Sayfayı Yazdır | Close Window

ALWEYNA CİLT MASKESİ Nİ DENEYEN ARKADASLAR VARMI..

Nereden Yazdırıldığı: :: SİHİRLİ İKSİR - BİTKİLERLE TEDAVİ YÖNTEMLERİ ::
Kategori: Denenmiş Bitkisel Reçeteler
Forum Adı: Tecrübe ettiğiniz ilaçları bu bölümde paylaşın
Forum Tanımlaması: Tecrübe ettiğiniz ilaçları bu bölümde paylaşın
URL: http://www.sihirliiksir.com/forum/forum_posts.asp?TID=710
Tarih: 18 Ekim 2019 Saat 9:04am
Program Versiyonu: Web Wiz Forums 9.67 - http://www.webwizforums.com

Konu: ALWEYNA CİLT MASKESİ Nİ DENEYEN ARKADASLAR VARMI..
Mesajı Yazan: asimalko
Konu: ALWEYNA CİLT MASKESİ Nİ DENEYEN ARKADASLAR VARMI..
Mesaj Tarihi: 05 Ekim 2008 Saat 12:59am
MERHABA ARKADASLAR.. YENİ ÇIKAN BİR ÜRÜN VARMIS ALWEYNA KİL MASKESİ.. DENEYENLERİN OLUMLU VE OLUMSUZ YORUMLARINI BURADA YAZARLARSA BUTUN ARKADASLARA CILT BAKIMINDA NASIL BIR URUN OLDUGU HAKKINDA FIKIR SAHİBİ OLMALARINI SAĞLAYABİLİRİZ...
ŞİMDİDEN HERKESE TEŞEKKÜRLER..

Cevaplar:
Mesajı Yazan: melekleradasi
Mesaj Tarihi: 07 Ekim 2008 Saat 11:31pm
    arkadaşlar merhaba...

uzun zamandır siteyi takip etmekteyim.en sonunda benimde burada paylaşabileceğim bir sorunum oldu.bütün yaşıtlarım gibi bende sivilce mağduruyum.araştırmadık yöntem denemedigim tavsiye kalmadı...az önce bir siteye şans eseri girdim yeni bir ürün çıkmış ALWEYNA YÜZ MASKESi diye deneyen gören bilgi sahibi varsa yazsın.bana çok çekici geldi . KİL ÖZLÜ bir maske...çok şirin.ama sizlerede akıl danışayım.param boşa gitmesin...DUYAN GÖREN KULLANAN VARSA YAZSIN CVP BEKLİYORUMMMM....

Mesaj Tarihi: 08 Ekim 2008 Saat 12:29pm
sonunda bende alabıldım. ama sunu soleyım zor bulunuyormus ıhrac edılıormus uretımın cogu iç pıyasaya tam gırmemıs sanırım.
ben daha 2 kere kullandım ve cıltte harıka sonuc verdı sıyah noktalar yok oldu.sıvılcem zaten yoktu ama cıltte super bır gerdırme sagladı.
bende kı kutuya baktıgımda ole tek kullanımlık deıl en az 20-25kere kullanılıyor. eczacının soyledıgıne gore ıse ıcınde sadece kıl deıl cılt ıcın gereklı olan ve cil sivilce tedavısınde faydalı olan bırcok urun varmıs. yanı sadece kıl deıl mıs bıtkı ozlerı yogunluktaymıs.
ben eczaneden aldım ama orada aktarda yada eczanede varmı bılmıyorum bı arastır ıstersen..

Mesajı Yazan: cadiseni_42
Mesaj Tarihi: 08 Ekim 2008 Saat 1:14pm
merhaba tatlım ben bu bahsettiğin maskeyi şu anda kullanmaktayım.piyasaya çıkaalı 2 hafta oluyor.ben eczane aktar her yeri dolaştım ama bulamadım çok sayıda talep varmış ben üreticisinden aldım.bu ürünün-----  sitesi var oradan siparişi verdim.bence denemelisin leke sivilce özellikle cilt beyazlatmada çok faydasını gördüm.paran boşa gitmez.denemelisin zaten öle fiyatı çok uçuk bir fiyat
sebep:site adı ,adres vermeyiniz

Mesaj Tarihi: 10 Ekim 2008 Saat 11:56pm
    hey cadı.. demek sende kullanıyorsun bende bı ben kullanmaya basladım dıe uzuluyordum.. sende memnunsun herhalde benım gıbı. bıde bak ne dıcem ole kıl maskelerı gıbı dokulmuyor cılde kalıp gıbı oturuyor farkettın mı sende...
bıde o gerdırıp ferahlatması yokmu.. ben ellerım ıle ayaklarıma da yaptım. malum cok sıgara ıcmekten derıde sararmalar oluyor ama kayboldum sımdı daha ılk kullanımda..
sende dene ıstersen.. harıka bıseymıs hakıkaten..
bıde cok tesekkur ederım adresı verdıgın ıcın ben eczaneden bıdaha almaya gıttım kuzenıme bulamadım. dedıgın sıteye gırdım sıparısı verdım..

Mesaj Tarihi: 10 Ekim 2008 Saat 11:57pm
    melekleradası arkadasım.. bak cadı arkadasım adresı verdı.. hemen kullanmaya basla.. memnun kalacaksın..

Mesaj Tarihi: 14 Ekim 2008 Saat 7:18pm
bencede denemeye değer servet ödemeden güzel bir cilde sahip olabilirsin.asimalkonunda dediği gibi cildi o kadar güzel beyazlatıyorki ilk kullanımda görürsün zaten....hadi tatlım hemen kulllan bence bizi hbrdar et beğenip beğenmediğine dair....

Mesajı Yazan: muratseko
Mesaj Tarihi: 14 Ekim 2008 Saat 9:38pm
arkadaşlar nerede bulabiliriz bunu aktarlardamı olur? eczanedemi yoksa internetten sıparis mi veiyoruz? bi aydınlatırmısınız size zahmet..

-------------
Şehvetin adını Aşk Koydular;
Eger Şehvet Aşk Olsaydı
Eşekler Aşkın Şahı Olurdu

Mevlana Celaleddin Rumi

Mesaj Tarihi: 15 Ekim 2008 Saat 12:04am
    murat kardes. ben eczaneden aldım. form sıtelerınden bakıyorum zor bulunuyormus.sen yasadıgın yerde bı sor ıstersen eczane ve baharatcılara.. yada son care ınternete bakacaksın artık orada bulursun sanırım.
cadı arkadasım adresını bulmus yazmıstı forma ama yasak oldugu ıcın kaldırmıslar. sen bı tarat ıstersen genede.

Mesajı Yazan: kahtal?
Mesaj Tarihi: 15 Ekim 2008 Saat 10:45pm

bende denicem bakalım nasıl bişeymiş....dediğiniz kadar varmı merak ettim dorusu.aktardan kil alıp maske yapıodum.bide bunu deniyelim.Ankara'da vardır umarım.hemen eczanelere sorucam...bide kaç kuruş bu arkadaşlar?Evil Smile

Mesaj Tarihi: 15 Ekim 2008 Saat 11:09pm
asimalko kardeş teşekkürler bilgilerinden dolayı inş kolay buluruz.

-------------
Eger Şehvet Aşk Olsaydı

Mevlana Celaleddin Rumi

Mesaj Tarihi: 17 Ekim 2008 Saat 1:48am
önemli değil arkadasım sonucta bazı seylerı paylasmamız gereklı.. bı arastırın bulursunuz ınşallah. ben 15ytl ye aldım ama sızın orda belkı pahalıdır belkı ucuzdur onu bılemem. uzerınde standart bı fıyat yazmıordu benım kutumun..

Mesaj Tarihi: 17 Ekim 2008 Saat 12:53pm
selamlarrr...şimdi arkadaşlar;ben aktardan,kil alıp sulandırıp cildime haftada 1 uyguluyordum.bende buldum,ewet 15ytl.aktardan alınan kilden pahalı....ee 2 side kil,2side sulandırılıp kullanılıo...ben; satucı 15 diyince sandımki, hazır maskeler gibi.ama değil. aynen aktardan alınan kil gibi sulandırmamız lazımmış.bu ürünü almam için;diğer aktardaki kilden bi farkının olması lazım.çünkü:ürün aynı,aynı şekilde hazırlanıo,ama birisi daha pahalı.alweynanın aktardaki kilden farkı nedir?bilenlerin yorumlarını bekliyorum.... sevgiler

Mesajı Yazan: tanem
Mesaj Tarihi: 17 Ekim 2008 Saat 12:59pm
://www.-------------/----------------=asimalko - ://www.-------------/----------------=asimalko ://www.gittigidiyor.com/main/search.php?aramasatici=asimalko -    bu sen

misin asimalko arkadaşım alweyna satan.

sebep:adres vermeyiniz

Mesaj Tarihi: 17 Ekim 2008 Saat 8:36pm
tanem selam....asimalko alweyna satışını yapıyor diemi sordun????cevap bekliyoruz asimalkodan belkide nik benzerliğidir

Mesaj Tarihi: 17 Ekim 2008 Saat 9:29pm
bu dediginiz seyi normal kille nasıl ayırıyoruz bu kilin bi çeşitimi.. anlıyamadımda bi anlatırmısınız!

-------------
Eger Şehvet Aşk Olsaydı

Mevlana Celaleddin Rumi

Mesaj Tarihi: 17 Ekim 2008 Saat 11:08pm
tanem arkadasım benım bu sıteye kayıt tarıhıme bakarsan oradan da aradakı benzerlıgın farkına varabılırsın. ben satıyor olsam burada bende var derım bende zor buldum dıyorum.

Mesaj Tarihi: 17 Ekim 2008 Saat 11:13pm
Orjinalini yazan: kahtalı

selamlarrr...şimdi arkadaşlar;ben aktardan,kil alıp sulandırıp cildime haftada 1 uyguluyordum.bende buldum,ewet 15ytl.aktardan alınan kilden pahalı....ee 2 side kil,2side sulandırılıp kullanılıo...ben; satucı 15 diyince sandımki, hazır maskeler gibi.ama değil. aynen aktardan alınan kil gibi sulandırmamız lazımmış.bu ürünü almam için;diğer aktardaki kilden bi farkının olması lazım.çünkü:ürün aynı,aynı şekilde hazırlanıo,ama birisi daha pahalı.alweynanın aktardaki kilden farkı nedir?bilenlerin yorumlarını bekliyorum.... sevgiler

kahtalı arkadasım benım bıldıgım kadarı ıle ve eczacıdan ogrendıgım kadar ıle ınternettende takıp ettıgım kadarı ıle. sadece kil deilmiş içindeki. ısırgan-lavanta-bugday-inci tozu falan gibi extractlar varmıs..
çamur kıvamına gelmesı ıcın zaten kil olması zorunlu olması lazım herhalde..

Mesaj Tarihi: 17 Ekim 2008 Saat 11:38pm
teşekkürler öncelikle asimalko......ewet bende baktım alweyna die aratınca zatii sitesi gelio...inci tozunun pahalı olduğunu biliyorum 15 ytlye satılması ilginç.nese isteyen denesin bencede.deneyenlerin yorumlarını bekliyoruzHug

Mesajı Yazan: melekleradasi
Mesaj Tarihi: 18 Ekim 2008 Saat 1:33pm
arkadaşlarrr sonunda bende buldummmm alweynayııı.süper bir ürün daha 3 kez kullanmamda bile o kadar faydası olduki bebek gibi bir yüze sahip olucam inanıyorum.sitesinden aldımmm ucuz ve inanılmaz etkili deneyinnn pişman olmucaksınız.aksatmadan düzenli olarak kullanıyorum.içinde sadece kil yok bitki özleri bulunmakta.birde şunu belirtiyim cilt beyazlatma özelliği var sigara kullandığım için bu etkiyi ben hemen farkettim.denenmeye değer ben denedim ve mutluyumm.asimalko kardeşim yardımların için çok saol.ürün hakkında yorumların beni aydınlattı ona göre karar verdim almaya.

Mesajı Yazan: selfsefl
Mesaj Tarihi: 18 Ekim 2008 Saat 8:19pm
arkadaslar hangi site bu nasıl getirtebiliriz 15 liraysa harika gercekten. herkes memnun görünüyor. ben talhadan getirttiğim cilt beyazlatıcı krem kullanıyorum aynı anda bunu da kullanabilir miyim acaba bir sorun olur mu 

Mesajı Yazan: doctortalha
Mesaj Tarihi: 18 Ekim 2008 Saat 9:01pm
yorgun_15 bana bu ürnden bahsetti isin beyazlama kısmı beni  ilgilendirdigi icin o yönden inceledm..mesela asimalko sen 8 ekmde almıs gözüküyorsun forumda ve su an tarih 18 ekim ...10 gunde beyazlamak imkansızz..Ha beyazlarsnz anck yarım ton - 1ton gecici bir acılma olur onun da sebebi kildeki üstteki pigmentli ölü deriyi atmaya yarayan limonun etkisine benzer maddeler oldugndan dolayı..Yani siz herhangi bi manavdan limon alıp 3-5 kere yaparsanız aa ne güzel etkili olmus diyip mutlu olrsunuz ama beyazlık devam etmezzz...Kurutucu etkisnden dolayı ürünün siyah nokta ve yaglanmayı alması dogall...belki cilede etkili olabilr ama keske diyebilseydmki bu gercekten baya beyazlatır..bnde kullanrdım yemin ederm...Fakat umarım yanılıyormdurda birisi 3-5 ay kullanırda 3-5 ton acıldm der..Bu arada Benm krem bu cilden daha ucuza gelior büyk boy aldıgınzda haberinz olsun :) ..Aylık 8 tl ye gelior ben hesapladm büyük boy alımında...

Mesaj Tarihi: 19 Ekim 2008 Saat 2:03am
    arkadasım 10 gunde dıyorsun tamam 10 gun oldu kullanalı. ve sunu soleyı haftada 3 kereden olurmu sana 10 gun boyunca en az 4 kez kullanma.. kılden gelen parlaklık dıyorsun tek kullanımlık maskeden zaten beyazlıdıgını bılıyoruz. bunun ıcınde dıkkat edersen yada sıtesıne bakarsan ıncı tozuda var. yanı senın lımon al manavdan demenle olmuyor.
takı senın kremın belkı daha etkılıdır belkı deıldır. ama bı anda o kadar ınsan bunu overken takı ben deıl bana satasmanı anlamıs deılım.
sanırım sıhırlı ıksırde buyuk bır rantını kaybedeceksın korkusu ıle bunu yaptın o yuzden senı anlayıslada larsılayabılıyorum.
senın kremın su fıyata yada kucuk boyu bu fıyata demek le olmuor. senın saglık bakanlıgından onayın var mı arkadasım.

Mesaj Tarihi: 19 Ekim 2008 Saat 2:05am
yorgun arkadasım arap kızıda cılt beyazlatıyor. ben sana maskeyı tavsıye ederım. kullan etkısını gor. maskeden sonra ıstersende o kremı kullan nemlendırıcı olarak. karar senın tabıkıde..

Mesaj Tarihi: 19 Ekim 2008 Saat 2:24am
doctortalha kardeşim biz burda ürün satmıyoruz kullanılan bir ürünü tavsiye ediyoruz.fiyatını ve etkisini tartışıyoruz.nerden biliyorsun bu ürünü hiç gördünmü yada denedinmi ön yargılı davranmışın.ayrıca asimalko kardeşimin dediği gibi bu konudaki ilk msjında tedirginlik var.madem böle bir krem satma düşüncen var ayrı başlık aç primini ordan yap.bütün hesabını ayrıntısına kadar yapmışın.ayrıca temiz vebakımlı bir cilt parlar buda bir çeşit kil maskesi olduğu için temiz ve parlak görünmeyi saglıyor.tıbben düşünecek olursak senin dilinden onu bilemem.cilt beyazlatma tam anlamıyla istersen sanırım kimyasal peeling ile olmakta buda sakıncalı.
o yüzden asimalkonun dediği gibi rantı bırakıp birbirmize yardımcı olalaım.sende kremini tanıt ama kıyaslama isteyen kremi isteyen maskeyi alsın

Mesajı Yazan: han?meli
Mesaj Tarihi: 19 Ekim 2008 Saat 3:32am
herkezin ağzında bu maske var. bende bugun sıparıs verdım. hemen kullanmaya baslıcam. sonucları sızınle paylasırım arkadaslar.

Mesaj Tarihi: 19 Ekim 2008 Saat 6:23pm
asimalko maskeyi ben de kullanmak istemiyor degilim . ama bazı şüpheleri de hoş görmeniz lazım.olayı rant kavgasına tasımanın kimseye faydası yok. burda herkesin belli amaçları var onun için ugrasıyoruz. aslına bakarsan asimalkoyu görüncem şüphelendim. ama sen ben satmıyorum demişsin.bence bu kadar benzerlik fazla degil mi? elbette sen satıyorsan ürünü öveceksin.benim için önemli olan kullanan kişilerin memnuniyeti. şöyle bakıyorum kullanan herkes memnun. öyleyse benim için problem yok. maskeyi denemeyi düşünüyorum. ama dediğim gibi bazı şüphelerim var ve sormak zorundayım. kalıcı beyazlık olması önemli bence.ama o kadar uzun süre kullanan yok henüz.zaten sonucta maske cilt beyazlatma özelliği olan birşey degil. ama gercekten faydalı görünüyor.yani kısaca benim sorum beyazlık ne kadar saglıyor ve kalıcı olur mu beni ilgilendiren bu.

Mesajı Yazan: lila
Mesaj Tarihi: 19 Ekim 2008 Saat 7:37pm
Yaa ben bayağı bi gündem dışı kalmışım. Böyle bi maske olması harika :) Doğal olması çok güzel. İçeriğini tam olarak yazabilirmisiniz? ve eczaneden istesek ve ezcane getirtse olmaz mı? Net dışında nasıl bulabilirim?

Mesaj Tarihi: 19 Ekim 2008 Saat 7:45pm
Arkadaşlar bir kişinin bu maske hakkındaki yorumlarını aktarıyorum:
merhaba arkadaslar.. bende sızınle harıka bırsey paylasmak ıstıyorum.. bundan tam 6 ay once cılt sorunlarım yuzunden doktora gıttım. doktor dırek roucutane adlı ılacı verdı. efet kullandım tam 3 ay. sonucmu soleyım husran karacıgerım mafolmus sıvılceler lekelermı kullanırken gectı ama bırakınca 1 hafta ıcınde tekrar cıktı..
ben ne yaptım pekı soleyımmı tekrar bı eczaneye gıttım ve bu sefer dogal bır urun almak ıstedıgımı soyledım oda dırek bana yenı gelen bır kıl maskesı var ALWEYNA su anda herkes onu kullanıyor dedı. ne olacak dedım karacıgerı mahfetmısız sonucta agızdan alıncak bısey deıl denemekte fayda dıyerek aldım..
ve sunu butu samımıyetım ıle soyluyorum daha ılk kullanımda sıyah noktaları aldı ve yuzumu oyle bır gerdırdı kı ınanamadım. 1 ay boyunca aralıksız kullandım haftada 3 kere ve cıldım de dogum sonrası olusan lekem gectı sıvılcelerden tamamen kurtuldum. hatta makyajdan dolayı olusan bazı cılt ızlerı vardı onların bıle bu gerdırme sonucunda gozle gorulur bı sekıldee sıkılastıgını hıssettım.
o kadar urun kullandım ve servet doktum ama bu alweyna adlı kıl maskesının cok cuzı bır rakama bu kadar ıs yapacagını ınanın tahmın etmezdım..
ve 2 kutu daha aldım sımdı kocamda denıyor ve onunda cıldınde acılmalar olustu artık daha bı yakısıklı oldu gozumde buna gozlerımle sahıdım..
kalan 1 kutuyuda bacaklarımda ve ellerımde kullanıyorum maskee olarak sıkılastırıcı ozeellıgı oldugu ıcın sımdıden yaslanmaya karsı kendımı bakıma soktum ve su anda harıka bır sekılde ılerlıyoruz.

AMA BIR SORUN VAR ARTIK O ECZANEDE URUNU BULAMIYORUM NE KADAR ARADIYSAMDA BULAMIYORUM ECZACI ARTIK SIPARISLERI SIRAYA KOYDUGUNU VE GELIR GELMEZ MUSTERILERINE O SIRAYA GORE VERECEGINI SOYLEDI.BEN 16.SIRADAYIM DORT GOZLE SIRANIN BANA GELMESINI BEKLIYORUM..

AMA SIZDEN RICAM ALWEYNA ADLI MASKEYI BULABILECEK YADA SATAN ARKADASLAR VARSA LUTFEN BENIMLE ILETISIME GECSIN AKRABALARIMA SOZ VERDIM KENDIM ICIN DE YEDEK TUTACAGIM ECZANEDEN GELECEK OLAN HARIC.. EN AZ 5 KUTU ALACAGIM BEN 20 YTL DEN ALDIM VE INANIN 50YTL YE KADAR VEREBILIIM..

YARDIMLARINIZ ICIN SIMDIDEN TESEKKUR EDERIM...

Mesajı Yazan: hümeyra07
Mesaj Tarihi: 20 Ekim 2008 Saat 12:57am
arkadaslar bende bu soz edılen maskeyı arastırmak ıcın girdim tabıkı bu form sıtesı gozume carptı.baktıgım hersayfa yada her sıte mutlu ınsanlar ıle dolu. artık kullanmamak mumkun deıl.. ayrıca lila senın yukarıda aldıgın yazıyı bende okudum baska bı form sıtesındeydı.
eger sonucları orda yazan gıbıyse kullanmak gereklı mutlaka..daha ilk yazım arkadaslar bıraz cekıncelı yazıyorum nasıl karsılanacagımı bılmedıgım ıcın ıdare edın artık.. ama bundan sonra hep beraberız inşallah..
ben netten sıparıs verdım bu gece. bakalım ne olacak gelsınde kullanalım..

Mesaj Tarihi: 20 Ekim 2008 Saat 1:13am
arkadaşlar forumdan getirten var mı yoksa netten mi sipariş verecegiz. malum taşrada yasıyoruz ve eczanelere ne sorsak bulunmuyor.

Mesaj Tarihi: 20 Ekim 2008 Saat 1:56pm
yorgun arkadaşım sitesinden al hem fiyat çok uygun ------- alweyna yazarsan ilk sırada çıkıyor.kolay gelsin sana.alıp ta kullanırsan bekliyoruz güzel haberlerini.
sebep:adres vermeyiniz

Mesajı Yazan: dogadan
Mesaj Tarihi: 20 Ekim 2008 Saat 2:04pm
arkadaşlar slmm...kaç günüdr burda yazılı olanları takip ediyoruz başka bir forum sitesindeydim.aynı şekilde oradada alweynayı konuştuk arkadaş buradaki yorumlarıda okumam gerektiğini söledi.kullana arkadaşların yorumlarını okudum.cumartesi günü sitesinden sipariş verdim hemde 2 tane fiyatı çok uygun.az önce elime ulaştı.çok sevimli bir ürün az sonra denicem....

Mesajı Yazan: dogadan
Mesaj Tarihi: 20 Ekim 2008 Saat 4:10pm
yüzümde bir gerginlik yumuşama ve beyazlama oldu daha ilk kullanımda bu kadar memnun kalabileceğimi sanmıyordum.bebek gibi yüzüm şu anda parlak ve tertemiz oldu.deneyin arkadaşlar kaybetcek bişiniz yok.

Mesajı Yazan: emresami
Mesaj Tarihi: 20 Ekim 2008 Saat 4:13pm
arkadaşlar bu ürünü nerde bulabilirim.bana yardım edin lütfen

Mesaj Tarihi: 20 Ekim 2008 Saat 7:38pm
Valla yeni üye olupta bu maskenin reklamını yapanlar var. Rica ederim burayı ticari amaçlar için kullanmayınız. İnsanları yanıltarak büyük bir vebal altına giriyorsunuz.

Mesaj Tarihi: 20 Ekim 2008 Saat 8:16pm
evet lilaya katılıyorum. sanki bazı arkadaşlar ürünün sonuclarını paylaşmak için degil de ürünü pazrlama amacıyla üye olup yazıyorlar.

Mesaj Tarihi: 20 Ekim 2008 Saat 10:05pm
hele dogadan saçmalamış. bu kişi ne tesadüftür ki bugün üye olmuş ve üye olur olmazda daha ürünü kullanır kullanmaz yorum yazmış. Şuraya giripte pazarlama yapmayın yoksa moderatordan üyeliğinizin silinmesini istiycem.Yeter yaa kendinize gelin burası ticari gelir amacıyla kullanılan bir site değil.Bu arada şunu da söyleyim: Arkadaşlar bu ürün Türkiyede yapıldığı için buraya bir çok kişi üye olacak ve ayyyyy cildimi harika yaptı, ayyyyy şöyle yaptı diyeceklerdir. Sakın inanmayın. Bu kişilerede bunu yapma fırsatı verdirmeyelim!!!!!!

Mesaj Tarihi: 20 Ekim 2008 Saat 11:32pm
Bu arada CADI_SENİ 42 nickli arkadaşın ticari bir kazanç amacıyla burda maskeyi övdüğünü kanıtlayabilirim. TERBİYESİZLER. Böylelerine tepki gösterelim arkadaşlar. HATTA BUNLARIN İNADINA ALMAYALIM YAAAA. O arkadaş başka sitelerede üye olmuş ve üye olduğunun gününde bu maskeyi övmüş benden demesi..

Mesaj Tarihi: 20 Ekim 2008 Saat 11:53pm
Arkadaşlar şu sitede bu ürünü pazarlama amacıyla üye olmuş kaç kişi var. Çok sinirlendim, çünkü bunlar diğer sitelerede türemişler. Ve bunlar az değil çok kişi. Bence biz bunların yorumlarını okuduğumuz için bu üründen etkilendik. Ben bu terbiyesizlerin yaptığına çok sinirlendim ve bu maskeyi sipariş etmek üzereydim ki vazgeçtim. Sizden de aynı davranışı bekliyorum. Talhadan ürün getirtebilirsiniz gayet iyi. Hem en azından o ürünü böyle haksız yere öven yok. Bence bu maskeye güven olmaz. Çünkü ben bu sitedeki insanların yorumlarını diğer sitelerde okudum ve biz meğersem ustaca planlanmış bir aldatmacaya inanıyormuşuz.

Mesaj Tarihi: 21 Ekim 2008 Saat 12:18am
arkadasım sen bence doctor talha adlı arkadasın satıs konusunda yardımcısısın. sende onun rant kaybedecegını dusunerek bu hareketı yapıyorsun. dıkkat edersen ben 8 ekımde aldım 14 ekımde sonucu yazdım. benı bu sekılde suclayamazsın. tabıkı dıger form sıtelerıne de gırecegım fıkır bazında herryerde dusuncemı yazabılırım.
ve sunuda soleyım benım en ufak tek kurus bı kazancım yok. ben sadece kullanıcısıyım ve kullandıgım memnun kaldıgım urunude tavsıye edıyorum.

Mesaj Tarihi: 21 Ekim 2008 Saat 12:21am
bak lila sana bısey anlatıyım. hanı form sıtelerınde gordum cadısenı yı dıyorsun ya..
bır gun babanın cocugu meyhaneye gıder. babanında en samımı arkadası meyhanede cocugu gorur. sabah olunca ılk ıs arkadası babanın yanına gıder ve senın cocugu dun gece su meyhanede gordum der. babada dırek olarak kalkar ayaga tamam benım cocuk gıderek hata yapmıstır der pekı senın ORADA NE İŞİN VARDI DER..
ŞİMDİ BENDE SANA SORUYORUM MADEM DIGER FORM SITELERINDE BENI GORDUN PEKI SENIN O FORM SITELERINDE NE ISIN VARDIR. DOKTORUN URUNUNUMU TAVSIYE EDIYORDUN..

Mesaj Tarihi: 21 Ekim 2008 Saat 12:24am
O YUZDEN HICBIRSEYDEN EMIN OLMADAN İNSANLARI TÖHMET ALTINDA BIRAKMA..SONUCTA KIMSE BURDA INSAN SAGLIGI ICIN KUMAR OYNAMAZ VE BENDE OYNATTIRMAMDA. ALDIM KULLANDIM VE MEMNUNUM. BUNDAN SONRADA KULLANMAYA DEVAM EDECEGİM ARKADASIM VARMI GERİSİ. SEN DOKTORUN URUNUNU KULLAN BEN ALDIGIM MASKEYI KULLANIYIM..BU SEKILDE DE SINIRLERINI YIPRATMAMIS OLURSUN..

Mesaj Tarihi: 21 Ekim 2008 Saat 12:38am
yeni çıkan hiç bir ürünü hemen kullanmayın arkadaşlar.burası türkiye.öyleki ilaçlar bile toplatılıo.böyle bir yerde yaşamaktayız.kim reklam  yapıyorsa da bu sitede fazla barınamıyor.bunu gördük göreceğizde.kimse kimseyi üzmesin.isteyen alsın istemeyen almasın.ama bir durun derim ben.her duyduğunuz,her yeni çıkan ürüne yapışmayın.bir araştırın,bir bekleyin,yakın çevrenize danışın,duygusal davranıp ürün satın almak doğru değil.bu cilt sonuçta.öyleki;en fahalı,en süslü şişelerdeki ürünler bile alerji yapabilir; insana iyi gelmeyebilir.sadece bu ürün için söylemiyorum.Evil Smile

Mesaj Tarihi: 21 Ekim 2008 Saat 12:40am
arkadaslar birbirinizin günahını üstünüze yüklemeyin zaten kim yalan söyleyip burda kimi aldatırsa hem Allah katından hemde insanlık katında büyük bi günaha girer,kullanan arkadaslarımız varsa memmunlarsa Allah rızası için yazsın,birbirinize suçlamayınız.

-------------
Eger Şehvet Aşk Olsaydı

Mevlana Celaleddin Rumi

Mesaj Tarihi: 21 Ekim 2008 Saat 12:41am
işte bende onu diyorum zaten alanlar kullananlar sonuclarını yazsın dıyerek bu bolum acılmıs. bende arastırdım aldım hatta meraktan aldım. ama kullandım memnun kaldım. onuda burada yazmamdan dogal bır durum yok.

Mesaj Tarihi: 21 Ekim 2008 Saat 12:46am

doğruca bi sekilde yaklastıysan minnettarız,sadece ortada ikiniz birbirinizin günahını alıyorsunuz doktor talhayla benimde muhapptetim olmustu ürünlerini kullanmadım ama gayet yardımcı bir arkadaşımız onuda demek istedim..

-------------
Eger Şehvet Aşk Olsaydı

Mevlana Celaleddin Rumi

Mesaj Tarihi: 21 Ekim 2008 Saat 2:49pm
lila kesin birşey ortada yokken yargılamak doğru değil canım bence.herkez burda istediği yorumu yapar.reklam amaçlı kimse barınamıyor zaten.üyelerimiz onlara prim vermiyor ve bir süre sonra gidiyorlar.herkez istediği yere istediğimi yazabilir.buda reklam yaptığını gösteren kesin kanıt olamaz.sevgiler

Mesaj Tarihi: 21 Ekim 2008 Saat 6:44pm
ya sen cahılmısın orda kısı ılk kkendı soruyor nereden bulabılırım dıye..bende nerden bulabılecegını yazıyorum. sen hala bak ne dıyorsun satıs yapıyorsun dıyorsun ya sen akrazsın yada hala bı kuyruk acın var ben onu bılmıyorum ben satıs falan yapmıyorum.
bu kadar bır urun ıcın ustune gıtmek anlamsız demekkı var bu ıste bıseyler sen bu sıteden ıyı rant elde etmişsin korkma güzelim ekmegin ile oynanmaz senin.
bak sana ve herkese dıyorum ben kullandım memnunum. herkezede tavsıye edıyorum ısteyenler kullansın yada kullanmasın benı ılgılendırmez. ben satıcı deıl kullanıcıyım..

Mesaj Tarihi: 21 Ekim 2008 Saat 7:04pm
senin laflarında umrumdaydı.. Bir kere millet sana mı inanacak bana mı? Tabikide bana. Çünkü ben çok eski bir üyeyim. sen bilmem taaa nerelerdeyken biz oturup bu konuyu enine boyuna tartışıyorduk. Tabi o zamanlar alweyna maskeside çıkamamıştı (herhalde o yüzden üye değildin) İşte Talhanın getirttiği ürünlerden falanda bahsedilmiyordu. Git o 54 sayfayı oku da öyle konuş. 3günlük insana da inanılmasını bekleme. Kimse salak değil burda.

Mesajı Yazan: herbalist sirin
Mesaj Tarihi: 21 Ekim 2008 Saat 8:49pm
lilamısIn milamısın bilmiom ama tabikide obür arkadasa inanıcam sana deil cünki bende alıp kullandım ve cok memnun kaldım bukadarını beklemıodummm
senın canın sıkılıo sanırım etrafa sarıp duruyon.ılk basta  al kullan etkısını gormuyosan konus . boş laf yapıp durma burda.burda bısıler yapmaya calısanlarıda engelleme ok.
ARKADSALARRRRRRR BENDE MERAK ETTIM ALIM KULLANDIM VE ALDIGIM SONUC KARSISINDA SOKKKK OLDUM SIZDE BU TARS INSANLARA KANIP BU HARIKA OTESI URUNDEN MAHRUM KALMAYIN DERIM
lila arkadasım kusra bakma ama napım haksızlıga gelemem ben baskasıda olsa bunu yapardım bunu bıll bende sureklı takılıodum burda ama senı hıc gormedımmmm demekkı eskı uyesıde deılmısınnn nese ınsanları engelleme derım sana okkk

Mesaj Tarihi: 21 Ekim 2008 Saat 9:21pm
Cnm beni bilen bilir. Kimseye varlığımı ispat etmek zorunda değilim. Anlama özürlüysen bilemem.Git ve benim yazıları tekrar oku.Böylece benim bu ürünü kötülemediğimi sadece ticari amaçla böyle bi şeyin yapılmasına karşı çıktığımı görürsün. Haa yaparsın ticaretini ama söylersin açıkça. ona bişy diyemem. Ayrıca nickinden şöyle adamakıllı biri görünümündesin ama konuşma ve hitap etme tarzın 0.

Mesajı Yazan: doctortalha
Mesaj Tarihi: 21 Ekim 2008 Saat 10:28pm

Az ve öz konusucam;KİL'in etkisi bilinen birşey cildi parlatır ayrıca ucuzda ama uzun vadede kalıcı beyazlık beklemeyin..Alweyna yeni bişey değil sadece ticari hale getirlmiş kil karısımı ama kullanmaya değer derim ben...

Lakin 2.sözüm asimalko ve cadıseni_42 ile bnzer zamnlarda uye olup yazan yeni üyelere..Bir ürünü överek ve reklamını yaparak bi yere gelmeyin..Cogunzda aynı üyelersinz belli , herkes bnu anlayacak kapasitede..LAkin Bİriniz ürün hak. bilgi verseydide olrdu..Zaten bi ürün etkiliyse sizin konusmanıza gerek yok o ürün el üstnde tutulur..Ben kendimi yeri gelior webcamda gösteriorm yeri gelior foto gönderiorm yeri gelior diger kullananların msn lerini verip fotolarını göndererek gercekleri birebir aktarıyorm...Sizden ricam reklam yapmayı ve seviyenizi düşürmeyi bırakında gercekten deneyenler konussun ve bize somut bulgular göstersinler..

Mesaj Tarihi: 21 Ekim 2008 Saat 10:58pm
neyse arkadaşlar bosverin birbirinizi suçlamayın!belki diger arkadaşlar kullanıp da yorum yazıyor olabilirler yok aksini yapıyorda milleti kandırıyorlarsa zaten büyük bi hak kalıyor üzerlerinde sizlerde enine boyuna tartışın ama suçlamayınız birbirinizi.Saygılarımla

-------------
Eger Şehvet Aşk Olsaydı

Mevlana Celaleddin Rumi

Mesaj Tarihi: 21 Ekim 2008 Saat 11:58pm

şarlatan gibi sözler kullanmasak lila.......hakaret boyutuna gelmeden tartışsak....insanları tahrik etmenin bir anlamı yok.tekrar söylüyorum ortada bir kanıt yok.eski bir üye olmanda sana inançları kuvvetlendirmez.cadıda eğer reklam yapıyorsa ortaya çıkar.yapmadığını sadece kullandığını söylüyor.uzatmayalım....

Mesaj Tarihi: 22 Ekim 2008 Saat 12:01am
arkadaşlar sitede belli kişiler lilaya laf atmış. sanırım o aynı kişi.isteyen arastırabilir ben bile buraya geleli 6 aydan fazla oldu ki ben geldiğimde lila baya yol kat etmiş biriydi.benim lilayla hiçbir alakam yok.fakat kendisi en iyiye ulaşmayı hedefleyen haksızlıga karsı duran ve kullandıgımız ürünler hakkında sürekli iletişimde oldugum dürüstlüğüne son derece güvendiğim biri.evet alweyna hakkında iyi şeyler söyleniyor. kötülediğiniz lila da bu ürünü sipariş etmiş biri ve ben de edicem.ama bazı arkadaslar bariz şekilde reklam yapıyorlar. biz talhaylada zamanında burada tartıstık ama şimdi kendisine çok güvendiğim biri. nedeni de açıksözlü olmasıydı. amaburda degişik işler ceviren arkadaslar hemen belli oluyor zaten.

Mesaj Tarihi: 22 Ekim 2008 Saat 12:05am

talha kardes sen ıyıce panık yaptın be aslanım. ben senden eskı uyeyım benım gırısıme bı bak bı kendı gırısıne.dur yada sen bulamazsın o kadar hakım deılsın sanırım uye panelıne ben yardımcı oluyum sana..
asimalko kayıt tarihi 10 mayıs 2007
malum doktorun kayıt tarıhı 30 haziran 2007

bak ıste burada kendınızı ele verdınız. sen lila arkadasın ile baska bı taktık deneyın aslanım.
devamlı burnunuz b..ka batıyor.

Mesaj Tarihi: 22 Ekim 2008 Saat 12:07am

yorguncum yanlışmı anladın benmi yanlış anladım.lila değil cadı kullanmış canım.cadı zaten  öneriyor ürünü:))))aynı kişiler kayıt yapıyor bunu burdan görebiliyoruz.herkezin IP nolarını görebiliyorum.onlar sadece kendilerini akndırıyor...

Mesaj Tarihi: 22 Ekim 2008 Saat 12:16am
arkadaşlar burda reklamı ticari amacı bir yana bırakalım karşılıklı kibar! bir dille birbirimize nasıl faydalı oluruz onu tartışalım.3 sayfa var ikisi tartışma.bu şekilde kimse birşey kazanamaz. buraya herkes belli amaçla giriyor ve o amaca ulaşmamızı saglayalım. sevgili kahtalı haddim olmadan seni forumun seviyesi konusunda biraz daha duyarlı olmaya cagırıyorum.

Mesaj Tarihi: 22 Ekim 2008 Saat 12:24pm
Evt gerginliğe son verelim. Benim ricam lütfen doğruları söyleyelim. Yani gerçekten fayda gördüysek söyleyelim. Ama reklam amacıyla övülmesine karşıyım. Kimse parayı sokakta bulmuyor. Herkes gerçekten faydalı ürünler kullanmak istiyor. Benim bu tarz ürünlere çok param gitti ve kötü niyetli insanların sitelere giripte 5para etmez ürünleri övmelerine karşıyım. Yanlış anlamayın bu ürün 5para etmez demiyorum. Ama ben netten yanıltıcı tavsiyelerle çok ürün almış birisiyim. Böyle güzel bir siteyi reklam amacıyla kullanmak hoş değil.

Mesajı Yazan: herbalist sirin
Mesaj Tarihi: 22 Ekim 2008 Saat 9:05pm
yaşın yanında kuruda yanar dıe bı laf varır arkadasım bırı ole yaptıysa hepsıde ole deıldır bu yusdende bu sekılde davranma bence bıda

Mesaj Tarihi: 23 Ekim 2008 Saat 3:47am
arkadaşlar ne olmuş form böyle. kimin kime ne dediği belli değil. şimdi bende yazmaya korktum inanın yeni üye sayılırım.suçlanırmıyım yada kendimi o kavga ortamında zeyna gibi mi görürüm diye.
Vallaha ne yalan söyleyim benim alweyna siparişi verdiğimi söylemiştim size, hatta kullanıpta yorumumuda yazacaktım buraya. şimdi yazıyorum bence kaliteli ve iyi bir maske ben etkisini gördüm kullandığım zaman. düzenli kullanım sonucu ise diğer etkilerinide size yazarım.

Mesajı Yazan: emelly
Mesaj Tarihi: 23 Ekim 2008 Saat 12:40pm
    Çillerin oluşumundaki asıl neden cilde rengini veren madde olan melanin pigmentini birikmesiyle oluşur. Melanin insanın cildine rengini veren maddedir. Güneş ışınları ne kadar cildimize temas ederse temas ettiği bölgeler uv ışınlarından korunabilmek için daha fazla melanin üretir. Böylece ciltte melanin birikmesi sonucu kahverengi lekeler olarak tanımladığımız çil oluşur.
eğer cildimize gereken önemi vermezsek bu lekeler artar.o yüzden bu maskeyi deneyip ardında sürekli koruyucu kremler kullansak ne zararını görürüz

Mesajı Yazan: kenan42
Mesaj Tarihi: 25 Ekim 2008 Saat 2:36pm
ARKADAŞLAR BEN DENEDİM SÜPER BİŞEY. BANA KALIRSA HERKESLER DENEMELİ.TAVSİYE EDERİM ŞAHSEN.

Mesaj Tarihi: 25 Ekim 2008 Saat 4:34pm
neden bu ürünü övenler genelde siteye yeni üye olup ilk yorumunu yapan kişiler oluyor.acaba özellikle bu ürünü övmek için mi üye olunup yazılıyor buraya

Mesajı Yazan: sifaci-girl
Mesaj Tarihi: 25 Ekim 2008 Saat 5:42pm
yorgun arkadaşım kusura bakma ama herkesi almışsın ti ye ona laf atıyorsun buna laf atıyorsun.uzun zamandır siteye yorum yazmadım ama takip ediyorum.ben bir aktarda çalışıyorum ve şu anda bu ürünü gerçekten çok satıyoruz patlama yaptı güzel yorumlar alıyor.ben mrk etme övmücem ürünü.ama hakkınıda yeme.bence var ya sen işinle uğraş kafayı takmışın üyelere.. bu sitede bir üyesin yönetici değil.ürünü değil kullanıcı yargılıyorsun.ben bu ürünü sattığım için kullandım da hakkını yemem allah var övülmeye değer soran arkadaşlarada cvp veririm kusura bakma...,üyelik tarihime bak hatta siteye üye olduğum gün ilk attığım msjıda oku.bu ürün az satmış fazla satmıs kim kullanmış kim yeni üye bırak bence batıyorsun.yada dediğim gibi sen bu sitede yönetici ol..
    bakalım bana ne bahane bulacaksın unutma senden bile üyelik tarihim önce...

Mesaj Tarihi: 25 Ekim 2008 Saat 6:31pm
sevgili sifacı-girl benim kimseyi ti ye aldıgım falan yok. zaten dikkatlı okusaydın benim de bu ürünü kullanmak için ne kadar hevesli oldugumu görürdün. ama sen sadece reklam yapan kişilere yaptıgım eleştirileri görmek istemişsin. önceki yazılarımda belirttiğim gibi kesinlikle ürüne lafım yok ve ben de kullanmak istiyorum. fakat daha dün üye olmus ve bu ürünü öven kişileri görmek ( ki bu kişiler oldukça fazla) berni rahatsız etmiyor degil.ha ürün çok iyidir tamam ben o kadar kişinin sırf bu ürün hakkında bilgi vermek için üye oldugunu zannetmiyorum. burda reklam devreye giriyormus gibi oluyor. ayrııca yorumlarda yine dikkat ettiysen bundan sadece ben degil bir çok üye ve yönetici tekrar ediyorum yönetici de rahatsız zaten.yine sen gibi burda eski üyelerin de ürün hakkında olumlu görüşler bildirmesi bizi memnun ediyor.

Mesaj Tarihi: 25 Ekim 2008 Saat 6:37pm
sifacı-girl ayrıca bana ne bahane bulacaksın demişsin. burda kimseye bahane buldugumuz yok.ama illa bahane bulunmasını istersen sen zaten kendini ele vermişsin. aktarda calısıyorsun ve bu üründen oldukca fazla sattıgınızı söylüyorsun. e tabiki de sattıgın ürünü öveceksin degil mi. bahane bulmak bu kadar kolay.ama amaç bahane bulmak degil.amaç ürün hakkında gerçek bilgileri öğrenmek kullanan kişilerden gerçek deneyimleri ögrenmek.burda reklam safsataları dinlemek degil. sevgiler saygılar.

Mesaj Tarihi: 25 Ekim 2008 Saat 7:20pm
ben burda reklam yapsam veya yapacak olsam aktarda çalıştığımdan dolayı yaklaşık bir senedir burdayım yapardım yapacağım kadar.bu sadece alweyna için geçerli değil...neyse burda doğruları ve güzel yorumları tartışalım...yalnız burda ben alweynanın satısını yapmaya gelmedim bunuda baştan belirtiyim.bu konu birbirine girmiş 4 sayfa yorum var 3 sayfası tartışma dolu.hem ben burda alweynayı övsem benim cebime ne girecek...isteyen istediği yerden alır kullanır...üreticisi değilim bişi değilim.gerçekten güzel ve kullanılmaya değer...

Mesaj Tarihi: 25 Ekim 2008 Saat 8:20pm
reklam yapmadıgın konusunda senle aynı fikirseyim sifacı-girl.zaten burda reklam yaptıgı bariz şekilde belli olan bazı arkadasları eleştiriyoruz.tartısmanın bitmesi hepimizin dileği tabi.artık tartısmayı bırakıp ürün hakkında düşüncelere yogunlassak daha iyi olacak galiba

Mesaj Tarihi: 25 Ekim 2008 Saat 9:34pm
   Arkadaşlar bende günlerdir bu yazdıklarınızı okuyor ve izliyorum. Benim de kafama takılan bazı sorular var bu ürün hakkında. Öncelikle bu ürünün firması kimdir. Neticede yüzde kullanılacak bir ürün bu. Eğer kişinin yüzünde kötü bir hasar meydana getirse tazminat için karşımızda hangi firma olacak. Birde böyle hassas bir bölge için yapılan bu ürünün dermotolojik testleri yapılmış mı? Neticede burada hergün yeni bir ürünle karşı karşıya kalıyoruz. Buradaki insanlar deneme tahtası değil.

Mesaj Tarihi: 26 Ekim 2008 Saat 2:41am
valla tanem kardeşimiz tartışmanın en iyi sorusunu sordu,buyurun tartışanlar yanıtlasın..

-------------
Eger Şehvet Aşk Olsaydı

Mevlana Celaleddin Rumi

Mesaj Tarihi: 26 Ekim 2008 Saat 1:18pm
tanem arkadasım cok dogru soluyorsun. şimdi benim bildiğim kadarı ile bu ürün onaylı oldugu için direk firması zaten muhattabımız oluyor. zaten kutunun üzerinde firma bilgileri hepsi var. herhalde cilde zarar veren bir madde olsa idi içinde sağlık bakanlığı izin vermezdi. dermotolojik testler kimyasal urunlerde oluyor diye biliyorum ben. doğal ürünlerde olmuyor..
öncede dediğim gibi aldım kullanıyorum cok şükür cildimde öyle aksine bi sonuç vermedi. ben memnun kaldım.

Mesaj Tarihi: 26 Ekim 2008 Saat 1:31pm
Canım haklısında bu tip ürünler doğal olmuyor çünkü içlerinde koruyucu madde oluyor. Zaten bir şeyin doğal olması için hiç işlenmemiş olması gerekir. Eğer biraz işlem gördümü o doğallıktan çıkar.Kimyasal demek kötü demek değildir. Aspirin tamamen kimyasal bir üründür ve sağlıkta mucize bir ilaçtır. Ben laboratuvar teknisyeni olarak çalıştığım için bu tip ürünlerdeki içerik ve diğer bilgilerle daha çok ilgileniyorum. Kullanan arkadaşlar kullansınlar tabiki eğer dediğin gibiyse problem yok zaten. Ama şu var allerjik bir cilt yapısı olan birinde yan etki yaparsa ne olabilir. Kişi sağlık bakanlığını sen buna onay vermişsin diye mahkemeye başvuramaz mı? Sağlık Bakanlığı bu sorumluluğu almış olacak mı o zaman? Ya da sağlık bakanlığı bu riski göze alırmı sence. Dermotolojik testler bu tip ürünlerin olmazsa olmazıdır. Hiçbir resmi kurum bu riski göze almaz. Ama burası Türkiye problem olmaz.

Mesaj Tarihi: 26 Ekim 2008 Saat 2:07pm
öyle bir durum olursa sağlık bakanlıgı canına okur sanırım üretici firmanın. bildigim kadarı ile cok sıkıyor öyle eskisi gibi deil. bu lida ve diğer zayıflama olaylarından sonra. ben öyle düşünüyorum

Mesaj Tarihi: 28 Ekim 2008 Saat 1:10am
tanem bende bir sağlıkçıyım ve bu ürünü kullanıyorum asla satışda yapmıyorum bunuda belirteyim kutuda dağıtım ve üretim firması var eğer bir hata olursa mahkemeye bu kişileri verirsin.ama lütfen reklam yapıyor diye tartışmalara konu olmak istemiyorum. ben sadece güneş lekelerimin yok olması için kullanıyorum ve üründen memnunum sonuç ne olacak bekliyip size yazacağım (ben asla asla satış yapmıyorum .bunu ek olarak belirteyim)ben içeri hakkındada bulabildiklerimi yazmıştım birde sen araştır. olmazmı birimizin görmediği diğeri görebilir ve ürün hakkında yanlışlık yapmadan kullanmış oluruz

Mesaj Tarihi: 28 Ekim 2008 Saat 1:32am
bendeki kutunun üzerinde Green kil, White kil, Talc E5X, Calcium carbonat, Herbal extracts bunlar yazıyor.
ama sıtesınde herbal extracts ı iyice acıyor (lavanta, ısırgan, inci tozu, soya unu, limon, buğday unu, papatya vs).bunların hepsi cilt için gerekli faydaları sağlıyor. araştırdığımız zaman zaten melanin birikmesini engelleyen bitkilerden bi kısmı bunlar..
yanı demekkı ole kil falan yoğunluğu yokmuş.. genede tabiki düzenli kullandıkca etkisinden söz etmemiz gerekiyor.

Mesajı Yazan: greensecret
Mesaj Tarihi: 06 Kasım 2008 Saat 5:19am
slm.arkadaşlar en son 28 ekımde kalmıs konu yanılmıyorsam.bu hararetli giden tartısma neden durdu bırden.kullanan arkadaşlardan yorumlar bekliyoruz.maskenin etkileri nelerdir.dürüst olup gerçekten etkili olup olmadığını solerseniz sevinirim.

Mesaj Tarihi: 07 Kasım 2008 Saat 5:51pm
Evt Ve Beklenen AN:
İşe yaramıyor!!!!! Denedim ve normal kilden hiç bir farkı yok. Anlık hafif bir aydınlık veriyor ve ertesi gün yine eski haline dönüyorsun

Mesaj Tarihi: 07 Kasım 2008 Saat 5:52pm
Bu kadar övgüleri kesnlikle hak etmyor bu ürün.

Mesaj Tarihi: 07 Kasım 2008 Saat 6:12pm
evet sayın reklamcı arkadaslar bunlara ne diyecek çok merak ediyorum.

Mesaj Tarihi: 08 Kasım 2008 Saat 4:39am
Lila ve yorgun arkadaslarım konu acıldıgından berı takığ edıyorum da siz boyuna bu urun ıcın karsı ataktasınız.Lila arkadasım 2.sayfada diyorsun ki kullanmayın prim vermeyin diyorsun sonrada bi anda cıkıyorsun işe yaramadı diyorsun o anlık diyorsun. Yapma arkadasım boyle hangi ara kullandın da sonuc alamadın..Bence sen kasıtlı olarak yapıyorsun. Yorgun arkadasımda bunu fırsat biliyor direk saldırıya geçiyor.

Mesaj Tarihi: 08 Kasım 2008 Saat 4:49am
Bende buradan diyorum ki bu ürünü ben kullandım hatta arkadaslarımda kullandı hepimiz memnunuz.Her türlüde bunu ispat edebilirim size merak eden arkadaslar var ise.. Ayrıca lila ve yorgun arkadaşlar belkı sıtede reklam yapıldı yada yapılmadı bunu ben bılmıyorum sizde bilemezsiniz kesin bir şekilde ama sunu cok ıyı bılıyoruz kı ureten kısıler bu urune emek harcadıkları kesın bırakın onlar kendı vıcdanları ıle karar versınler ıcınde ıncı tozu var dıorlar ayrıca ben almadan once uzun uzun telde de gorustum kıl oranının %40 oldugunu belırttıler.Kalan kısmı etken maddelermiş burada yazılanlar gibi kil doldurup samıyorlarmış.
Hakkaniyet cercevesınde onlarda doğru yada yanlış bı şekilde hesap verecekler gün gelecek..

Mesaj Tarihi: 08 Kasım 2008 Saat 4:56am
ben arkadas cevrem ile sonuna kadar güveniyorum bu maskeye..(sonucta benım arkadasımın kimmyasal peeling sonucu yüzü yandı ve o gunden berı ılk defa bır urune guvenerek kullanıyor üstelik eczacı tavsıye ettı)biz sabırla kullanmaya devam edeceğiz,ama sunuda söyleyim sabrımızın bittiği yerdede eğer işe yaramazsa bende burada gereklı yorumu yazacagım bundan emın olabılırsınız. su anda memnunum etkisinden selülit sorunlu bölgem var orada da kullanıyorum bakalım ne olacak.
Sözlerim kırıcı olduysa kusura bakmayın dıyorum lila ve yorgun arkadaslarım.

Mesaj Tarihi: 08 Kasım 2008 Saat 3:03pm
sevgili hanımeli lila bu ürünü kullandı ve pek bir farkını görmedim dediği için yazdım ben bunları. ayrıca o ürünü öven cogu yeni üye arkadaşlar son zamanlarda görünmemeye başladılar. heralde yeteri kadar sattılar.ben burda fırsat kollamıyorum. ki lilanın aldıgını biliyorum ve ondan sonuclarını paylaşmasını bekliyordum. lilayla uzun zamandır msnde de konustugumuz için ona güveniyorum ve olumlu görüş bildirse hemen gidip alacaktım.çünkü burda cogunlugun (tekrar ediyorum cogunlugun herkesin degil) bu ürün hakkında yazdıklarını şüpheli gördüğüm için lilanın sonuclarını bekledim.haklı oldugumu gördüm. lila pek memnun degil sanırsam. ha herkeste aynı etkiyi yapmaz o ayrı. fakat ben kullanmaktan vazgectim.

Mesaj Tarihi: 08 Kasım 2008 Saat 9:16pm
Arkadaşlar dikkat ettiysenz ben bu ürünü alalı çok oldu ve bazılarının yaptığı gibi ürünü ilk kullanışta övmedim. 3 hafta oldu alalı. O kadar abartıyı gerçekten hak etmiyo bu ürün. Kil maskesi gibi.. Kil maskesinden biraz daha iyi. Ama sabır ister bununla beyazlamak..ve pek sanmıyorum bununla beyazlanacağını. (Biraz aydınlık veryor.Yinede belki çok uzun süre kullanırsam beyazlarım.)

Mesaj Tarihi: 08 Kasım 2008 Saat 11:25pm
peki beyazlamaktan öte yüze ne katıyor sende deneyenler içerisindesin leke akne vs cilt sorunlarının hangisine iyi geldi gözlemledigin kadarıyla?

-------------
Eger Şehvet Aşk Olsaydı

Mevlana Celaleddin Rumi

Mesaj Tarihi: 09 Kasım 2008 Saat 2:12am
Orjinalini yazan: lila

Bu arada CADI_SENİ 42 nickli arkadaşın ticari bir kazanç amacıyla burda maskeyi övdüğünü kanıtlayabilirim. TERBİYESİZLER. Böylelerine tepki gösterelim arkadaşlar. HATTA BUNLARIN İNADINA ALMAYALIM YAAAA. O arkadaş başka sitelerede üye olmuş ve üye olduğunun gününde bu maskeyi övmüş benden demesi..

lilacığım daha önceki sayfandan senin yazdığın yeri alıntı olarak aldım fikrini değiştiren sebeb ne acaba 3 hafta olmuş kullanmaya başlıyalı hiçmi bir değişiklik olmadı merak ediyorum .bende kullanıyorum benim cildimdede gerginlik ve renkte açılma başladı.bir sürü ilaç kullanmama rağmen güneş lekelerinden kurtulamadım işallah bu ürün sayesinde kurtulurum sonuçlarını dört gözle beklemeye devam edecem .seninde 3 haftalık kullanım sürendeki etkileri yazarsan sevinirim ürün hakkındaki düşünceleriniz nedir merak ediyorum

Mesaj Tarihi: 09 Kasım 2008 Saat 9:09am
İlk kullanımımda gayet güzel yaptı açtı rengimi. Ama geçiciymiş bu etki. Yani sürekli öyle kalsam bişy demiycem ama gerçekten sabır istiyo. Bakalım bugün tekrar deniycem keşke etkisi sürekli olsa..Ve ayrıca benim bu ürünü almamın sebebide o ürünü övmeye çıkanların yalan söyleyp söylemedklerini ortaya koymak..Öyle olmasaydı zaten bu maskeyi aldığım gün kendi beyazlatıcı kremimide almazdım.Baştan bukadar abartıyı haketmeyen bir ürün olduğunu biliyordum.Neyse belkiide daha uzun kullanmam gerekir gerçekten memnun kalmak için. Yılmak yok devam...

Mesaj Tarihi: 09 Kasım 2008 Saat 9:33am
düşündümde belkide haksızlık ediyorum. Çünkü çok kullandığımı söyleyemem. Ama sırf sizlerle bunu paylaşablmek için daha sık kullanacağım

Mesaj Tarihi: 10 Kasım 2008 Saat 1:14am
hayırlı olsun lila senin yorumlarını merakla beklicem

Mesaj Tarihi: 10 Kasım 2008 Saat 5:40pm
Bu arada şunuda sööleym ben maskenin yanı sıra beyazlatıcı krem ve sabunlarını da kullanıyorum. Ama hala istediğim sonucu elde edemedim acaba nemlendricimden mi kaynaklanıyo bilmiyorum. Ben bi ara çok güzel beyazlamıştım cildim o kadar güzel olmuştu ki (2ay önce).Bence bu beyazlatıcı kremin yanı sıra kullandığım nemlendiriciden de kaynaklanıyordu. Kullandığım nemlendirici: Clinique (kavun içi rengi olan) dı. Harika ötesi olmuştu. Cildim o kadar berrak olmuştuki..Şimdi o nemlendiricim bitti. Almak lazım ama çok pahalı :((

Mesaj Tarihi: 17 Kasım 2008 Saat 2:32pm
lila arkadaşım kusura bakma ama seni biraz eleştiricem.ben satıcı değilim evet bu ürünü satıyorum ama burada hiç bi ticari faaliyettte bulunmadım..üreticisi ben değilim kim ne kadar satarsa sasın o benim sorunum değil.ama 5 sayfayıda okudumbence gerçekten sinirlemdim bu konuda olsun veya başka bir ürün hakkında yazılmış olsun tepkilerin abartılı ve çelişkili.BEN SENİN ALIP KULLANDIĞINA ASLA İNANMIYORUM..dikkatini çekerim altınıda çizerim ürünü ne övdüm nede satmak istedim.sadece ürünün iyi olduğunu söyledim.ALLAH AŞKINA 5 SAYFAYIDA OKU Bİ.önce ben sipariş verdim geri çektim siparişi demişin niye vazgeçtin...KESİN ALMAMMM AMANN SİZDE ALMAYIN DEMİŞİN BİDEE HEMEN KALKIP BAŞKA Bİ KİŞİYİ TAVSİYE ETMİŞİN.ne olduda hemen aldın güvenmediğin bi ürünü yüzüne sürüp denedin sence GARİP DEĞİLMİ...BAK BU MASKE VEYA BAŞKA Bİ ÜRÜNDE OLSUN AYNI ELEŞRİYİ YAPARDIM BEN SANA.BURAYI İYİ OKU O YÜZDEN.

Mesaj Tarihi: 17 Kasım 2008 Saat 2:39pm
vebali işleyen işliyor ama sende az değil gibisin.eleştirileri yaparken 10 kez düşün saçmalıktan başka bişi değil.bu ürünün rantını burak üretici firma düşünsün.ayrıca alweyna maske öle zırt pırt kullanılmıo onuda söleyim.herşeyin fazlası zarardır unutma.asla kullanmam dedğin maaskeyii SİZİN İÇİN mikLIKLA KULLANCAM DEMEn BİLE ŞÜPHE.ha niye böle bi eleştiri ayptım sana bu ürünün reklamını yapanlar var belli ama sende az değilsin kusura bakma bu benim fikrim..sendede biraz reklamcılık var...bu yazdıklarımı üstüne alın yada alınma umrumda diil beni kızdıran saçmalıkların ve kimsede bu saçmalığın farkında bile olmamış.reklam yapanlara niye sataşmıon dersen gülüp geçiorum mrk etme.susanlarda var konuşanlarda senin amacın üretici firmayı yıkmak herhaldee:))))))))

Mesaj Tarihi: 17 Kasım 2008 Saat 2:45pm
yüzündeki leke veya sivilceyi lazerle veya ilaçla bi anda geçiremezsin bu doğal ürünlerdede öle...bak o kadar PARA DÖKÜP KREM ALMIŞIN O BİLE DAHA FAYDA ETMEMİŞŞŞ.geç bunları geç kardeşimm...bide dön kendine bakkk...haksızlığı sende yapıosun...dicem bu kadarrr

Mesaj Tarihi: 17 Kasım 2008 Saat 3:23pm
lila bence sifaci-girl arkadaşımıza msnini verip ürünü göstermelisin.burda insanlara yardım edelim dedikçe hepimiz yalancı durumuna düşüyoruz.

Mesaj Tarihi: 17 Kasım 2008 Saat 8:29pm
Bırak yorgun o kendi çapında ötsün. Kimseye ispat etmek zorunda değilim. İnsanlar kalpleri nasılsa karşılarındakinide öyle düşünür. Bişey diyemem. Bu ürünü alma sebebim kesinlikle burdaki arkadaşlara faydalı olabilmek için. Ben kullandım iyi geldi yada ben kullandım kötü diyebilmek için. Henüz bişy diyemiycem çünkü çoktandır ne kremi ne de maskeyi kullanıyorum. 3-4gündür çok hastaydım :/

Mesaj Tarihi: 17 Kasım 2008 Saat 9:44pm
eleştirime ilk cvbı veren bence eleştirdiğim kişi olmalıydı nedensee yorgun arkadaşımm 2 kişi konuşurken 3. şahıs durumuna geçti anlamadım:))))yorgun sen kameradan ürünü gördün herhaldee ya güldürmeyin ALLAH AŞKINA.ben sadece eleştiri yaptım İSPATLAYIN DEMEDİM Kİ...İNANDIRICI GELMİYOR DEDİMM SADECE DEDİM....DAHA ELEŞTİRİNİN NE OLDUĞUNU ANLAMICAK HALDEYSENİZ ORASINI BEN BİLEMEM. lila arkadaşıma gelince DEMOGOJİ yapmada üstüne yokk...tebrik ederim güzel biii ikilisiniz...ama birazz eleştireler açık olun lila arkadaşımm lütfen sana bi laf söylendiği zaman AVUKATLIĞINI üstlenen yorgun arkadaşına söyle cvbını senden sonra versin...
LİLA ARKADAŞIM GEÇMİŞ OLSUN..BUNU GERÇEKTEN İÇİMDEN GELEREK SÖYLÜYORUM ÇÜNKÜ BURDA TARTIŞMAK AYRI NEZAKET AYRI...ALLAH ACİL ŞİFALAR VERSİNN...

Mesaj Tarihi: 17 Kasım 2008 Saat 10:27pm
ben burda kimsenin avukatlıgını yapmıyorum. lilayla uzun bir süredir msnde iletişim halinde olmam sebebiyle kendisini az da olsa tanıdıgım için yalan söylemeyecegini ve bazı işlere girmeyecegini biliyorum. bu avukatlık degil sadece güven. ayrıca ben de burda zaman zaman değişik ithamlarla karşılaşıyorum. o yüzden beni haklı olanın yanında olan kişi olarak degerlendirebilirsin sevgili sifaci_girl. avukat degil.

Mesaj Tarihi: 18 Kasım 2008 Saat 7:21pm
Şifacı girl anlaşılan canınz çok sıkıldı. Birileriyle uğraşmaktan zevk aldığınızı görüyorum ama burası bunun için uygun değil. Burada bir ürün tartışılıyor lütfen kişiler hakkında değil ürün hakkında konuşalm. Saygılar

Sayfayı Yazdır | Close Window

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.67 - http://www.webwizforums.com
Copyright ©2001-2010 Web Wiz - http://www.webwizguide.com