Sayfayı Yazdır | Close Window

Saç Çıkaran Karışım

Nereden Yazdırıldığı: :: SİHİRLİ İKSİR - BİTKİLERLE TEDAVİ YÖNTEMLERİ ::
Kategori: Denenmiş Bitkisel Reçeteler
Forum Adı: Tecrübe ettiğiniz ilaçları bu bölümde paylaşın
Forum Tanımlaması: Tecrübe ettiğiniz ilaçları bu bölümde paylaşın
URL: http://www.sihirliiksir.com/forum/forum_posts.asp?TID=604
Tarih: 23 Aralık 2014 Saat 04:53
Program Versiyonu: Web Wiz Forums 9.67 - http://www.webwizforums.com

Konu: Saç Çıkaran Karışım
Mesajı Yazan: meryemtr
Konu: Saç Çıkaran Karışım
Mesaj Tarihi: 29 Ekim 2007 Saat 15:13
Sürekli internette dolaşıp insanların fayda sağladığını söylediği yada yazdığı şeyleri okur eğer bana lazım ise alır kullanır lazım olanlarada öneririm. şimdiye kadar birçok şeyi denedim büyük cesaretle (lida dahil:) ) 
benim sorunum polikistik over sendromundan dolayı kilo alışı, kıllanma, sivilce ve saç dökülmesi var ve çareler arıyorum. Bunuda internet üzerinden yaparken geçengün sürekli bahsedilipde birgün erken çıkayımda bulayım dediğim bir aktarcıya tesadüfen girdim. Adamcağıza durumu anlatınca şunu şunu kullanacaksın dedi. ve ben o saydıklarından cilt lekesine, sivilcelerin giderilmesine ve cildi yenileyen kombine bir kremini ve asıl kafaya taktığım saç dökülmesine söylediği karışmını ve şampuana katılan bir ürünü aldım. beni etkileyende adamın aslında bu sorunlarının önceleri kendinde olduğu ve bunun üzerine çareler arayıp bu karışımları bulduğu.
cilt kremini ve şampuana katılanı 2-3 gündür kullanıyorum ve hergün saçlarımda görülen avuç avuç dökülmenin durduğunu görünce çok sevindim ve inancım arttı. bunu görünce saç diplerine sürülen karışımıda hemen kullanmak istiyorum ama uzun saç olunca zor olacak bugun saçlarımı kısacık kestirip karışımı kullanmak istiyorum aktarcının söylediği yeni çıkan saçlarla gür saçlara kavuşmak istiyorum birde dediğine göre çabuk uzatma özelliğide var.
saçlarımın önü çok seyrek özellikle güneş vurduğunda çok barız belli oluyor. bugun kestirdiğimde fotosunu çektireceğim ve takibini öle yapacağım. aktarcı kendinden çok emin verdiği 2 ürünede garanti verdi. iade aldığını söledi cilt kreminden 7000 adet satmış sadece 4 adet iade gelmiş.
istedimki aynı sorunları yaşayan kişilerin uğrak yeri olan bu sitede benim deneyimimi beraber takip edelim olumlu alacağım sonuçlardan da herkesin faydalanmasını sağlayalım.
şimdiden tşk.

Cevaplar:
Mesajı Yazan: silverblack
Mesaj Tarihi: 29 Ekim 2007 Saat 16:37
Sağol meryem benim saçlarım da çok seyreldi yağ karışımlarının pek bir işe yaramadığını gördüm aksine saç derisinin hava almasını engelliyor ve saç daha çok dökülüyor onun yerine ısırgan otunu kaynatıp suyunu saçıma süreceğim umarım işe yarar

Mesaj Tarihi: 29 Ekim 2007 Saat 17:37
bende bir sürü bakım yağları aldım ama 1-2 defa kullandım sonra zor oldu tatbiki erindim sonra yapmadım öle kaldı köşelerde istikrarlı kullanınca işe yarardı belki ama tatbiki zor olduğundan bıraktım. şimdi bu ürün için saçlarımı kısacık kestireceğim macun şeklinde sürüldüğü için daha kolay olacak hem uzadığını ve neticesini görmekte kısa sürer:)

Mesajı Yazan: emre_24
Mesaj Tarihi: 29 Ekim 2007 Saat 22:22
peki bu karısımın adı ne cismi nedir içinde neler var onlar hakkındada yazarmısın..?

Mesaj Tarihi: 30 Ekim 2007 Saat 08:54
emre  bey içinde çam terebentinin olduğunu ve birçok bitki karışımı olduğunu söledi ama tamamen içini açıklamadı çünkü piyasaya sürülecekmiş eczanelerde falanda satılacakmış açıklamak istemedi. dün akşam giderken yine uğradım tüm ürünlerine iade garantisi sunuyor

Mesajı Yazan: mmehtap
Mesaj Tarihi: 30 Ekim 2007 Saat 11:55
Çok yarıyor ben iki yıl önce ısırgan otunu kaynatıp saçlarımı yıkadım bunu bir kaçkez tekrarladım hem saç çıktı ve çok uzadı ama saçı temizken sırgan suyuyula yıka ve öyle bırakın çok etkili oluyor . ben şimdi yağ karışılarını kullanıyorum haftada iki gün yapıyorum bakalım ne oluçak şimdilik memnunum.

Mesaj Tarihi: 30 Ekim 2007 Saat 12:00
bu nerde satılıyor  biz nasıl temin edebiliriz birde fiatı nedir ? Teşekkürler

Mesajı Yazan: muratseko
Mesaj Tarihi: 30 Ekim 2007 Saat 12:29
bu cam tırebentide ise yarıyormu peki ? tek kullanımda

-------------
Şehvetin adını Aşk Koydular
Eger Şehvet Aşk Olsaydı
Eşekler Aşkın Şahı Olurdu

Mevlana Celaleddin Rumi

Mesajı Yazan: nobloodnoname
Mesaj Tarihi: 30 Ekim 2007 Saat 12:36
arkadaşlar slm ısırgan otunu kaynatıp yıkasak iyi gelirmi tekrar sorayım dedim tşk saçlarım bioxin şampuan ile yıkıyorum dökülme yok ama çıkmada yok

Mesaj Tarihi: 30 Ekim 2007 Saat 14:22
çam terebenti saç dökülmesine işe yarıyor ama saç çıkartan ürün başka karışımlarda var ama sölemiyor aktarcı çünkü patent alma aşamasındayım diyor 1 ayda saç çıkarmazsa iade garantisi veriyor

Mesaj Tarihi: 30 Ekim 2007 Saat 15:30
Selam arkadaşlar cam terebentini şampuana koyarsanız çok etkili oluyor ben yıllarca denedim.Hatta saç kremine bile koyun bir kapak kendi kapağıyla yada seksen damla olabilir içinde yazıyor ben daha fazlada koydum şampuanı biraz sulandırıyor her kullanımdan önce mutlaka karıştırın.

Isırgan otunuda temiz saça yıkadıkdan sonra ısırgan suyuyla çalkalayın suyunu aldırıp temiz bir havluylakurutun çok etkili oluyor hahtta ikisini bir kullanın ben yapıyorum yıllardır vaydasını gördüm sısrgan saç uzatıp çıkarıyor .

Mesaj Tarihi: 30 Ekim 2007 Saat 15:38
Şu ana kullandığım bir formül veriyorum sizde deneyin:

Isırgan yağı bir ,Çam terebentini, sirke, Fındık yağı, Hint yağı, Sarmısak yağı,Tatlı badem yağı ve zeytin yağını bir kavonazo koyun içine bir de e vitamini ekleyin isteğe göre karıştırın .Kullanıçağınız kadarını  kullanın kalanı kavonozda kalsın zeytin yağı ve sirke biraz fazla olsun .saç diplerine haftada iki kere sürün bir torbayla sarın üstüne havluda sarın bir saat veya daha fazla bekletin yıkayın .Yıkamada saç kuruyken şampuan sürün daha etkili oluyor bir şampuan yetiyor
Birde bütün bu yağları zeytin yağ ve sirke hariç birer kapak hepsinin kendi kapağyıla bir şampuana koyun bakım şampuanı çok etkili ben kullanıyorum çam terenbentinide koyun bir kapak.ben bu şampuanla yıkıyorum .deneyin çok etkili oluyor içine isterseniz e vitaminide koya bilirsiniz bir şişe şampuanada.

Mesaj Tarihi: 30 Ekim 2007 Saat 21:58
peki bu ısırgan otumu yoksa ısırgan tohumumu?

-------------
Eger Şehvet Aşk Olsaydı

Mevlana Celaleddin Rumi

Mesaj Tarihi: 30 Ekim 2007 Saat 22:08
mesela hepimizin günlük hayatında kullandıgı sekillendiriciler felan var peki bunun içerisine koyarsak olurmu cam direbentini felan

-------------
Eger Şehvet Aşk Olsaydı

Mevlana Celaleddin Rumi

Mesaj Tarihi: 30 Ekim 2007 Saat 23:27
hayır olmaz yalnız şampuan içine zaten çam terebentini alınca içinde yazıyor okursunuz

Mesaj Tarihi: 30 Ekim 2007 Saat 23:29
ısırgan otu pazarda manavda satılan dan alın bir demet onu haşlayın suyunu bir kavonoza yada şişeye koyun her banyodan sonra onunla çalkalayın .

Mesajı Yazan: xxxnamexxx
Mesaj Tarihi: 31 Ekim 2007 Saat 14:35
benim de saçlarım dökülüyor meryemin söyledikleri dikkatimi çekti meryem istanbulda mı bu aktar eğer ordaysa adresini verirsen uğrayabilirim...

Mesaj Tarihi: 31 Ekim 2007 Saat 16:44
hayır antalyada ben antalyada yaşıyorum hatta durumu şu an bir cilt hekimi abi ile konuşuyorum oda beni dinliyor bakım ne yorum yapacak

Mesajı Yazan: xxxnamexxx
Mesaj Tarihi: 31 Ekim 2007 Saat 17:44
meryem çok uzaksın yaa keşke ist da olsaydı bu aktar saçlar gidio valla...

Mesaj Tarihi: 01 Kasım 2007 Saat 11:25
arkadaşlar eğer bu saça bir çare bulursam yardım edebileceğim kadar yardım ederim sizlere önce etkisini bir göreyim fotoları falan çektirdim kullanıyorum şimdi umarım olumlu sonuç alırımda gür gür saçlarımız olur ve tokalar takarız:)

Mesajı Yazan: asimalko
Mesaj Tarihi: 13 Aralık 2007 Saat 03:13
ARKADAŞLAR SİZE COBRA YILAN YAĞINI TAVSIYE EDERIM 70ML OLANI SURIYEDEN GELDI VE 1.KALITE HAFTADA 3 KERE TEMİZ SAÇA UYGULUYORSUNUZ 15DK MASAJ ILE YEDIRDIKTEN SONRA 3 SAAT BEKLEYIP OYLE YIKIYORSUNUZ..
İLK KULLANIMDA %70 ORANINDA DOKULMEYI KESIYOR VE 1 AY DUZENLİ KULLANIMDAN SONRA SAÇ ÇIKARTIYOR. İRSİ DÖKÜLMELERDE DAHİ ONCE TUY SEKLINDE SAC CIKARTIYOR. BEN KENDIM KULLANIYORUM SURIYEDEN GETIRTEN FIRMAYIZ. VE SONUNA KADAR GARANTI VERIYORUM..
AYRICA YILAN YAGI TESCİLLİDİR FATİH ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ SAYFASINDA.. İSTEYENLER ÜRÜNÜMÜZÜ TAHLİLDE ETTİREBİLİR.

Mesajı Yazan: sds66
Mesaj Tarihi: 13 Aralık 2007 Saat 09:04
Claparkadaþlar merhaba.. bende de saç dökülmesi var. Topi-x saç bakým setini 2 yýldýr kullanýyorum. Dökülmesi yüzde yüz durdu. zayýf olan hücreler tekrar <canlanmaya baþladý. Ölmüþ hücreleri tekrar diriltecek bir ürün olduðuna zben inanmýyorum. buna bioxsin denen para tuzaðýda dahil. Ben bir çok arkadaþa tavbsiye ettim oumlu sonuç aldýlar.
Saç - Sakal Kýraný olanlarda çok rahat kullandý 30 gün içinde yüzde yüz sonuç aldýlar. ürün para iade garantilidir.

Mesajı Yazan: suzan76
Mesaj Tarihi: 28 Ocak 2008 Saat 18:29

saç terebentini kullanıyorum ve saç dokulmeye kesinlikle cok etkili ama mumkun oldugunca sade bir şampuan 100damla damlatın, sebamed gibi...

saç dokulmesi icin suna dumakya bir tarif vermişti.150gr sığır iliğini ocakta kavurur gibi eritin eriyerek yağa donusecek icine o yağ oranında organik hindistancevizi yağı ekleyin.haftada bir saçınıza surup 2-3 saat bekletin ve yıkayın.henuz denemedim organik hindistancevizini yeni buldum internetten sipariş vereceğim.suna dumankaya cok iddiali araştırma hastanesinde kanıtlandığını söyluyor 3.haftadan sonra saçlarınız ince tuy 5 haftadan sonrada kalın saç telli olarak fışkırır diyor.Denemeyi düşünüyorum.Sıgır iligide denemek isteyenler mahalle kasaplarından ucretsiz temin edebilirsiniz.Kasaba iliği sordugumda bana hemen saç icin mi dedi :)) 

Mesajı Yazan: istaboy
Mesaj Tarihi: 09 Şubat 2008 Saat 14:50

Selam Arkadaşım,

Öğrenmek istediğim konu bu sığır iliği ve hindistan cevizi karışımını her haftamı yapmak gerekiyor yoksa bir kere yapıp hazırladığımız karışımı diğer haftalardada kullanabiliyormuyuz?

Şimdiden teşekkür ederim
Selim

Mesajı Yazan: herbalist sirin
Mesaj Tarihi: 12 Mart 2008 Saat 12:20
merhba arkadalar bu ac orunu hepýmýznýn orunu oldu.yaný turkýyenýn sorunuTongueama ýmkanýz olmayan hýc býr ey yok yeterký dogru urunu bulup dogru ekýlde kulanmak cobra yýlaný yagýnýn ustune baska hýcbýrsey dýyemem harýka bý urun butun arkadaslarým atavsýye ettým ve sonuclarý gorunce kendým cok mutlu oldum daha ne ýsteyebýlýrýský deyeneyýn ve gorunnnWink

Mesajı Yazan: herbalist sirin
Mesaj Tarihi: 26 Mart 2008 Saat 23:21
ARKADASLAR GUSEL SEYLER SOLEMISINIZ AMA BENCE COBRA YILANI YAGINI KULLANIN INANIN COK SASIRICAKSINIZZZ BENDE HARIKA BISI YAAA

Mesajı Yazan: suzan76
Mesaj Tarihi: 25 Nisan 2008 Saat 17:26
    toptan hazırlayıp eski bir krem kabı gibi bir kapta saklayabilirsiniz,kullanacağınız zamanda icinde sıcak su dolu bir kabta bekletin ,cunku tereyağ gibi ısınıca sıvılaşıyor.hafta da bir kullanıyorsunuz.

Mesajı Yazan: &AÇELYA&
Mesaj Tarihi: 22 Haziran 2008 Saat 18:33
antallyada dedıgın aktarın ısmı yeri nerde

Mesajı Yazan: tanem
Mesaj Tarihi: 27 Temmuz 2008 Saat 01:04
arkadaþlar saç dökülmesi için fatih üniversitesinin yapmýþ olduðu bir araþtýrma var size bunu buraya kopyalýyorum.

TEDAVÝ YÖNTEMLERÝ
Tarih boyunca insanlýðýn en önemli saðlýk sorunlarýndan biri olan saçsýzlýðýn tedavisi için sayýsýz araþtýrma yapýlmýþtýr. Bugüne kadar bu araþtýrmalardan tam tatmin edici bir sonuç saðlanamamýþtýr. Ancak modern týp günümüzde bu soruna çareler üretmiþ ve insanlýðýn hizmetine sunmuþtur. Bu bölümde deðiþik tedavi yöntemleri anlatýlacaktýr.
Yýlan Yaðý
%40'ý yýlan yaðý olan ve doðal maddelerden yapýlmýþ yýlan yaðý saç dökülen alana sürülür. 3 saat sonra yýkanýr.
linkinide vereyim buradan bakýn.

Mesajı Yazan: jack
Mesaj Tarihi: 04 Ekim 2008 Saat 19:40
patent alıcakmış bilmem neymiş, ne para delisi bir memleket ya, hiçmi manevi duygularınız hisleriniz, yardım etme insan sevindirme sevap işleme fayda verme gibi taraflarınız gelişmedi, bırakın bu para deliliğinide gerçekten işe yarayan çözümler verin insanlara, yazık ya bu kadar kan emiclik olmaz. patent alıcakmış , zengin olacaksın yani ?

Mesajı Yazan: simka
Mesaj Tarihi: 05 Ekim 2008 Saat 16:24

meryemtr artık forumda değil sanırım. Antalya'daki aktarın adresini ben de merak ediyorum, belki burnumun dibinde. Sonuçta patent de alsa almasa da parasıyla satacak her kimse. Bekliyoruz...

Mesaj Tarihi: 05 Ekim 2008 Saat 17:06
parasıyla satmasın diyen yok zaten zeki kardeşim ! anlatmak isteneni anlamadan konuşmak gibi bir derdi var bu milletin, allah kolaylık versin.

Mesaj Tarihi: 05 Ekim 2008 Saat 17:26

Sana laf yetiştirmek için yazmadım ben  zeki (!) kardeş. Sonuçta ucunu kanatıp bırakmanın alemi yok, paralı ya da değil, isteyen alır, yeter ki bilgi paylaşılsın.
  Ve haklısın; "anlatmak isteneni anlamadan konuşmak gibi bir derdi var bu milletin, allah kolaylık versin."

Mesaj Tarihi: 05 Ekim 2008 Saat 17:33
yazdýðýn yazý bana hitap ediyor bunu yalanlayacak kadar ------ , hiçbozma bu ------ sürdür sonuna kadar, tipik sýradan dandik yurdum insaný gibi ''iþine gelirse bilader'' laflarýda yapma bana git bu----- muhabbetini baþka yerde yap, birinin bir konuda yaptýðý bir eleþtiri senin ------ anlamadým doðrusu. bu yazýdýðým son mesaj allah sen ve sen gibileri ýslah etsim
sebep:hakaret içerikli sözler

Mesaj Tarihi: 05 Ekim 2008 Saat 17:47

Ben seninle ilgilenmedim bile, genel konuştum ama laflarımı zorla üzerine çekiyorsun. Söylediklerim gerçek değil mi,   paylaşsın bilgisini  burada. Kim der ki "Para ile satacaksan almam bak" diye...Ha  gerçekten insaniyetlik namına yapacaksa da o da onun kalbinin güzelliğidir.  Konu patentten çıktı,  sen o kelimeden üzerine alındın.
   Çirkin laflarla düşünmeden saldırma insanlara.

Mesaj Tarihi: 05 Ekim 2008 Saat 18:44
-Mesaj atmayacaktım ama, sana son bir açıklama şansı daha vereyim görüyorumki algı kapasiten düşündüğümden daha darmış, ben ne anlatıyorum hala bana ne anlatıyosun, çirkin ve berbat aptal bir cümle yığınını sen benim önüme koydun ve bende onu aldım sana yakışır bir şekilde gönderme yaptım !

- İnsaniyet namına demek bedava demek olmuyor ? şimdi bunu bi anla önce !

- hayrına versin para almasın diyen oldumu ? ki sen o kadar anlayıştan kıtsınki burda sinir kat sayımı yükseltmekten başka bişey yapmadın.

- Genel falan konuşmadın şimdi kıvırma bana, ben patentten para çılgınlığından bahsettim hala görmeyeceksen körlüğe devam yol senin.

- Aslında sen ve mantığını çok iyi anlıyorum çünkü 8 aylık dandik pis konforsuz tehlikeli bir özel yurda bile 3000 ytl istenirken bir öğrenci arkadaşa '' abi çok alıyorlar yazık günah üstelik tuvaletler berbat yatakla çok kötü , bu fiyata bu yer çok fazla dediğimde bana şöyle cevap verdi senin dediğine benzer '' yok elektiriği var suyu var adamlar bu kadar alıyor haklı ( ki bu arkadaşında maddi durumu gayet iyi, belkide onun verdiği rahatlıktı )'' yani bir sen akıllısın birde bu gibi tipler, bu tarz sabun yağ vb. şeylerin para karşılığı verilmeyeceğini anlaması, ben farkında değildim bunların bedava olmadığını anlamaya, saolasın iyi hatırlattın valla.

- Sen ve sen gibiler bu anlayışla bu kafayla ayvayı yemiş durumda direk çaresiz vakka.

Mesaj Tarihi: 07 Ekim 2008 Saat 01:50
NEYSE arkadaslar agır hitaplar kullanmayınız birbirinize..

-------------
Eger Şehvet Aşk Olsaydı

Mevlana Celaleddin Rumi

Mesajı Yazan: Aslı_nda
Mesaj Tarihi: 14 Ekim 2008 Saat 14:29
Orjinalini yazan: meryemtr

Sürekli internette dolaşıp insanların fayda sağladığını söylediği yada yazdığı şeyleri okur eğer bana lazım ise alır kullanır lazım olanlarada öneririm. şimdiye kadar birçok şeyi denedim büyük cesaretle (lida dahil:) )
benim sorunum polikistik over sendromundan dolayı kilo alışı, kıllanma, sivilce ve saç dökülmesi var ve çareler arıyorum. Bunuda internet üzerinden yaparken geçengün sürekli bahsedilipde birgün erken çıkayımda bulayım dediğim bir aktarcıya tesadüfen girdim. Adamcağıza durumu anlatınca şunu şunu kullanacaksın dedi. ve ben o saydıklarından cilt lekesine, sivilcelerin giderilmesine ve cildi yenileyen kombine bir kremini ve asıl kafaya taktığım saç dökülmesine söylediği karışmını ve şampuana katılan bir ürünü aldım. beni etkileyende adamın aslında bu sorunlarının önceleri kendinde olduğu ve bunun üzerine çareler arayıp bu karışımları bulduğu.

cilt kremini ve şampuana katılanı 2-3 gündür kullanıyorum ve hergün saçlarımda görülen avuç avuç dökülmenin durduğunu görünce çok sevindim ve inancım arttı. bunu görünce saç diplerine sürülen karışımıda hemen kullanmak istiyorum ama uzun saç olunca zor olacak bugun saçlarımı kısacık kestirip karışımı kullanmak istiyorum aktarcının söylediği yeni çıkan saçlarla gür saçlara kavuşmak istiyorum birde dediğine göre çabuk uzatma özelliğide var.

saçlarımın önü çok seyrek özellikle güneş vurduğunda çok barız belli oluyor. bugun kestirdiğimde fotosunu çektireceğim ve takibini öle yapacağım. aktarcı kendinden çok emin verdiği 2 ürünede garanti verdi. iade aldığını söledi cilt kreminden 7000 adet satmış sadece 4 adet iade gelmiş.

istedimki aynı sorunları yaşayan kişilerin uğrak yeri olan bu sitede benim deneyimimi beraber takip edelim olumlu alacağım sonuçlardan da herkesin faydalanmasını sağlayalım.

şimdiden tşk.

Mesajı Yazan: Aslı_nda
Mesaj Tarihi: 14 Ekim 2008 Saat 14:30
merhaba, bahsettiğin yerin adını ve ürünleri bana yazabilir misin?

Mesajı Yazan: Lunatik
Mesaj Tarihi: 27 Şubat 2009 Saat 05:37
selam arkadaşlar
gecenlerde televizyonda Dr. İbahim Saracoglu'nu izledim.
Sac dokulmesi sorunum vardi ve sansıma bir recete verdi.
söyle;
sarımsak yagı
ısırgan yagı
çam terebentin(yagı)

bunları aktardan temin ettikten sonra  sarımsak yagı ve ısırgan yagını zeytin yagı ile bi çay bardagının yarısını dolduracak şekilde eşit miktarda karıştırıyorsunuz.sonra bu karışımı direk saç derisine uygulayıp bi iki saat bekletiyorsunuz.
sonra yıkıyorsunuz ve son durulamanın ardından bi litre suya bir bardak üzüm sirkesi katıyorsunuz ve saçınıza yedirerek döküyorsunuz
kesinlikle durulamadan havluya sarıyorsunuz
saç dipleri kuruduktan sonra da parmaklarınızla çam terebentini yine saç derisine uyguluyorsunuz yıkamdan oyle bırakıyorsunuz.
bu işlemi bir hafta boyunca tekrarlamak gerekiyormuş
daha sonra da haftada ikiye düşürüp bi süre devam etmek gerekiyormuş
ben suan deniyorum.
saçlarımın dökülmesi durdu ve boyalı oldugu halde yumuşacıklar.
biraz  kötü kokuyor ama denemeye deger.

sevgiler.

Mesajı Yazan: merves
Mesaj Tarihi: 27 Şubat 2009 Saat 09:04
mrb arkadaşlar,lunatikin verdiği formül çok mantıklı ama daha önce sarımsağı denemiş biri olarak söylüyorum feci bir kokusu var ve günlerce çıkmıyor.yapmayı düşünenler bunları gözönüne alsınlar...

Mesajı Yazan: kahtalı
Mesaj Tarihi: 27 Şubat 2009 Saat 09:55

-------------
SİTE KURALLARINI OKUYUNUZ......

Mesajı Yazan: Lunatik
Mesaj Tarihi: 27 Şubat 2009 Saat 21:55
son suya sirke kattıgımız için sarımsak kokusu gidip sirke kokusu kalıyor bende.
ama o da biraz fon tutup acık havaya çıkınca uçuveriyor

Mesajı Yazan: ilginer
Mesaj Tarihi: 24 Ağutos 2010 Saat 10:50

Selam arkadaşlar  herkes  sac  dokulmesıne  karsı  bır  seyler kullanmıs  ama  kıme   ınanacagımızı  bilmiyoruzz. piyasada  o kadar  ılac  varkı hangısıne  inanacagımızı  bılmıyoruzz  kesin sonuc veren bi  bildiginiz  ilaç  varsa  söyleyinde  kullanalım...  tşk ederim

Mesajı Yazan: eqziii
Mesaj Tarihi: 18 Temmuz 2011 Saat 00:28

formulu yazarsan cok sevinirim

-------------
13579

Mesajı Yazan: naz
Mesaj Tarihi: 19 Temmuz 2011 Saat 09:48
Bütün mesajları okudum arkadaşlar... Benim saçlarım zaten gürdür, saç çıkarma konusunda sarımsak yağını duydum ama denemedim.

Şu an kullandığım çamterebentin şampuanı var yıkarken sert oluyor ama uzamayan saçlarım uzamaya başladı. Dalgalı bir saça sahibim elektriklenme ve kabarmada kalmadı çok memnunum şampuanımdan.

Bir önerim daha kullandığınız (markası farketmez) şampuanınızın içine 4-5 damla çamterebentin yağı damlatın onunda faydasını komşumda görüştüm...

Mesajı Yazan: QSCAR
Mesaj Tarihi: 26 Ekim 2011 Saat 03:11
EVET MERYEM RESİMLERİ VE SONUCU HEPİMİZ MERAKLA BEKLİYORUZ BİZİ UNUTMASSAN SEVİNİRİZ.. TSK

Mesajı Yazan: alkim
Mesaj Tarihi: 29 Ekim 2011 Saat 19:43
ya arkadaslar su antalyada aktara nasıl ulaşıcaz bılen var mı ?
çam tebenti işe yarıyormu saç çıkartıyor mu?

Bir bayan olarak tepemdeki boşluklar moralımı cok bozuyor. Saçlarım o kdar sevrek cansız kı cok cabuk yağlanıyor.. 2 gunde bır yıkıyorum her taramada bı suru sac gıdıor .. yerınede yenılerı cok az yada hıc cıkmıo.. toka bıle takamıyorum tokalar acıtıor.. acık bıraksam cok cansız seyrek oluoo... yardım istiyorum.. saç çıkartan bişiler istiyorum.. 

Mesajı Yazan: ozguraksoy9134
Mesaj Tarihi: 03 Kasım 2011 Saat 16:13
Minoxidil şampuanı bende kullandım Isparta süleyman demirel üniversitesin'de okurken ısparta'nın suları çok kireçliydi streslede beraber saçlarım iyice dökülmeye başaladı bu duruma iyice moralim bozuldu internetten çözüm aramaya başladım napabilirim diyex minoxidil  şampuanı duydum ama güvenemedim bir gün berberdeyken bir abinin kullandığını ve çok men-mnun olduğunu duyunca denemeye karar verdim şuan saclarım eskisi gibi sık ve gür çok memnun kaldım teşşekürler Minoxdil Şampuan

Mesajı Yazan: nacizane007
Mesaj Tarihi: 01 Ocak 2012 Saat 16:10
selam meryem bende antalyadayım Aktarın ismini söylersen çok memnun olurum formu pek kullanmıyrsun heralde valla çok dua ederim sana. Parayla ne kadarsa temin etmeye çalışcam eğer cvp yazacak olursan mail adresme Lütfen yaz bekliyorum. Şimdiden çok teşekkürler 
umitakay007@hotmail.com

Sayfayı Yazdır | Close Window

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.67 - http://www.webwizforums.com
Copyright ©2001-2010 Web Wiz - http://www.webwizguide.com