Sayfayı Yazdır | Close Window

hipnoz yaptıranlar

Nereden Yazdırıldığı: :: SİHİRLİ İKSİR - BİTKİLERLE TEDAVİ YÖNTEMLERİ ::
Kategori: Hipnoz
Forum Adı: Bilinçli Hipnoz
Forum Tanımlaması: Bilinçli Hipnoz Farkındalık
URL: http://www.sihirliiksir.com/forum/forum_posts.asp?TID=693
Tarih: 23 Temmuz 2019 Saat 6:49pm
Program Versiyonu: Web Wiz Forums 9.67 - http://www.webwizforums.com

Konu: hipnoz yaptıranlar
Mesajı Yazan: nazendem
Konu: hipnoz yaptıranlar
Mesaj Tarihi: 21 Ağustos 2008 Saat 10:27am
    hipnoz yaptıranlar varsa deneyimleriyle ilgili bilgi verebilirmi

Cevaplar:
Mesajı Yazan: adaeren
Mesaj Tarihi: 05 Eylül 2008 Saat 2:39am
    merhabalar, ben gecen kış hipnoz oldum , 4 - 5 seans, ilk başta sonucunu söyliyeyim , gayet işime yaradı, faydasını gördüm.

hipnoz olmak istememim sebebi sınaw içindi. ( dgs - dikey geçiş sınawı) , ders çalışırken konsantre olmak, farkındalık , dış etkilerden etkilenmemek , şekil yeteneği ile bölümde, net bir zihinle ayrım yapabilmek,
çabuk karar verebilemek , zihinsel ve ruhsal odaklanma üzerine diyebiliriz..

ilk hipnoz olduğumda, hipnoz olup olmadığımı tam olarak anlayamıştım, "-ama olmuşum :)" , 2. c hipnoz oluşumda bunu denemek istedim , gerçekten hipnozdamıyım diye, ve cevap "-evet oldu", ayağımı hareket ettirmek istedim ama yapadım..

- ne hissediyorsunuz diye sorcak olursanız

rahatladığınızı ve sizin de istediğiniz bir amaç için ,size söylenen telkinlerle biliçli olarak ve size destek olan - yardımcı olan - birisinin size, sizin istediğiniz şekilde programlammanın verdiği tad , sizi başarıya yada istediğiniz "şey" e yaklaştırıyor.

-hatta yaklaştırmaktanda öte , onu yaşamanıza yardımcı oluyor, yol gösteriyor diyebilirz..

*karmaşık yazmış olabilirm, dilimin kusuruna bakmayın..

Mesaj Tarihi: 05 Eylül 2008 Saat 2:39am

- ne hissediyorsunuz diye sorcak olursanız

rahatladığınızı ve sizin de istediğiniz bir amaç için ,size söylenen telkinlerle bilinçli olarak ve size destek olan - yardımcı olan - birisinin size, sizin istediğiniz şekilde programlammanın verdiği tad , sizi başarıya yada istediğiniz "şey" e yaklaştırıyor.

-hatta yaklaştırmaktanda öte , onu yaşamanıza yardımcı oluyor, yol gösteriyor diyebilirz..

*karmaşık yazmış olabilirm, dilimin kusuruna bakmayın..

Mesaj Tarihi: 05 Eylül 2008 Saat 11:32am
    selam adaeren.aslında ben de hipnozun benim için faydalı olabileceğini düşünüyorum ama bazı çekincelerim var.Birincisi seans ücretleri çok pahalı.Tek seans 250 ytl .4-5 seans oldukça maliyetli oluyor.Sonucundan hiç bir yarar göremezsem oldukça büyük bir mali kayıp.
Sen nerede ve nekadara yaptırdın.Ayrıca sınavı kazanabildin mi?Dilersen özelden de mesaj atabilirsin.Yardımcı olursan sevinirim.

Mesajı Yazan: muratseko
Mesaj Tarihi: 05 Eylül 2008 Saat 4:36pm
aşırı pahalı bence bi tuzak onlar 4 5 seansda güzel para gider ,ben o parayı verecegime o sitresle yasarım : )

-------------
Şehvetin adını Aşk Koydular;
Eger Şehvet Aşk Olsaydı
Eşekler Aşkın Şahı Olurdu

Mevlana Celaleddin Rumi

Mesajı Yazan: eramir
Mesaj Tarihi: 05 Eylül 2008 Saat 10:01pm
    merhaba,
hayırdır sizde mi yaptırdınız hipnoz? nereden biliyorsunuz tuzakları? gerçi her konuda olduğu gibi bu alanda da "işini iyi yapanlar" ve "sadece para için yapanlar" diye ayrılıyorlar. eğer siz böyle bir olay yaşadıysanız, bunu burada belirtin ki insanlar o yanlış kişilerle irtibata geçmesin. ama yok ben öyle bişey yaşamadım, haybeden sallıyorum diyorsanız o başka... !

Mesaj Tarihi: 06 Eylül 2008 Saat 12:21am
sana harfi harfi katılıyorum eramir arkadasım

-------------
Eger Şehvet Aşk Olsaydı

Mevlana Celaleddin Rumi

Mesaj Tarihi: 06 Eylül 2008 Saat 12:28am
    yani sallıyorum diyorsun öylemi?

Mesaj Tarihi: 06 Eylül 2008 Saat 12:29am

benmi diyorum anlamadım?

-------------
Eger Şehvet Aşk Olsaydı

Mevlana Celaleddin Rumi

Mesaj Tarihi: 06 Eylül 2008 Saat 12:35am
    sanırım öyle benim yazdığım yazıya harfi harfine katılıyorsanız son cümleyede katılıyorsunuz demektir bu. nedir yani sizin hipnoza bakışınız? kulaktan duyma mı yoksa tecrübeyle sabitlenen bir durum mu?

Mesaj Tarihi: 06 Eylül 2008 Saat 12:40am

sizin bi tuzak olarak nitelendirdiginize katılıyorum demek istedim son cümleyi kulak arkadası ettim pardon

-------------
Eger Şehvet Aşk Olsaydı

Mevlana Celaleddin Rumi

Mesaj Tarihi: 06 Eylül 2008 Saat 12:48am
    ben tuzak olarak nitelendirmiyorum ki, zira sizin gibi bendeki bilgi kulaktan dolma değil, ben bu işi profesyonel olarak yapanları tanıyorum. ve size diyorum ki eğer sizi birisi dolandırdıysa bunu söyleyin ki insanlar onlara gitmesin diyorum. Cümlelerim açık değilse daha sade bir dil ile de anlatabilirim!

Mesaj Tarihi: 06 Eylül 2008 Saat 12:54am
biraz benim jeton geç düstü kusura bakma,senin o ilklafı yazdıgını bana degil diye sanmısdım gözden pek geçiremedim bendeki bilgi dogru kulakdan dolma peki ne oluyor bu hipnozu yaptırınca erektiro sok etkisiyle resetmi çekiyor beyne ruha biliyorsunuzya anlatın ozaman

-------------
Eger Şehvet Aşk Olsaydı

Mevlana Celaleddin Rumi

Mesaj Tarihi: 06 Eylül 2008 Saat 1:02am
    peki,
bir kere yaptırdığınız hipnoz bilinçli hipnoz, adı üstünde şuurun açık, seni uyutmak, yok havalarda döndürmek falan yok. başta ne için hipnoz yaptırdığınızı bilmelisiniz, yani bunu siz belirliyorsunuz. benim dikkat dağınıklığım var, benim xxx şeye karşı bağımlılığım var ama artık istemiyorum, bırakmak istiyorum gibi... konuya siz karar veriyorsunuz, ihtiyacınız olan şey ne ise. sonrasında hipnozu yapan doktor size bu konuda telkinler veriyor. ben birkaç seansta ciddi yol alan insanlar tanıyorum. sınava girenler, alerjisi olupta azalanlar. eğer bu konu ile ilgileniyorsanız bu işi ciddi yapanları araştırın bulun ve onlardan dinleyin derim.

Mesaj Tarihi: 06 Eylül 2008 Saat 1:07am

peki bunu yapanların meslegi pisiyatrimi yoksa piskolog  veya o işi bilenlermi,sizin kafanızdaki karışıklıgı mı alıyor bu işi yapanlar ne bilim oraya giden insanın ruh saglıgı bozuksa onadamı iyi geliyor

-------------
Eger Şehvet Aşk Olsaydı

Mevlana Celaleddin Rumi

Mesaj Tarihi: 06 Eylül 2008 Saat 1:13am
    bir kere öyle önüne gelen ben hipnoz yaparım diye çıkamaz ortaya, bunun için üniversitelerde düzenlenen kurslar var, eğitim veriyorlar, seminerler düzenliyorlar, uygulamalı kurslar var, ve en sonunda bir sınava tabi tutuluyorlar bunun sonucunda sertifikalarını alıyorlar. ve her isteyen bu kurslara katılamıyor, sadece hekimler katılabiliyor. aslında onlar değil siz kendinize yardım ediyorsunuz, onlar sizden aldıklarını sizin bilincinizin en müsait olduğu anda size telkin yoluyla geri veriyorlar. normalde düşünerek tek başına yapamadığınız şeyleri onların yardımıyla yapabilir hale geliyorsunuz.

Mesaj Tarihi: 06 Eylül 2008 Saat 1:17am
bilgilerden dolayı tesekkürler ben tuzak derkende para konusunu abartan kisileri kast etmisdim,yoksa anlamam hipnozdan felanda yardımcı bi konuysa tabi yapılması gerekli olabilir,yaptıran diger arkadaslar da varsa hangi mikayetlerini giderdiyse yazarlarsa bizlerde daha ayrıntılı bilgilene biliriz.

-------------
Eger Şehvet Aşk Olsaydı

Mevlana Celaleddin Rumi

Mesaj Tarihi: 06 Eylül 2008 Saat 1:22am
    evet haklısın, bencede insanlar tecrübelerini paylaşmalılar burada, ki kafalardaki hipnoz ile ilgili bu öcüymüş düşüncesi kalksın. bende tanıdığım ve hipnoz yaptırdığını bildiğim insanlardan rica edeceğim, buraya bildiklerini yazsınlar.
ve mümkünse bir daha bir konuda konuşurken sağlam delillere dayanarak konuşun. faydalı olsun.
iyi akşamlar diliyorum size.

Mesaj Tarihi: 06 Eylül 2008 Saat 1:25am

ön yargılarımızıda yıkıyormu aceba bu hipnoz?sizede iyi geceler.

-------------
Eger Şehvet Aşk Olsaydı

Mevlana Celaleddin Rumi

Mesaj Tarihi: 06 Eylül 2008 Saat 2:39am
    merhabalar, hipnoz hakkında bayağı bi konuşulmuş benim gibi hipnoz olan diğer arkadaşlarda yorumlarını yazıcaklar , daha fazla fikriniz olabilir..

fiyatlar düşünüldüğü kadar abartılı deil ve genelde seans hesabı değil de, ilk görüşmeyle(-ki bu bütün süreci belirliyor ) birlikte kaç seansa kadar çıkarsa çıksın sabit bir ücret üzerinden çalışıyorlar, eskiden yetipeni üni nin hekimkeri total 800 1000 civarı bir fiyata yapıyordu..

benm hipnoz olduğum doktarla görüşmenizi sağlayabilirm..

*bir arkadaşta konuyla pek ilgisi olmadığı halde garip şeyler demişi olayı açıklığa kavuşturmak açısından şöle bir örnek verebilirim,

local anestezi uygulamalarında bile artık hipnoz kullanıyor, narkoz yada herhangi bir kimyasal almadan..
açıklayıcı olabilmişimdir umarım ..

Mesaj Tarihi: 06 Eylül 2008 Saat 2:40am

*bir arkadaşta konuyla pek ilgisi olmadığı halde garip şeyler demişi olayı açıklığa kavuşturmak açısından şöle bir örnek verebilirim,

local anestezi uygulamalarında bile artık hipnoz kullanıyor, narkoz yada herhangi bir kimyasal almadan..
açıklayıcı olabilmişimdir umarım ..

Mesaj Tarihi: 06 Eylül 2008 Saat 11:43pm
arkadasım konuyla alakası olmuyan garip seyler yazdım dogru bilmedigimden dolayı olsa gerek hipnoz deyince akla gelen pek sey yok.

-------------
Eger Şehvet Aşk Olsaydı

Mevlana Celaleddin Rumi

Mesaj Tarihi: 07 Eylül 2008 Saat 2:16am
    tmm süper , forumun bu bölümüde hipnoz hakkında bilinenlerin paylaşılması için ztn, bilen deneyimlenenler anlatsınki bilelim .. , hoş bir bölüm..
türkiye için yeni bir alan sayılabilir..

Mesajı Yazan: dgndyn
Mesaj Tarihi: 08 Eylül 2008 Saat 11:37pm
Merhaba arkadaşlar bende  bilinçli hipnoz oldum.Açıkcası önceden pek inanmıyordum bununla ilgili  bazı dökümanlar okudugumda  biraz bilgi sahibi olmuştum.Ama hala tedirginliklerim wardı.Arkadaslarımın  hipnoz oldugunu gorunce biraz rahatlamıştım ve bilinçli hipnoz olayına inanmaya başlamıştım.Sorunum ise dikey geçiş sınawına hazırlanmak, odaklanmak, heyecanlanmak, stressli olmak ve bunun gibi birçok sorunlarım vardı.Bunun üzerine hipnoz oldum aldığım telkinleri yerine getirmeye çalıştım en onemlısı ınandım basarabileceğime. ve yawas yawas  bu sorunlarımdan kurtulmaya başladım.Sınawda gayet rahattım,heyecanlanmadım.basarabileceğime inandım ve sonucunda da BAŞARDIM.

Mesaj Tarihi: 08 Eylül 2008 Saat 11:47pm
Bilinçli hipnozu ciddiye alan  arkadaşlar benimle iletişime geçebilir.Bu işi profesyonel kişilerden almalarını tawsiye ederim. 

Mesaj Tarihi: 08 Eylül 2008 Saat 11:47pm

nasıl oluyor peki bu iş dgnyyn ne hissediyorsun bu esnada kaç defa oldun kimler tarafından yapıldı bu hipnoz işi

-------------
Eger Şehvet Aşk Olsaydı

Mevlana Celaleddin Rumi

Mesaj Tarihi: 08 Eylül 2008 Saat 11:50pm
1)4-5 defa oldum
2)gayet iyi hissediorum yaptıgım hataları yapmadım sınawda sadece sınawda değil hayatımda da bunu kullanıorum  
3)profesyonel kişilerden yani sertifa almış doktordan

Mesaj Tarihi: 08 Eylül 2008 Saat 11:52pm
tesekkürler bilgilerden dolayı hangi sehirde oldun mesela ücreti ne kadar dı?

-------------
Eger Şehvet Aşk Olsaydı

Mevlana Celaleddin Rumi

Mesaj Tarihi: 09 Eylül 2008 Saat 12:42am
İstanbulda oldum.Arkadaşımın abisi  yaptı kendisi hem doktor hemde bu işin sertifakasını almış  profesyonel birisiydi tanıdık oldugundan bana biraz uygun fiyata oldu 600 ytl gibi bi fiyattı

Mesaj Tarihi: 09 Eylül 2008 Saat 12:51am

bilgilerinden dolayı tesekkürler.

-------------
Eger Şehvet Aşk Olsaydı

Mevlana Celaleddin Rumi

Mesaj Tarihi: 09 Eylül 2008 Saat 1:33am
rica ederim..

Mesaj Tarihi: 09 Eylül 2008 Saat 10:03am
    İstanbul Bakırköyde hipnoterapi yapan bir uzman pmikolog varmış.Turkuaz terapi merkeziydi sanırım.İnternetten buldum ve çok ilginç hikayeler vardı.Buraya giden varmı acaba.Ama çok pahalı yaaa.Seansı 250 ytl.

Mesaj Tarihi: 09 Eylül 2008 Saat 11:38pm
gerçekden pahalıymıs fiyatı ama asırı sorun varsa deger yani tedavi edilirse.

-------------
Eger Şehvet Aşk Olsaydı

Mevlana Celaleddin Rumi

Mesajı Yazan: ananas123
Mesaj Tarihi: 06 Ağustos 2012 Saat 12:28pm
off biraz bilgi alabilseydik :/

Mesajı Yazan: hipnozium
Mesaj Tarihi: 30 Mart 2019 Saat 11:29am
İSMİM DR FATİH GÜVEN KENDİM HİPNOZ UYGULATAN BİR PROFESYONELİM AYRİCA KENDİME DE OTOHİPNOZ UYGULAMAKTAYIM 05319946906 TEL NUMARAM WWW.HİPNOZİUM.COM.TR
BAĞDAT CADDESİ SUADİYEDE ÇALIŞMAKTAYIM HER HASTALIK İÇİN TEK SEANS KİLO İÇİN HER 10 KG FAZLALIK İÇİN BİR SEAN YAPIYORUM .EĞER Kİ HASTALIĞINIZ YA DA ŞİKAYETİNİZ GEÇMEZSE KİLO VEREMEZSENİZ PARANIZI İADE EDİYORUM.İYİ VE AYDINLIK BİR GÜN DİLİYORUM.....

-------------
WWW.HİPNOZİUM.COM.TR

Sayfayı Yazdır | Close Window

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.67 - http://www.webwizforums.com
Copyright ©2001-2010 Web Wiz - http://www.webwizguide.com