Sayfayı Yazdır | Close Window

bioder kullananlar buraya

Nereden Yazdırıldığı: :: SİHİRLİ İKSİR - BİTKİLERLE TEDAVİ YÖNTEMLERİ ::
Kategori: Denenmiş Bitkisel Reçeteler
Forum Adı: Tecrübe ettiğiniz ilaçları bu bölümde paylaşın
Forum Tanımlaması: Tecrübe ettiğiniz ilaçları bu bölümde paylaşın
URL: http://www.sihirliiksir.com/forum/forum_posts.asp?TID=371
Tarih: 15 Eylül 2014 Saat 04:55
Program Versiyonu: Web Wiz Forums 9.67 - http://www.webwizforums.com

Konu: bioder kullananlar buraya
Mesajı Yazan: mf.aysegul1987
Konu: bioder kullananlar buraya
Mesaj Tarihi: 04 Mayıs 2007 Saat 22:05

slm arkadaşlar ben yeni üye oldum.buara 4 gün önce de bioder kullanmaya başladım ben inanıorum.yarayacak bence.o kadar kanıtlanmış bişey.bence sizde bildiğiniz şeyden şaşmayın derim ben.yinede siz bilirsiniz ama.karınca yumurtası yağı bana çok ters.öbür dünyası var o kadar karıncanın hesabını veremem yani.bence hiç bulaşmayın karınca işine.Embarrassed

Cevaplar:
Mesaj Tarihi: 08 Mayıs 2007 Saat 20:01
ya hiç kimse gelmio bioder kullananlar tecrübelerini yazsınlar yaaaa.lütfennnn.neden yazmıosunuzzz.CryCry

Mesajı Yazan: kahtalı
Mesaj Tarihi: 08 Mayıs 2007 Saat 23:54
huuuuu asşegülllll :) babam süslüdür biraz sakal çizgileri için kullandı hani yanaklara göz altına kadar kıllar çıkıo ya erkeklerde işte onla uğraşmamak için kullandı.oda bi arkadaşından duymuş,arkadaşıda kulak kılları için denemiş:)))   işe yarıo diolar ama denemedim...yazdım işte :)

Mesajı Yazan: Leydii
Mesaj Tarihi: 09 Mayıs 2007 Saat 00:06
6-7 ay işi gücü bırakıp, sürekli kılları alıp çok düzenli   kullanırsan inceltme yapar sanırım,bir dönem kullanmıştım ben, ama gözle görülür bir belirti olmadı diye kullanmayı bıraktım.
bacaklarıma - yüzüme kullandım, bacaklarda epeyi dökülmeler oldu ama bu biodere bağlı değildir, sürekli alınınca seneler geçtikçe kıl kökleri zayıflar ve kendiliğinden kelleşmeler olur yer-yer.  biodere bağlı olsaydı yüzüm tertemiz olmuştu:)) çok umutlanma yani.

Mesaj Tarihi: 09 Mayıs 2007 Saat 09:42
çok saolun kızlar.bide ben bioderin serumunu almak istiorum ama 3 tane varmış içinde kullanan var mı aranızda.1 tanesi 1 ay için yeterli mi acaba.yani 3 taneyi 3 ayda kullanabilir miyim.ne dersiniz.ona göre almayı düşünyorum.3 tanesi 1 ay içinse her ay her ay ona para baymak lazım.çok pahalı olur yaaa.

Mesajı Yazan: Rabi$
Mesaj Tarihi: 10 Mayıs 2007 Saat 22:41
arkadaşlar ben bioder i 1.5 sene kullandım ve annemde 2.5 yahut 3 sene :D
sonuç: Hüsran !! :(

Mesajı Yazan: asimalko
Mesaj Tarihi: 11 Mayıs 2007 Saat 00:42
bioderin tahtını sallayan ürün tüyox..
sadece 2 hafta sonunda istenmeyen tüylerden tamamen kurtulabiliyorsunuz..
üstelik birdaha da çıkmıor..
%100 doğal ve yan etkisi yoktur.tarım bakanlığından onaylı..
almak isteyenler için irtibat.
asifbli_konya hotmail.
tel:05552442620
fiyatı:95ytl dir..

Mesaj Tarihi: 11 Mayıs 2007 Saat 00:58
  ben tüyoxu 2 hafta değil 1 ay çok düzenli kullandım , ama hiç bir etkisi olmadı malesef. ürünün sitesindeki foruma da yazdım, HİÇ FAYDASI OLMADI DİYE

ve  yetkili kişi de ;

" kullanmaya devam edin  , biz 1 ayda  kesin biter demiyoruz, hormon bozukluğu, tüylerin kalın olması  vs... etkiler  de olabilir.  kullanmaya devam edin kesin biter dediler.

umarım dedikleri gibi olur.

ayrıca ,sitemim size değil. siz ürün  kullanma talimatındaki cümleleri söylemişsiniz. bunun doğru olmadığını söylemek istedim ben de, sakın yanlış anlamayın.

Mesaj Tarihi: 11 Mayıs 2007 Saat 01:04
bir sürü yazı yazdım, çıkmadı yazdıklarım:(( Allah-Allahh.   böyle olunca da kopukluk oldu alt satırlar görünmüyor.

Mesaj Tarihi: 11 Mayıs 2007 Saat 01:06
siz kullanmayı bilemediniz o zaman. parmak ucuyla bölgeye sürdükten sonra agda yapcaksınız bir hafta boyunca. bu olay haftada 3 kere tabıkı.
2.haftada ise kılların belırgın sekılde azaldıgı goruluyor..bu sefer tek tük tüylerin üzerine sürdükten sonra zayıflayan kokleri cımbız vasıtasıyla aldıktan sonra(acı cekılmıo alırken) hiç bir sey kalmıo ve kesın gecıo.
köklerin hepsi ölüyor.
zaten garantıde verdım iade edebilirsiniz die.
sen benım dedıgımı yap bak nasıl ıse yarıyor..

Mesaj Tarihi: 11 Mayıs 2007 Saat 01:09
nasıl yani,  tüyoxu sürüp, üzerine ağda mı yapılacak:))))))))  yanlış anlattın sanırım olmaz öyle.
ben tüyleri aldım aldıktan sonra da  hergün sürdüm ve 10-15 dakika masaj yaptım. gece bile tüyox ile uyudum:))  ayrıca da  kılların hepsinni çıkmasını beklemeden 1 ay boyunca sürekli aldım ki kökleri açık kalsın daha da  fayda etsin diye. ama olmadı. hemde 2 kutu almıştım:((

Mesaj Tarihi: 11 Mayıs 2007 Saat 01:13
1,tüyox u süreceksin önce
2,agda yapacaksın haftada 3 kere
3,2,hafta içinde tekrar süreceksin bu sefer cımbızla alacaksın
4,2 haftanın sonunda hıc bır sey kalmıcak ve kutu bıtene kadar surmeye devvam edeceksın yeı kok olusumunu tumden engellemek için
KAPİŞ??

Mesaj Tarihi: 11 Mayıs 2007 Saat 01:18
KAPİŞ değillll:))))

tüyoxu sür ve üzerine ağda yap diyorsun , ama bu olmazzzzzz, ağda yağlı bölgeyi tutmazzz:)  bay mı ın bayan mısın bilmiyorum da, bayan olsan bilirdin , ağda yağlı  bölgeye  yapılmaz KAPİŞŞŞ?

ayrıca da ben bırak 2 haftayı  1 AYYYY  sürekli 1 gün bile aksatmadan , ağda,cımbız, aklına ne geliyorsa  hepsini kökünden aldım  ve sürdüm DEVAMLIIII, HİÇ kıl bırakmadım çıkanı aldım...çıkanı aldım:)) daha ne yapayım

Mesaj Tarihi: 11 Mayıs 2007 Saat 01:18
ama elde var sıfır elde var sıfır KAPİŞŞŞ

Mesaj Tarihi: 11 Mayıs 2007 Saat 01:20
bak sen hala anlamamkta dırenıosun, zaten sana sürdükten sonra üzerıne yap demıyorum ben. sür 20 dk dursun sonra yıka arkasından yap agdayı dıyorum kokler ıyıce yagı emsın ondan sora agda kullan dıorum..
bukadar zormu anlamak??

Mesaj Tarihi: 11 Mayıs 2007 Saat 01:21
ayrıca da yanlış anlaşılmasın, ben ürünü kötülemiyorum. ben de duydum kullanıp memnun olanlar varmış eczacı söylemişti, bunun üzerine aldım zaten hem de 2 kutu almıştım. eczacı, bioder de satar tüyoxs ta satar, tüyoxu  meth etmesi için bir çıkarı da yok. bu da inandırıcı gelmişti, ama sonuç alamayınca üzüldüm açıkcası. ve ürünün sitesine de yazdım aynen.

Mesaj Tarihi: 11 Mayıs 2007 Saat 01:24
anladım şimdidi anlamasına daaa:)) kullanma klavuzunda böyle demiyordu.
kalavuz da; tüyler , ağda,cımbız vs. ile alınındıktan sonra 2 hafta günde iki kere  masaj şeklinde uygulanır,  kökünden iyi alınmamış tüyler , az  seyerk olarak çıkar, 3-4 kullanımda  bu şekilde kökten alıp da uygularsanız yok olur diyordu KAPİŞ Mİ

Mesaj Tarihi: 11 Mayıs 2007 Saat 01:26
yani ağda  veya başka yöntemle kökten alın ve aldıktan sonra tüyox sürün diyordu.

hem ayrıca da, kılları almadan kıl kökü dururken sürüp de üzerine ağda yapınca ne faydası olacakki, Sihirli İksiricede tüyler alındıktan sonra kıl kökleri açık ve boşken sürülür bu tarz ürünler. Sihirli İksiricede 1 AY SÜRDÜMMMMMMMMMMMMMMMM

Mesaj Tarihi: 11 Mayıs 2007 Saat 01:27
onlar ürünün üzerine pratık yazılmıs seklı..
bunları sıze eczacınız anlatması gerekırdı çünkü firma uzun uzun anlatıyor biz bayilere..
umarım yardımcı olmusumdur da paran cope gıtmekten kurtulmustur..
bu kadar bilgi yeterli mi kapiş mi??

Mesaj Tarihi: 11 Mayıs 2007 Saat 01:31
  1.  Buhara -TÜYOX yetkilisinin  bana yazdığı cevap

merak etmeyin LEYDİ yorumunuzu silmeyiz, yalnız ürünümüzü bir bölgede kullanın bir ay kısa bir zaman tarif edildiği şekilde kullanırsanız kesin yok eder, hormon bozukluğu, tüylerin kalın olması ve günde iki defa kullanmada aksama olur ise belirtilen zamandan daha uzun sürer yok olması. bu ürünü ilk defa siz kullanmıyorsunuz. paranızın boşa gitmemesi için bunlara dikkat eden ve küçük bir bölgede deneyin sonucu görün sonra istediğiniz bölgede kullanırsınız. ve ona göre yorumunuzu yaparsınız. yoksa biz bir ayda tam sonuç alırsınız demiyoruz zaten ama tüylerde azalma, kıllarda incelme gözlemeniz gerek. bilgilerinize iyi günler.

Mesaj Tarihi: 11 Mayıs 2007 Saat 01:31
agdadan önce sürceksin emilmesini bekleyip yıkadıktan sonra agda yapcaksın sonra tekrar sürceksin.
bu işlemleri ilk hafta boyunca 3 kere tekrarlıcaksın..
2,haftada ise sadece süreceksin cımbız la alacaksın arkasından bıdaha yagı surceksın..
olay 2 hafta sonunda bıtıyor..
kapiş??

Mesaj Tarihi: 11 Mayıs 2007 Saat 01:34
tarif edildiği şekilde kullanırsanız kesin yok eder dior orda.. işte o tarıfı eczacın yapcaktı kutu deıl..
bu tamamen aldıgın yerın hatası

Mesaj Tarihi: 11 Mayıs 2007 Saat 01:37
KAPİŞŞŞŞ

deneyeceğim bu şekilde, zaten  farklı yaptığım bir şeyde yok, ben tüyleri aldıktan sonra sürüyordum 2 hafta değil 1AYYY
ehh iyi almadan da sürerim , ne fark edecekse:)) eğer sonuç alamazsam Buhara amcaya çok teessüf edeceğim:) Kapişşş:)))

Mesaj Tarihi: 11 Mayıs 2007 Saat 01:38
zaten bioderin de hiç bir işe yaramadığı ortada.

Mesaj Tarihi: 11 Mayıs 2007 Saat 01:39
SEVİNDİM..KESIN SONUC ALACAKSINIZ GARANTI VERIORUM BENIM DEDIGIM GIBI YAPIN..
SONUÇLARDAN BENIDE HABERDAR EDERSENİZ SEVİNİRİM::
İYİ GECELER..
BASH BASH

Mesaj Tarihi: 11 Mayıs 2007 Saat 01:41
bir de,
buhara bana cevap yazdı ama yine de sorayım,
sürdükten sonra  kaç saat bekleteyim??? 2saat dediler ,ben garanti olsun diye 3 saat bekletiyorum yeterli mi?

Mesaj Tarihi: 11 Mayıs 2007 Saat 01:43
haberdar ederim tabiki, sevinmene de çok seivndim yani, algılayabildin derdimi çok şükürClaptebrikler yaniLOL

Mesaj Tarihi: 11 Mayıs 2007 Saat 01:46
ben senın derdını en basta algıladım ama sen bıtürlü benım sana anlatmak istediğimi anlamadın..
en basta anlayıpta hemen yapsaydın sımdıye kurtulmustun bir çok tüyden..

Mesaj Tarihi: 11 Mayıs 2007 Saat 01:58
:))öyle olsun bakalım. 2 hafta sonra görüşürz o zaman:)
eczacı bana demişti ki; tüyox u alıp, bir süre sonra 4-5 kutu alan müşterimiz var. demekki etki ediyor , ve 4-5 kutu birden aldı diye.  ben se koskoca 1 kutucuk bitiricem nerdeyse, ama sonuç alamayınca da  üzülüyor işte insan. tepkim ondan dolayıdır zaten.

teşekkür ederim. bilgilerin için,   Buhara bile ilgilenmedi bu kadar.

ama bir de sürünce kaç saat bekleteyim?? bunu da söyleyiver de,

Mesaj Tarihi: 11 Mayıs 2007 Saat 02:07
ağdadan önce 30dk beklet ağdadan sonra 2 saat yada daha fazla..
boşver Buhara ya bakma sen akıllı geçinen Kayserililerden...
gene bi sorun olursa severek cevaplarım..

Mesaj Tarihi: 11 Mayıs 2007 Saat 02:09
kapiş:)) tekrar teşekkürler. iyigeceler

Mesaj Tarihi: 11 Mayıs 2007 Saat 08:35
heheh güzel bir diyalog olmuş. Dilerim kurtulırsın tüylerinden Leydi.:)

Mesaj Tarihi: 11 Mayıs 2007 Saat 14:20
:))

evet güzel bir diyaloğ oldu, karşı taraf  tımarhanelik olmadan da bitti:))))))))
teşekkürler canım umarım kurtulurum.

Mesaj Tarihi: 11 Mayıs 2007 Saat 20:34
çok güzel bilgilendik çok saolun şekerler.

Mesaj Tarihi: 13 Mayıs 2007 Saat 14:07
    Arkadaşlar!!
forumdan tanıştığımız bir arkadaştan bazı arkadaşların bioder i bikini bolgesindeki bazı kısımlara da kullandıklarını duydum Sakın ha diyorum. Zaten bu ilacın bazı özel bölgelere kullanılmayacağı hem bioder in kullanma kılavuzunda yazıyor hem de ürünü satın aldığınız eczacılar da sıkı sıkı vurguluyor. En azından ben bioder kullanırken aldığım eczacılar bunu söylüyordu.
Lütfen yaa Bu gerçekten çok önemli! Sağlığınızla oynamayın!! ileride ciddi sağlık sorunlarına yol açıyor. En yakın arkadaşım evli ve şu an çocuk ile ilgili sorunları var görüştüğü kadın doğum uzmanı bioder i kullanmasının bile etki edebileceğini söylemiş. Arkadaşımdan bu şekilde kullananların olduğunu duyunca inanın üzüldüm.
Sevgiler

-------------
Habbek Ena Keteer :)
ve men lem yahkumu bi ma enzela lallah fe ulaike humu zzalimun !

Mesaj Tarihi: 13 Mayıs 2007 Saat 14:29
teşekkürler canım,
o şekilde kullananlar varsa dikkate alırlar bari. zaten 6 ay düzenli kullandık sadece incelme oldu diyor bir çok insan, 6ayda sadece incelten bir ürünü 6 ay kullanmak eziyettir resmen.

Mesaj Tarihi: 13 Mayıs 2007 Saat 14:33
Leydii bende o yaratığı !! 1.5 sene kullandım ya :( yukarıda da yazmıştım sonuç hüsraaan

-------------

Mesaj Tarihi: 13 Mayıs 2007 Saat 14:44
doğrudur canım

bende tüyox yağını bir süre daha kullanayım da, sonuç yoksa , karınca yağı  ya da senin kullandığın secret garden alırım. herşeyi denedik, bunları da deneriz :))

Mesaj Tarihi: 13 Mayıs 2007 Saat 14:48
      Bela bir mevzu !!

-------------

Sayfayı Yazdır | Close Window

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.67 - http://www.webwizforums.com
Copyright ©2001-2010 Web Wiz - http://www.webwizguide.com