarım :)

bencede denemekte yarar var

Mesaj Tarihi: 31 Temmuz 2007 Saat 13:45
mrb çilek haklısın Allahtan ümit kesilmez ama aklımdan hiç çıkmıyo sürekli aklımda ve bu beni mutsuz ediyo söylediğin siteye bakarım inş hepimizin bi bebeği olur.sizinde sorun aynımı? kib..

Mesaj Tarihi: 31 Temmuz 2007 Saat 13:48
seçgül biz burda doktora gitmedik ist.da gittik oradaki doktor dedi testisler falan küçük sperm bulmak imkansız %3şans verdi ama biz umudumuzu yitirmek istemiyoruz.emraya beyede bi gideceğiz inş ondan olumlu bişey alırız yoksa ben neyaprım ya Allah kimseye böyle dertler vermesin herşeyi unuttum tek düşüncem isteğim bi bebeğimin olması kib.

Mesaj Tarihi: 31 Temmuz 2007 Saat 17:21
benimde öyle dertli şuan tek istediğim bir bebek
tek düşünebildiğim konu oldu öğrendiğimizden beri.uyurken,uyanınca,yemek yaparken ,tv seyrederken sende bilirsin zaten canım daha ne anlatayım.
anlayacağın bu düşünce beynimi kemirip duruyor üstelik hiç ama hiç bir sorun olmamasına karşın sperm bulunamadı eşimde.bir sorun olsa diyeceğimki bundan böyle olmuş ama yok işte yokkkkkkkkk

Mesaj Tarihi: 31 Temmuz 2007 Saat 19:19
haklısın seçgül aynı şeyleri yaşıyoruz Allahım hepimize yardım etsin.çilek arkadaşın dediği siteye girdim yine bir umut doğdu içime ama bilmiyorum ya bazen diyorum olacak mutlaka bazen hiç olmıcanı düşününce insan aklını oynatack gibi oluyo inş.hepimizin olur sen orda yazan bitkisel ilacı kullandınmı?neyse üzülme bunda en önemli olan moralmış ama olmuyo işte kib. öpt

Mesaj Tarihi: 01 Ağutos 2007 Saat 12:07
Merhaba Arkadaşlar nasılsınız?
Arginmax ve atioksidand' ı duyan veya kullanan var mı? Bir arkadaş azosperm iken bunları kullanmış ve sayı yavaş yavaş artmış. Şu an 200 bin diyor.

Mesaj Tarihi: 01 Ağutos 2007 Saat 13:21
çilek nerden duydun?inşallah doğrudur.çok iyi olur bizler için.ben hiç duymadım.eğer doğruysa tekrar bizede bildirirmisin?

Mesaj Tarihi: 01 Ağutos 2007 Saat 15:15
Merhaba dertli, önce pozitif olmak için adını değiştirsen diyorum.
Azospermle savaş" diye bir site var.Oraya bak. Yalnız bulmak biraz zor oluyor. Konuları karıştır. Hangi konuda olduğunu hatırlamıyorum. Doğru olup olmadığını bilmiyorum.Bahsettiğim sitede biri öyle yazmış.

Mesaj Tarihi: 01 Ağutos 2007 Saat 15:29
Merhaba dertli
Azospermle savaş " adlı sitede Konu: spermde morfoloji bozuk olanlar .

Mesaj Tarihi: 01 Ağutos 2007 Saat 16:51
çilek çok sağol baktım o siteye buldum bişeyler senin yazdığın ilacı anlatmış faydası varmış.ama ben sana bişey sormak istiyorum bu ilaçları acaba doktor kontrolü olmadan alırsak bi sakıncası olurmu acaba?sism aslında çok denedim ama hiç birini kabul etmedi bunu kabul etti oyüzden öyle yazıyo kib öneriler için sağol

Mesaj Tarihi: 01 Ağutos 2007 Saat 17:14
Merhaba dertli,
Orada bahsedilenler Türkiyede az sayıda bulunan gnc mağazalarında satılıyor. Onlar zannedersem vitamin deposu. Tam bilmiyorum. Ben de  böyle gelişigüzel şeyleri kullanmaktan çekiniyorum Belki bir zararı olur diye. İyice araştırmak lazım.
Sayfanın üstündeki üye listesine bakarsan daha önce yazdığın isimleri görebilirsin. Aynı şey benim başıma da geldi.

Mesaj Tarihi: 01 Ağutos 2007 Saat 17:40

yani bu ilaçlardan pek hayır yok bize gelde dertlenme Cry ya şu emre beyle bir görüşsek bakalım o neler diyecek herkes ondan bahsediyor benim şimdiki umudum o inş bana annelik duygusunu tattırır tabi tüm anne ve baba olmak isteyen arkadaşlarımızada Allah yardımcımız olsun...

Mesaj Tarihi: 02 Ağutos 2007 Saat 12:45
Merh

'Hiç spermim yoktu, baba oldum!'

Kızımızın dünyaya geliş öyküsünü herkesle paylaşmak istedim ki; özellikle çocuk sahibi olmak isteyip de henüz bu mutluluğa erişemeyenlere moral motivasyonu olsun. Öncelikle belirteyim; eğer çocuk sahibi olma yolundaysanız sakın pes etmeyin, çok araştırarak en güvenilir ve başarılı merkezi seçmeye çalışın. Bizim hikayemiz, Haziran 2003'te Dr. Emre Bakırcıoğlu ile tanıştıktan sonra başladı. İlk tahlillerden sonra bende canlı sperm olmadığı tespit edildi. Böylece bizde endişeli bir heyecan başladı. Bana yol gösteren, şimdi oturduğumuz Mersin Erdemli'deki Ürolog Dr. Mustafa Göçmen oldu. Bana, "Abdullah, buralarda boşuna zaman harcama! Günümüz tıbbı çok ilerledi, birikimini yap ve iyi bir tüp bebek merkezine başvur!" dedi. İstanbul'a geldiğimde memleketteki son tahlilden dolayı hâlâ moralim çok bozuktu! Fakat Dr. Emre Bey'in yanına gidince moralim biraz yerine geldi. Bir tahlil de Alman Hastanesi'nde yaptırdım. Sonucunu Emre Bey takip edecekti. Mikroenjeksiyon tedavisine başlamıştık. Hiç unutmuyorum; eşimle Sirkeci Tren İstasyonu civarındaydık ve cep telefonum çaldı. Arayan Dr. Emre Bey'di ve tahlil sonuçlarımda 100'ün üzerinde canlı sperm bulunduğunu söyledi. Tedavi sürecim başladı, sonra eşimle birlikte sevinçle Mersin'e döndük. Bir taraftan ilaçlara devam ediyor, bir taraftan da Emre Bey'in tavsiyelerine uyuyordum. Böylece bir yıla yakın bir zaman daha geçti. Bendeki canlı sperm sayısı da her tahlilde biraz daha artıyordu (en son 16 milyon 200 bin idi). Aradan 20 gün geçtiği halde eşim henüz adet görmemişti. Hastaneye telefon ettik. Bir gebelik testi yaptırmamızı söylediler. 22 Ağustos 2005'te bir kez daha gebelik testi yaptırdık. Heyecanımız doruk noktada tabii ki! Sonuç; bizim için dünyanın en mutluluk verici sonucu! Ama inanmak çok zor! Bir de ultrasonda görmemiz lazım. Hemen bir jinekoloğa gittik. Ultrasonla kontrolden sonra müjdeli haberi bir de doktorumuzdan aldık. Daha sonra da cenSihirli İksir kokulu biricik kızımız Ayşe Tuba dünyaya geldi; şimdi ise 1.5 aylık... İnanılır gibi değildi; hiç spermim yokken, ilaç tedavisiyle bir evlat sahibi olmuştum. Abdullah BEKİŞ

aba Arkadaşlar nasılsınız?

Mesaj Tarihi: 02 Ağutos 2007 Saat 15:52
mrb çilek bu öykü gerçekten çok güzel.Allah hepimize böyle öyküler yazmayı insanlara umut dağıtmayı nasip etsin.birkez daha umutlandım anlaşılan hiç uumudumuzu yitirmemekmiş neyse kib.

Mesaj Tarihi: 02 Ağutos 2007 Saat 22:08

Merhaba dertli,

Bu öyküyü sonuna kadar okuyabildin mi? Bu yaşanmış bir olay. Fırsatınız olursa Alman Hastanesine gitmenizi tavsiye ediyorum.

Mesaj Tarihi: 02 Ağutos 2007 Saat 22:12
Merhaba Arkadaşlar;
Lütfen "Solgar"  hakkında bilgisi olan varsa bildirsin. Bu gün ben bir mesaj yazdım. Hemen cevap verdiler. Hiç sperm üretimi olmayanlar için tavsiye ettikleri ürünler var.
Ben bayağı ümitlendim.

Mesaj Tarihi: 03 Ağutos 2007 Saat 11:35
mrb çilek
 öyküyü sonuna kadar okudum alman hastanesine mutlaka gideceğim emre beyle görüşmeden ümitsizliğe kapılmak istemiyorum artık.solgar hakkında hiçbir bilgim yok inş doğrudur.

Mesaj Tarihi: 03 Ağutos 2007 Saat 14:49
seçgül hayırdır kaçgündür yoksun nerelerdesin?inş.bi sorun yoktur.kib

Mesaj Tarihi: 04 Ağutos 2007 Saat 01:11
dertli iyi akşamlar biraz yoğundum birde yeni bir spermiogram daha yaptırdık sonuç yine sıfır çıktı moralim çok bozuk yaaa bu azospermi'yi nasıl yeneceğiz bilemiyorum
iyi geceler

Mesaj Tarihi: 04 Ağutos 2007 Saat 12:21
Merhaba seçgül, biyopsi yaptırdınız mı? Biyopside bulunma ihtimali yüksek oluyor. Ünv.Hst ne mi gittiniz?
Aşağıda Solgar'dan bana gelen bir mail var.Okumanızı tavsiye ediyorum.

Erkek kısırlığı için 3 ana neden temel alınarak ürün 3 ana nedeni içeren ürün kombinasyonları bırakılmadan kullanılmalıdır;

a. Sperm üretilmemesi ya da sperm sayısı yetersizliği durumunda (Ginseng, Rhodiola, Omega-3 "700" adlı ürünler kullanılabilir)
b. Sperm haraketsizliği (Ginseng, Maxi L- carnitine)
c. Spermlerin menide ölü bulunuşu (tüm antioksidanlar özelliklede çinko ve selenyum)

Spermin içinde bulunduğu sıvı olan meni bir antioksidan karışım olup spermleri oksidasyona karşı korur. (Oksidasyon spermleri öldürür.) Bu amaçla antioksidan korumayı sağlamak için Advanced Antioxidant Formula adlı üründen günde 2 kapsül yemeklerden sonra kullanılabilir. İçeriğindeki çinko, selenyum, E ve C vitaminleri gibi antioksidanların sayesinde güçlü bir koruma sağlar. Temel antioksidan korumayı Advanced Antioxidant Formula ile sağladıktan sonra Seleno-6, Zinc Picolinate adlı ürünlerin yanı sıra sırasıyla Alpha Lipoic Acid, Coenzyme Q-10 100 mg, Grape Seed Extract, Pycnogenol, Green Tea Leaf Extract adlı ürünleri bir şişe bittiğinde diğer şişe alınıp dönüşümlü olarak kullanılabilir.

Sperm haraketliliğini arttırmaya ve var olan haraketi desteklemeye yönelik Maxi L- Canitine adlı üründen günde 2 tablet yemeklerden yarım saat ya da 45 dakika önce kullanılabilir.

Enerji arttırıcı ve strese karşı adaptojen olarak Gingseng (Korean) adlı üründen günde 2 kapsül sabah kahvaltıları ve öğle yemeklerinden sonra kullanılabilir. Ginseng (Korean) cinsel hayatta performansı desteklerken aynı zamanda sperm sayısının ve kalitesinin arttırılmasına yardımcı olur. Bunun dışında Rhodiola Root Extract adlı üründen günde 2 kapsül yemeklerden sonra kullanılabilir.  Rhodiolanın geleneksel olarak erkeklerde seksüel tonik olarak kullanılmıştır.  Bu alanda yapılan çalışmalar Rhodiola’nın sperm üretimi, ereksiyon problemi, erken boşalma, gibi seksüel problemlerde önemli gelişmeler sağlayabileceğini göstermektedir.

Aynı zamanda sperm iyi kolesterolden yapılmaktadır. Bu amaçla HDL (iyi kolesterol) arttırarak sperm üretimini desteklemek için Omega 3 "700" adlı üründen günde 2 kapsül yemeklerden sonra kullanılabilir.

Tüm ürünler 6' şar aylık kürler halinde 6 ay düzenli ve sürekli kullanım 6 aydan sonra 10 gün ara ile istenilen ve gerekli görülen süre boyunca kullanılabilir.

Mesaj Tarihi: 04 Ağutos 2007 Saat 14:07
seçgül üzülme bak çilek yeni bişeyler bulmuş umudunu yitirme inş.olacak.doktor ne dedi bişeyler tavsiye ettimi?

Mesaj Tarihi: 04 Ağutos 2007 Saat 20:17
çilekcim bilgiler iiçin teşekkürler okudum
canım faydası olabilir tabiki ama o kadar şey kullanıyoruzki eşim sıkıldı artık belki ilerde bu ürünşeri kullanabiliriz son testten sonra baya karamsarlık var üzerimizde.

canım biopsi değil en son yenilik olan microteseyi denedik ama sperm bulunamadı

dertli sağol canım doktor hiç birşey tavsiye etmiyor beklemek dışında.ilaç vs.bişey önermiyorlar

Mesaj Tarihi: 04 Ağutos 2007 Saat 21:11

Merhaba seçgül:

Ben Solgar ın ürünlerini kullanmayı düşünüyorum. Denemekte fayda var.

Mesaj Tarihi: 04 Ağutos 2007 Saat 22:35
Sen bilirsin canım bakarsın işe yarar bizlerede gelişmeleri yaz olurmu
öpüyorum

Mesajı Yazan: erema1
Mesaj Tarihi: 10 Eylül 2007 Saat 17:57
slm. ben çakşır otunu gittim hataydan aldım. oradaki herkes biliyor. ayrıca sperm kalitesini yükseltip, ileri hareketliliği de artırıyor.

Mesaj Tarihi: 10 Eylül 2007 Saat 17:58

hatayda var. herkes biliyor. ben pazar günü gidip aldım. çok pahalı bi şey değil. sadece 1 ytl. sakın bi sürü para vermeyin. hiç bilemediniz ise her hangi bi eve gidip sorun. herkes yardımcı oluyor.

Mesaj Tarihi: 10 Eylül 2007 Saat 18:04
 erema1
çakşır otunun tozunu bir kase bala bir çay kaşığı atıp karıştırın. yanlız bal'ın kaliteli olmasına dikkat ediniz. 40 gün ile 3 ay içerisinde sonucunu görceksiniz. ama dikkat sakın ha sakın fazla atmayın otu. çünki ereksiyon sonuçlanmıyor ve kanama oluyormuş. otu aldığım kişi anlattı. bu yüzden oranlarına dikkat edin. son not, aç karna sabah ve akşam bir tatlı kaşığı alınacakmış.

Mesaj Tarihi: 11 Eylül 2007 Saat 10:58
mrb erema1 yazdığın otu denicem ama inş bulabilirim çünki eşimin işinden dolayı 7ay önce doğuya tayınımız çıktı buralarda hiçbişey bulamıyoruz tabi doktor bile yok sperm testi bile yaptıramıyoruz başka bişeylerde bulunca paylaşırsan sevinirim.sizin sorundamı azosperm by.

Mesaj Tarihi: 20 Eylül 2007 Saat 14:36
mrb arkadaşlar neden kimse artık bişey yazmıyo?

Mesaj Tarihi: 20 Eylül 2007 Saat 21:39
dertli merhaba takip ediyorum fakat yazacak iyi şeyler yokki
ne bir gelişme nede bir umut ışığı.eşim dün sperm testi yaptırdı onca bitkisel kürlerden sonra umutluydum fakat yine sıfır.
birtanecik sperm çıksaydı dünyalar biizim olacaktı ama olmadı bütün ümidimi kaybettim
tıptaki gelişmeleri takip etmekten başka çaremiz yok
siz neler yaptınız varmı bir gelişme?tedavi falan düşünüyormusunuz?

Mesaj Tarihi: 21 Eylül 2007 Saat 12:31
mrb seçgül yinede umudunu yitirme allah büyüktür bizde bayram tatilinden sonra emre beye gideceğiz inş ii haberlerle dönerim yoksa kafayı yicem seçgül siz emre beye gitmişmiydiniz ya çok korkuyorum bütün heryerde onun adını duyuyorum ama ya olmaz derse diye de huzursuzum hayırlısı bakalım kib sakın üzülme

Mesaj Tarihi: 21 Eylül 2007 Saat 20:41
evet dertli biz emre beye gittik bizimkisi olmadı ama sizin henüz hiç birşey belli değil birsürü testlerden geçeceksiniz ona göre ameliyata karar verilecek daha çok erken korkmak için.emre bey alanında uzman tavsiye ederim hem olmaz demesi için hiç bir neden yok her ne olursa olsun mikrotese yaparlar sperm çıktı çıktı çıkmadıysada bizim gibi bekleyeceksiniz hayatım
üzülme sen şimdi doktorla görüşün gerisi kolay

Mesaj Tarihi: 22 Eylül 2007 Saat 17:55
slm seçgül bilgilerin ve desteğin için sağol o siteye bakacağım.

Mesajı Yazan: gamzem
Mesaj Tarihi: 03 Ekim 2007 Saat 15:54
Selam arkadaşlar,çok bahsettiğiniz için herbalist Selçuk kayayı araştırdım,interSihirli İksir sitesinde ://Sihirli İksir.kisirligasonSihirli İksir - .kisirligason .  Azosperm ve sperm düşüklüğüyle ilgili iyilrştirdiği hastalar mevcut,bir kısmınıda ekledim aşağıya,çevremde gidenlerde olmuş çeşitli hastalıklardan ve memnunlar,azosperm içinde 230 ytl ye ilacı varmış ,tabi nasıl birşey bilmiyorum,görüşme ücretide alıyormuş ama kim almıyorki yeterki olsun birşeyler artık,umut fakirin ekmeğidir kızlar ne yapalım arıyoruz...Cry

Konu: Sperm Düşüklüğü

Kaç Yıllık Evli: 4,5 yıl

Herbalistten Önce Uygulanan Tedaviler: 1 kez tüp bebek

Herbalistte Uygulanan Bitkisel Özlere Başlama Tarihi: 17/08/2005

HERBALİSTTEN ÖNCEKİ   TEST: ://Sihirli İksir.kisirligasonSihirli İksir/images/FATIH%20RAPOR%201.JPG - Rapor için tıklayınız...

HERBALİSTTEN SONRAKİ TEST: ://Sihirli İksir.kisirligasonSihirli İksir/images/FATIH%20RAPOR%202.JPG - Rapor için tıklayınız...

AHMET KILIÇASLAN

Konu: Azosperm

Kaç yıllık evli: 11 yıl

Herbalistten Önce Uygulanan Tedaviler: Varikosel ameliyat

Herbalistte Uygulanan Bitkisel Özlere Başlama Tarihi: 07/05/2005

HERBALİSTTEN ÖNCEKİ   TEST: ://Sihirli İksir.kisirligasonSihirli İksir/images/AHMET%20RAPOR%201.JPG - Rapor için tıklayınız...

HERBALİSTTEN SONRAKİ TEST: ://Sihirli İksir.kisirligasonSihirli İksir/images/AHMET%20RAPOR%202.JPG - Rapor için tıklayınız...

AYDIN KUTLUOĞLU

Konu: Sperm Sayısı Düşüklüğü

Kaç yıllık evli: 3 yıl

Herbalistten Önce Uygulanan Tedaviler: Varikosel ameliyat

Herbalistte Uygulanan Bitkisel Özlere Başlama Tarihi: 17/06/2004

HERBALİSTTEN ÖNCEKİ   TEST: Rapor için tıklayınız...

HERBALİSTTEN SONRAKİ TEST: Rapor için tıklayınız...

Sonuç: Eşi 1,5 haftalık hamile.

MEHMET EMİN GÜÇLÜ

Konu:
Hızlı hareketli sayı düşüklüğü ve morfoloji bozukluğu
Kaç Yıllık Evli: 10 yıl
Herbalistten Önce Uygulanan Tedaviler: İlaç tedavisi, varikosel ameliyatı.
Herbalistte Uygulanan Bitkisel Özlere Başlama Tarihi: 16.12.2004

Bitkisel Özlerin Kullanımında Oluşan Belirtiler:
HERBALİSTTEN ÖNCEKİ SPERMİOGRAM TESTİ:

Hızlı İleri Hareketli Oran % 8
Yavaş İleri Hareketli Oran % 34
Yerinde Hareketli Oran % 4
Hareketsiz Oran % 54

HERBALİSTTEN SONRAKİ SPERMİOGRAM TESTİ:

1. Saat 2. Saat 4. Saat
Hızlı İleri Hareketli Oran %15 %13 % 8
Yavaş İleri Hareketli Oran %10 %11 %13
Yerinde Hareketli Oran % 5 % 6 % 9
Hareketsiz Oran %60 %62 %69

AYDIN KUTAY

Konu: Sperm sayısı ve hızlı hareketli sayısı düşüklüğü.
Kaç Yıllık Evli: 3.5
Herbalistten Önce Uygulanan Tedaviler: Varikosel ameliyatı, ilaç tedavisi
Herbalistte Uygulanan Bitkisel Özlere Başlama Tarihi: 24.06.2004

Bitkisel Özlerin Kullanımından Önceki Sperm Testi:

Hızlı İleri Hareketli: -
Yavaş Hareketli: %3
Yerinde Hareketli: %3
Hareketsiz: 94

Herbalistten Sonraki Sperm Testi:
Hızlı İleri Hareketli: %20
Yavaş Hareketli: %12
Yerinde Hareketli: %2
Hereketsiz: %66

Sonuç: Eşi 6 haftalık hamile.

VEDAT FIRAT - VAN

Konu : Oligosperm
Kaç Yıllık Evli : 4
Herbalistten Önce Uygulanan Tedaviler: 3 defa aşılama, 1 defa mikroenjeksiyon
Tedavi Başlama Tarihi: 23.05.2003
Tedavi Şekli : Bitkisel Tedavi
Tedavi Süresince Oluşan Belirtiler:

Bitkisel Özlerin Kullanımında Oluşan Belirtiler:
Hareketli Sperm Sayısı: 0
Hareketsiz Sperm Sayısı : 0

TEDAVİ SONRASI SPERMİOGRAM SONUÇLARI:

Sayı: 20.000.000/mi Hareketli Sperm Oranı : %45
Hareketli Sperm Sayısı : 9.000.000/1
SONUÇ: 1 AYLIK HAMİLE

MUSTAFA EKŞİ

Konu:
Sperm düşüklüğü
Kaç Yıllık Evli: 3 yıl
Herbalistten Önce Uygulanan Tedaviler: İlaç tedavisi.
Herbalistte Uygulanan Bitkisel Özlere Başlama Tarihi: 05.01.2005

Herbalistten Önceki Sperm Testi:
İleri Hızlı Hareketli Sayısı: %-
İleri Yavaş Hareketli Sayısı: % 15
Yerinde Hareketli Sayısı: % 10
Hareketsiz: %75  

SONUÇ: Eşi 6 haftalık hamile

ORHAN KOŞTUN

Konu: Sperm hareketliliğinin düşüklüğü, spermde iltihap
Kaç Yıllık Evli: 2 yıl
Herbalistten Önce Uygulanan Tedaviler: Varikosel ameliyatı, ilaç tedavisi
Herbalistte Uygulanan Bitkisel Özlere Başlama Tarihi: 10.12.2004

Bitkisel Özlerin Kullanımında Oluşan Belirtileri:

Herbalistten Önceki Spermiogram Testi:
Total Sperm Sayısı: 27.000.000

Liquifaksiyondan

1. Saatte

2.Saatte

3.Saatte

4. Derecede motilite

5

2

-

3. Derecede motilite

27

25

21

2. Derecede motilite

12

9

5

Herbalistten Sonraki Spermiogram Testi:
Total Sperm Sayısı: 60.500.000

Liquifaksiyondan

1. Saatte

2.Saatte

3.Saatte

4. Derecede motilite

22

16

11

3. Derecede motilite

34

33

31

2. Derecede motilite

13

11

9

Mesaj Tarihi: 03 Ekim 2007 Saat 20:06
gamzem,ben selçuk kayayı tavsiye etmem güzelim.Verdiği bitkilerin ismini bir kağıda yazıp ortağına veriyor,şunları hazırlayıp ver diyor.Ortağı da kavanozları getiriyor paraları sayıyorsun.Çok büyük bir şans ki ortağı yazılan kağıdı odasında  unutuyor ve ben her şeyi not ediyorum.Bir küçük kavanoz için bir dünya para istiyor.Ben de açıyorum ağzımı yumuyorum gözümü.Allah bildiği gibi yapsın.Yumurtlayamayan bayanlara verdiği birgün hayıt ertesi gün civanperçemi içilecek.4-5 milyonluk civanperçemi için  50 milyon istemek hangi kitaba sığar.Asla güzel kardeşim,ona gitme,ondan gelecek fayda Allahtan gelsin sana.Umut taciri bunlar.

Mesaj Tarihi: 03 Ekim 2007 Saat 22:01
hay ağzını öpeyim sara dicem eşin kızıcak:))))valla süpersin öle çok insan var

Mesaj Tarihi: 03 Ekim 2007 Saat 22:49
gözümü de,yanaklar senin,canımı,ciğerimi ye ama he he alemsin kız kahtalı:)))))

Mesajı Yazan: turkansen
Mesaj Tarihi: 05 Ekim 2007 Saat 03:01
Orjinalini yazan: ÇİLEK-10

Merhaba Ben Yeni üyeyim

Herbalist SelçukKaya hakkında bilgisi olan varsa acele bilgilerini paylaşırsa sevinirim
mrb ben yeni katıldım herbalist selcuk kaya çok paracı ama mersinde herbalistatabaySihirli İksir  buna güvenebilirsin eşim kullandı hepatit b çocuk için yazanları oku adam 1 numara

Mesajı Yazan: turkansen
Mesaj Tarihi: 05 Ekim 2007 Saat 03:08
bende tavsiye etmem eşim gitmişti görüşmeye  2 sene önce 75 milyon aldı..........atabay güveloglu adam ın sitesinde çocugu olmayanların nosu var ben annem eşim kullandı ilaç incele

Mesaj Tarihi: 06 Ekim 2007 Saat 15:23
arkadaşlar bırakın herbalisti falanya onlar boş şeyler tabi insanız ve bir umut bağlıyoruz inş. hepimizin olacak v hepimiz o mutluluğu tadacağız.

Mesaj Tarihi: 06 Ekim 2007 Saat 15:28
seçgül nerelerdesin hi görünmüyosun biz emrebeyden randevu aldık bayramdan sonraki hafta eşim gidecek inş.hayırlı haberle gelir çok heycanlıyım ve korkuyorumda allah yardımcımız olsun inş.hayırlı bir müjde veririm sizde bir değişiklik varmı?kib.

Mesaj Tarihi: 08 Ekim 2007 Saat 18:14
aaaa dertli çok sevindim  canım korkma hayırlısı ile testler yapılsın ona göre karar verir doktorunuz.iyi bir doktor...
bizde bir değişme yok şimdilik olamazda yıllar ne gösterecek bakalım

şu herbalist'lere deyinmek istiyorum..lütfen bunlara kanmayalım bende çaresizlikten çok herbaliste başvurdum..hatta çok ünlü biri var kitabı yok satıyor.onunla görüşmüştüm ben telefonda 107 ytl dediği otu aktarda 1 ytl'ye aldım hemde bir poşet dolusu...
tabi bitkinin ismini çok zor öğrendim
herşeyi kendim yaptım içinde ne olduğunu bilerek ve tek tek ne işe yaradıklarını öğrenerek.tabi işe yaramadı biz 3 ay kullandık pes ettik
ama size tavsiyem çok paralar dökmeyin şimdi hastaneler bile ticaret yapıyor herbalistler hiç gözümüzün yaşına bakmazlar :)
iyi akşamlar

Mesajı Yazan: gamzem
Mesaj Tarihi: 22 Ekim 2007 Saat 14:08
herbalist atabay da çok paracı imiş,adam bir kanser hastasından 10 bin dolara varan paralar istiyormuş,sperm ve yumurta problemlerinde ÇAKŞIR otu kızlar,ama hatayda deniz dören diye bir yer varmış orada yetişen olacak,orada otlayan keçi ve koyunlar devamlı ikiz ve üçüz yavrularmış,tabi bide onlar yaprağını yiyor esas marifet kökünde,düşünsenize kökünü bulduğumuzu,dediğim yeri bilen varmı,bir tutam gönderse...

Mesaj Tarihi: 22 Ekim 2007 Saat 16:27
seçgül mrb eşim doktora gitti ama doktor önce hormon bozukluğu var onu tedavi edelim daha sonradasperm üretimine bakacağız demiş iğne vermiş bakalım 2 hafta sonra test yaptırcak eğer iğnelere hormonlar tepki veriyosa dozunu arttıracak ozaman iş kolay olacakmış eğer cevap vermezse çok uğraşacağız inş hayırlısı olur kib.

Mesaj Tarihi: 04 Kasım 2007 Saat 13:09
slm kızlar.ya beyim aktardan aldı bi çakşır kökü ama inş hataydan gelmiştir.Kızlar bu kökü nasıl yapıcam şimdi bilen varmı?

Mesaj Tarihi: 05 Kasım 2007 Saat 13:50
dertli  durumunuza sevindim diyebilirim eşinde ilaç tedavisi uygulanabiliyor bu çok güzel umut verici bir durum.eşinin hangi hormonları bozuk çıktı yazabilirmisin?inşllah iğneler şoook yapacak ve spermler saklandıkları yerden çıkacaklar hiç merak etme sen emre bey dedi ise bişey biliyordur... tabi önce allah..
gelişmeleri bekliyorum sen yaz ben çok sık giremesemde seni takip edicem öpüyorum
allah yardımcınız olsun

Mesaj Tarihi: 05 Kasım 2007 Saat 13:57
sonbahar eşinde ne sorun var?  benim eşim azosperm bir dönem çakşırı bizde kullandık ama ben yaptığım bir karışıma çektirip katmıştım.hazır suları satılıyo ister kendin hazırla istersende hazır olarak kullan. ben sana nasıl hazırlayacağını bulup yazarım
birde tabletleride var çakşırın..
allah tez zamanda şifanızı versin  

Mesaj Tarihi: 08 Kasım 2007 Saat 22:45
seçgül ilgilendiğin için çok teşekkür ederim.benim eşimde hem varikosel var hemde spermin hareketlilik ve sayısı çok düşük.Çakşırın hazırını aldık ta onu içemedi o yüzden kendim yapmak istiyorum.bilmiyorum en etkili hangisi acaba?

Mesajı Yazan: dileksel
Mesaj Tarihi: 14 Kasım 2007 Saat 01:55
arkadaşlar ne olur umıdinizi kesmeyın..ve herbalistlere gelınce..gecen yıl burdakı araştırmalarıma pkos için başlamışken bır cok yer ıle goruştum ıstanbula bıle 150-200 mılyon verilen fıyatlara ve yol parasına ragmen gıtmeye hazırlanıyordum kii şuan gıttıgım aktara ulaştım ve ben şifa buldum.cebım aldıgım fıyatlar sonrasında epey yukluydu ama ben ordan 23 milyon vererek cıkınca ustunede şifamı bulunca inanamadım..gercek uzman karsısındakını sömürmeden yapandır..benım aktarın başı ınanılmaz yogundur tel faks susmaz içerside anababa gunudürr.bu adam resmen amme hizmeti  veriyor..ve sonucta alıyor...o nedenle gercekten aktar olan herbalist degıl aktar diyorum özellikle birilerini bulun..ben ordayken bır cok ınsanın hastalıgına tavsıyeler verdiğine şahidim bir bayanın esıde ameliyat olmuş sanırım cıkmak zorundaydım dınleyemedım tedavı edebılıyorsa soluyor edemıyorsa yapacagım bırsey yok ameliyat yada benlik birşey yok diyor bunu dıyebılen testlerinizi tahlıllerinizi ısteyen bakınca anlayan kişi uzmandır.. 3 haftadır evdeyım eger cıkmyı basarırsam burdakı bır kaç arkadaş ıcınde bısıler alıcam ve mutlaka sızın ıcın azosperm sorununu sorarım..eğer bursada olan arkadaşlar varsa bu konuyla ilgili seve seve goturebılır olmadı yerını tarıf edebılırım..

Mesaj Tarihi: 19 Kasım 2007 Saat 09:52
mrb seçgül eşimin total testosteron alamn hastanesinde doktor test yaptırmış çok düşük çıkmış bu hormonu dengelemeden siper üretemeyiz demiş doktor yaptırdığında 1.75 çıkmış iğne vermiş doktor söylmiştim ya biiki hafta kullandı geçen hafta test yaptırdı çok ii çıktı 3.35 e yükselmiş doktoru aradık çok ii devam et daha sonra değiştircem ii ye gidoyruz dedi çok mutluyum inş sonunda mutlu oluruz hepimiz öpt.

Mesaj Tarihi: 23 Kasım 2007 Saat 10:27
mrb dileksel gerçekten ihtiyacımız var azospermi bizim için sorarsan sevinirim.

Mesajı Yazan: dünya
Mesaj Tarihi: 23 Kasım 2007 Saat 18:16
selam ,
bende aynı problemi yaşamaktayım ve bunu kimseyle paylaşamıyorum artık patlamak üzereyim
lütfen bana yardım edin tecrübelerinizden yararlanmak yönlendirilmek isterim

bol şans

Mesajı Yazan: emre_24
Mesaj Tarihi: 23 Kasım 2007 Saat 21:09
peki bu dediginiz azosper ne oluyor

Mesaj Tarihi: 24 Kasım 2007 Saat 14:15
emre_24
azosperm : sperm sayısının olmaması demektir yani (o)

dertli çok sevindim canım eğer sorun testesteronsa dengelendiği zaman sperm çıkışı olabilir emre beye güven.moralinizi yüksek tutun inşallah ameliyata gerek kalmayacak gelişmeleri yaz
bol şans canım

Mesaj Tarihi: 24 Kasım 2007 Saat 15:40
arkadaşlar,bunun için bir miktar nöbet şekerini fındıkla beraber ezip her akşam süte katılıp içildiğinde sperm sayısını ve canlılığını artırıyormuş.Bunu başka bir sitedeki arkadaşlardan duymuştum.Kadın doğum yapınca eski doktorları sormuş,gözümle görmesem inanmazdım,siz ne kullandınız diye sormuş.Onlar da nöbetşekerli tarifi söylemişler.Mısır çarşısında veya aktarlarda kolaylıkla bulabilirsiniz

Sayfayı Yazdır | Close Window

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.67 - http://www.webwizforums.com
Copyright ©2001-2010 Web Wiz - http://www.webwizguide.com